1

@Lola120 to nie chce się gotować czy nie ma czasu:p dla mnie to dwie różne sprawy, jak nie mam czasu to biorę pudełko z cateringu a jak mi się nie chce siedzieć przy garach to np. dziś udka kurczaka wrzuciłem w maślankę z przyprawami, potem w mąkę (migdałową bo keto) z tartym parmezanem i hyc do airfrayera/piekarnika i samo się robi, choć jednak trochę czasu to pieczenie zabiera

Ewentualnie sushi bowl, pieczony łosos, awokado, serek śmietankowy, ogórek świeży, pestki słonecznika sezam i sobie nakładasz na nori (można też z ryżem)

Albo stek wołowy po 2-3minuty z każdej strony z bułką podpieczona z masłem chyba że dłuższą wersja z pieczonymi kawałkami ziemniaków

0

@kuz no na tej powtórce nie widać impetu w ogóle ani kontaktu z nogą, czerwo słuszne, centymetry i chłop mógłby mieć po kolanie, dla mnie każdy wślizg z nogą uniesioną powyżej kostki powinien się kończyć minimum żółtkiem

4

no i w tym momencie zależymy tylko od siebie a niektórzy już ligę oddawali :) myślę, że w tym roku walka będzie do ostatniej kolejki

1

@Who_you_mam i asysta drugiego stopnia :)

0

Olmo nie dotknął?

0

Ale ta Sevilla jest rzadka :p

4

Ale ten sędzia jest wkurwiajacy

0

@MesQueUnClub96 gdyby Lewego tam nie było to Yamal by wpakował bramę

1

@Kazragore no grał normalnie jak na siebie czyli totalnie bezproduktywnie

1

@Who_you_mam a oki nie zauważyłem

0

@Who_you_mam panie bez faulu nawet

3

Kolejny stempelek

2

No jeszcze kontuzji Pedriego brakowało

1

Przydałby się Casado za blondynkę

9

Dla mnie ta czerwona jest spoko ale chciałbym żeby wszystkim tak rozdawali

0

@PiotrR zadaniowiec

0

Ajaj no niepotrzebnie tę nogę podnosił

8

@kanver_ nikt normalnie od takiego kontaktu nie pada na ziemię, Ty też jak ktoś Cie z tyłu dotknie to padasz na kolana?

22

Chłop poczuł rękę na plecach i padł jak rażony

0

W końcu wróciła skuteczność Raphy

1

Just Pedri things

0

Któryś z kolei kiks Yamala w takim stylu :/

0

Ktoś wie czy na canal plus online będzie można obejrzeć retransmisje Oscarów? Ma ktoś doświadczenie z poprzednich lat? Chodzi mi o to że dowolnym momencie będę mógł sobie to odpalić

0

@Archie szwagry pozbyly się najlepszego pomocnika z zeszłego sezonu jesteśmy zgubieni :// olaboga.png

0

@dv7wisnia miodożer gruby pojeb też go lubię

2

@MesQueUnClub96 "eeee jak to dwie baby mają wychować dziecko, musi byc ojciec" tymczasem tysiące (nie chce mi się sprawdzać danych) dzieci wychowywanych przez matkę i babcie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@marcin62 każdy normalny człowieka ma takie podejście ale zaraz jakiś troglodyta będzie krzyczał "chłopak dziewczyna normalna rodzina" kołowrotekzamiast mózgu.jpg

7

@MesQueUnClub96 gratuluję gorących

1

@MesQueUnClub_87 ja już byłem na prapremierze, zajebisty ale w końcu to film Eggersa nie mogło być inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?