karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 mnie tylko wkurzyło że pościel o 6 czy 7 zabierają:( no i nudno mega, słabo tam z atrakcjami
0
@tomek8756 raz udało mi się trafić do aresztu na 48h (finalnie wyszlo mniej bo oczywiście zaszło nieporozumienie) i muszę powiedzieć, że żarcie było naprawdę niezłe bez porównania do szpitalnego (tam też tylko raz byłem), na kolację risotto z kurczakiem, na obiad smażone udko z kurczaka z ziemniaczkami i marchewką, "polecam" xd i wszystko za darmo
1
@AmigoBlancos w sumie teraz jakoś lżej mi przyjąć te porażkę, dzięki
0
@Kuchar szkoda, że jak bezmózgi
4
Ale gówno, idzie oczy wydłubać
5
Pedri jest nienormalny?
0
Hansi kartek do zmian zapomniał?
0
Ale Pedri dziś irytuje tym markowaniem
0
Ale stojanow dziś
1
To żart? Inigo godzinę stoi w miejscu i nikt nawet nie drgnął
0
Dlaczego takie drużyny nagle na nas odżywają
0
@KrwawiaceoczyVEB można, właśnie się połamał
0
Słabe te piłki od Pedriego dzis
2
Jaki on ma rozmiar 52?
2
No jaki przekręt
0
Gdzie tu spalony?
0
@Kapitan hawk wygrywasz 6 w totka co było całe życie definiowane jako zostanie milionerem a tu marne 200k, ajj:/
0
@Kgorecki2500 a co ta kurtka goła?
0
@Czarny_ck niby skąd taka wiedza?
0
Szkoda mi Szczęsnego, że nie może pograć z tą obroną
1
Jak tu już z 6 moglo być no ale cóż cieszmy się z tego co mamy ;p
0
Myślicie, że Wojti w końcu zagra? I nie będzie to mecz w PK
1
Wielkimi polskimi Cohones to strzelił
1
Lewy mógł mieć już hattriczka a Rapha hattricka asyst
0
6 stopni jest tam teraz, niech łykną herbatki z wkładką w szatni i lecimy z tym
22
Widzieliście słabszego typa w tej drużynie niż Martin? Przecież on wygląda jak wyjęty z jakiejś 3ligi... polskiej, z atutów to ma nogi i na tym bym zakończył
1
@regatta52 albo pech bo słupek
1
Ufff dobrze Lewizna, do pustaczka też się liczy
0
Dawać Gaviego na boisko szybko!
0
Ale będzie opierdolilng w szatni