karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys nie wiem o co dokładnie chodzi, ale gdzie ta tragedia?
4
@Kuchar za parę miesięcy sytuacja w obydwu drużynach może być inna, więc póki jesteśmy na fali wznoszącej mozna ich obić jeszcze raz
0
Ale wszyscy sepią już
10
Ujowy karny ujowa obrona :p
0
@szyper o fatim też tak mówiono
1
No bardzo to wpłynęło na dalszy przebieg akcji... Ehh
0
Eh eh fajny meczyk a ja z treningu wracam dopiero ma ktoś bramki?
0
@macio_944 dlaczego 3-0 nie jest uwzględniane?
0
@Criss18Barca no taki grajek nie mógł wiecznie zawodzić, Suarez tez przez pierwsze pół sezonu kopał się po czole
0
@viscabee9 no właśnie piłkarzem był wyśmienitym i prezesem może być równie dobrym, bo to cule o wielkiej inteligencji i z łbem do interesów
1
@Szmulek mógł mieć dziś hattriczka
0
@Sulimo a mógł być za 20-30 baniek
0
@MisterGuardiola dzikie zwierzęta mają to w genach
1
Wojtuś w pucharze nie zagra?
1
Oby to podcięło real i zaczęli gubić punkty w lidze
22
Niepodrabialny, czekam niecierpliwie aż zostanie prezesem tego klubu
3
@paweldunajecfcb Rapha
1
Lewy gada długo z Araujo, wolałbym aby jednak został
0
@creative7 mapet, Kurła i hinduski brazol dziś tylko dowieźli
0
@Nightraider Frankiego*
0
Ktoś wie po ile były bilety na mecz?
7
Wuja z pucharem xd
0
@FcPortoFan1999 dzięki
0
Ale trzeba przyznać Mapet dziś nieźle chodzi
1
Kounde szefito fchui
5
Haha Rapha spokojnie lejemy te śmietniki 5-2
3
Haha a teraz kwit daje za zwykły faul?
0
@wyrek wiem wiem uwielbiam to
7
Hahahaha hahahaha Laporta na telebimie i aplauz a potem Vini i ryk xddd brawo kibice
0
@Bartula bo to kozacki obrońca, tylko czasami mózg odcina