0

@BorzyKrzys nie wiem o co dokładnie chodzi, ale gdzie ta tragedia?

4

@Kuchar za parę miesięcy sytuacja w obydwu drużynach może być inna, więc póki jesteśmy na fali wznoszącej mozna ich obić jeszcze raz

0

Ale wszyscy sepią już

10

Ujowy karny ujowa obrona :p

0

@szyper o fatim też tak mówiono

1

No bardzo to wpłynęło na dalszy przebieg akcji... Ehh

0

Eh eh fajny meczyk a ja z treningu wracam dopiero ma ktoś bramki?

0

@macio_944 dlaczego 3-0 nie jest uwzględniane?

0

@Criss18Barca no taki grajek nie mógł wiecznie zawodzić, Suarez tez przez pierwsze pół sezonu kopał się po czole

0

@viscabee9 no właśnie piłkarzem był wyśmienitym i prezesem może być równie dobrym, bo to cule o wielkiej inteligencji i z łbem do interesów

1

@Szmulek mógł mieć dziś hattriczka

0

@Sulimo a mógł być za 20-30 baniek

0

@MisterGuardiola dzikie zwierzęta mają to w genach

1

Wojtuś w pucharze nie zagra?

1

Oby to podcięło real i zaczęli gubić punkty w lidze

22

Niepodrabialny, czekam niecierpliwie aż zostanie prezesem tego klubu

3

1

Lewy gada długo z Araujo, wolałbym aby jednak został

0

@creative7 mapet, Kurła i hinduski brazol dziś tylko dowieźli

0

@Nightraider Frankiego*

0

Ktoś wie po ile były bilety na mecz?

7

Wuja z pucharem xd

0

@FcPortoFan1999 dzięki

0

Ale trzeba przyznać Mapet dziś nieźle chodzi

1

Kounde szefito fchui

5

Haha Rapha spokojnie lejemy te śmietniki 5-2

3

Haha a teraz kwit daje za zwykły faul?

0

@wyrek wiem wiem uwielbiam to

7

Hahahaha hahahaha Laporta na telebimie i aplauz a potem Vini i ryk xddd brawo kibice

0

@Bartula bo to kozacki obrońca, tylko czasami mózg odcina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?