0

Ile ten typ ma wzrostu? 3metry?

0

Inigo z piłką przy nodze nie ma pojęcia co z nią zrobić

0

Jakie to lebiody są

0

Pedri to już chce za każdym razem zrobić cos magicznego:/ a czasem przydałoby się coś prostego i skutecznego

1

@Coutinho007 w sensie sędziowie?

3

Może niech niemrawy Holender wejdzie bo Casado gra padlinę aktualnie

1

Ciekawe czy w drugą stronę też by była ręką

1

Ehh tak gnieść i nędzy remis mieć :// Setki się zemściły, oby wcisnąć jakiegoś farfocla na 2-1, Lenglet pokaż na co Cię stać

0

@Rewolucja123 o czym Ty mówisz? Casado powinien to wyeebać w aut po prostu

0

@Rewolucja123 obyś się nie doczekał:))

4

Rapha co joga bonito odpalil

2

To jest niesamowite, że na poważnych rywali wychodzimy tacy naładowani a męczymy się z ogórkami

0

Alba na trybunach?

0

@bartas97 sędzia pokazał, że ręka Inigo się nie liczy bo nabił ja sobie nogą

0

Fermin paralityk

2

@Kapitan hawk widzę z komentarzy, że wszyscy mieli lajtowo i tylko ja walczyłem o życie na tej kozetce, mam mega wrażliwe gardło i mocny odruch wymiotny, 20min agonii, pielęgniarka mówiła, że jak się nie uspokoję to nie zrobią badania, a ja po prostu miałem NONSTOP yyy yyyy yyyyyy, tragedia, nigdy więcej niech już włażą druga strona :|

0

@betonito tak samo kiedyś myślałem o Coutinho, że taki gość nie może być nie wypałem...

0

@DonCarletto ale to tylko jeden mecz jest?

0

Co to był za mecz w ogóle z tą paczucho? Serio pytam, to coś na kształt kmś?

1

@19Macio93 jeszcze nie widziałem trenera który rozpracował autobusy

1

Dobra ten co chciał żebyśmy grali jak City przed sezonem niech mu się już odechce

0

@Kengo w pierwszej połowie było 13 strzałów

8

Lewy chociaż dochodził do sytuacji…

5

Kocham Gaviego ale chłopak z ławki nie powinien się podnosić

0

Inigo w takim meczu jest useless moglibyśmy na jednego stopera przejsc

5

Oczywiście że skończy po 30sekundach jak chłop kontuzja w doliczonym i zmiana z dwie minuty trwała

0

@Peniu a tobie ktoś broni siedzieć w domu w niedzielę czy po kościołach latać? Ja bym chciał żeby mnie nikt w niczym nie ograniczał i jak chce sobie zrobić zakupy w niedzielę to chciałbym to móc zrobić

16

I nie wyślą żadnej delegacji? Co za problem, żeby Lapcio poleciał ze świtą

3

Kurde mógł Penia przy tej drugiej bramce faulować typa albo zagrać ręką, dostałby czerwo, wszedłby Wojtuś, wygralibysmy 1-5, później pasmo zwycięstw z czystym kontem do finału LM, tak to widzę :)) dobra już wstaje...

0

@Nazio_87 przykro się na to patrzy, widać, że chłop potrzebuje odpoczynku od piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?