0

@Bocheno1 mnie tylko wkurzyło że pościel o 6 czy 7 zabierają:( no i nudno mega, słabo tam z atrakcjami

0

@tomek8756 raz udało mi się trafić do aresztu na 48h (finalnie wyszlo mniej bo oczywiście zaszło nieporozumienie) i muszę powiedzieć, że żarcie było naprawdę niezłe bez porównania do szpitalnego (tam też tylko raz byłem), na kolację risotto z kurczakiem, na obiad smażone udko z kurczaka z ziemniaczkami i marchewką, "polecam" xd i wszystko za darmo

1

@AmigoBlancos w sumie teraz jakoś lżej mi przyjąć te porażkę, dzięki

0

@Kuchar szkoda, że jak bezmózgi

4

Ale gówno, idzie oczy wydłubać

5

Pedri jest nienormalny?

0

Hansi kartek do zmian zapomniał?

0

Ale Pedri dziś irytuje tym markowaniem

0

Ale stojanow dziś

1

To żart? Inigo godzinę stoi w miejscu i nikt nawet nie drgnął

0

Dlaczego takie drużyny nagle na nas odżywają

0

@KrwawiaceoczyVEB można, właśnie się połamał

0

Słabe te piłki od Pedriego dzis

2

Jaki on ma rozmiar 52?

2

No jaki przekręt

0

Gdzie tu spalony?

0

@Kapitan hawk wygrywasz 6 w totka co było całe życie definiowane jako zostanie milionerem a tu marne 200k, ajj:/

0

@Kgorecki2500 a co ta kurtka goła?

0

@Czarny_ck niby skąd taka wiedza?

0

Szkoda mi Szczęsnego, że nie może pograć z tą obroną

1

Jak tu już z 6 moglo być no ale cóż cieszmy się z tego co mamy ;p

0

Myślicie, że Wojti w końcu zagra? I nie będzie to mecz w PK

1

Wielkimi polskimi Cohones to strzelił

1

Lewy mógł mieć już hattriczka a Rapha hattricka asyst

0

6 stopni jest tam teraz, niech łykną herbatki z wkładką w szatni i lecimy z tym

22

Widzieliście słabszego typa w tej drużynie niż Martin? Przecież on wygląda jak wyjęty z jakiejś 3ligi... polskiej, z atutów to ma nogi i na tym bym zakończył

1

@regatta52 albo pech bo słupek

1

Ufff dobrze Lewizna, do pustaczka też się liczy

0

Dawać Gaviego na boisko szybko!

0

Ale będzie opierdolilng w szatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?