karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy z 4pakaiem powinien być
1
jak wkurwia to puszczanie 6metrówych spalonych
2
oho to Wojtuś chyba przyspawany
0
@Alvarinho nie pachnie :)
0
Casado kocham Cie
0
łokieć to nie żółtko?
0
hahah sędzia siad! do małpiszona xd
0
@Trojanek23 no bank chciał być inny bo Messi to takie oklepane
5
@macio_944 też nie rozumiem co ludzie piszą z odejściem od DNA? Jakbyśmy murowali bramkę i liczyli na kontry tak by było albo jak graliśmy górne piłki na Luuke to jest odejście od DNA Barcelony, a ten zespół chce grać w piłkę, chce się przy niej utrzymywać, bronić się tym, że przeciwnik biega za piłką, grać szybko i estetycznie a wręcz efektownie i to jest to co leży w korzeniach tego klubu
12
Pewnie "Napier...lamy się z nimi" tylko po hiszpańsku
1
@KrychaFCB Henry powiedział, że czegoś takiego nie gwizdzesz na napastniku więc dlaczego miałbyś na obrońcy? I że fermin zachował się jak koszykarz chronił swój teren, lubię go więc mu wierzę :))
2
Haha brameczki Henriego z el claciso pokazują, podziwiam ludzi którzy płacili za Polsat swego czasu, żeby oglądać gotowanie w studio
1
@barcelonaLM ok, dzięki, szczerze słabo kojarzę ale ogólnie ta ekipa jest zajebista
0
Ktoś wie co to za murzynek w CBS sports razem z Henry i Carragherem?
0
Henry i Carragher mówią, że nasza obrona ujowo była ustawiona w pierwszej połowie, jest stopklatka z bramki na 1-1 jak pedri i Casado stoją 2 metry przed Inigo i Cubarsim zupełnie niepotrzebnie, w ogóle oni od 10minut gadają o jednej akcji i wszystko rozkminiaja, fajnie się słucha, a co tam u polskich ekspertów?
0
Dziadzia przyniósł piłeczkę Raphinii :)) słodki widok
0
@tadzik447 borze szumiący ;)
0
Proszę proszę niech tam nic nie poszło
1
Jezu oby nic tam nie było z Casado://
0
De Jong pajacu zacznij biegać wszedłeś 20minut temu
0
Kuraa on to na róg zbił? Serio?
3
Oni presują Bayern w 87min przy 4-1, borze jakie to piękne
0
@MINGUS czyli śledziem i starymi skarpetami?
0
@visca_josef bo tak to wyglądało, dobrze że przetrwaliśmy
0
Leeeeeewy na wsliguuuu to manita miała byc
2
No murzyny się bija słabszy przegrał a ten gwiżdże coo jest?!
1
@MesQueUnClub_87 prawie prawie
0
Ale pasik farbowańca
0
@kuz czy ja wiem? Przez kilkanaście minut Bayern piłki nie powąchał a na trybunach niosło się Ole to właśnie jest dna Barcelony
0
Czyli Nijaki wychodzi na Real?