karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 to nie chce się gotować czy nie ma czasu:p dla mnie to dwie różne sprawy, jak nie mam czasu to biorę pudełko z cateringu a jak mi się nie chce siedzieć przy garach to np. dziś udka kurczaka wrzuciłem w maślankę z przyprawami, potem w mąkę (migdałową bo keto) z tartym parmezanem i hyc do airfrayera/piekarnika i samo się robi, choć jednak trochę czasu to pieczenie zabiera
Ewentualnie sushi bowl, pieczony łosos, awokado, serek śmietankowy, ogórek świeży, pestki słonecznika sezam i sobie nakładasz na nori (można też z ryżem)
Albo stek wołowy po 2-3minuty z każdej strony z bułką podpieczona z masłem chyba że dłuższą wersja z pieczonymi kawałkami ziemniaków
0
@kuz no na tej powtórce nie widać impetu w ogóle ani kontaktu z nogą, czerwo słuszne, centymetry i chłop mógłby mieć po kolanie, dla mnie każdy wślizg z nogą uniesioną powyżej kostki powinien się kończyć minimum żółtkiem
4
no i w tym momencie zależymy tylko od siebie a niektórzy już ligę oddawali :) myślę, że w tym roku walka będzie do ostatniej kolejki
1
@Who_you_mam i asysta drugiego stopnia :)
0
Olmo nie dotknął?
0
Ale ta Sevilla jest rzadka :p
4
Ale ten sędzia jest wkurwiajacy
0
@MesQueUnClub96 gdyby Lewego tam nie było to Yamal by wpakował bramę
1
@Kazragore no grał normalnie jak na siebie czyli totalnie bezproduktywnie
1
@Who_you_mam a oki nie zauważyłem
0
@Who_you_mam panie bez faulu nawet
3
Kolejny stempelek
2
No jeszcze kontuzji Pedriego brakowało
1
Przydałby się Casado za blondynkę
9
Dla mnie ta czerwona jest spoko ale chciałbym żeby wszystkim tak rozdawali
0
@PiotrR zadaniowiec
0
Ajaj no niepotrzebnie tę nogę podnosił
8
@kanver_ nikt normalnie od takiego kontaktu nie pada na ziemię, Ty też jak ktoś Cie z tyłu dotknie to padasz na kolana?
22
Chłop poczuł rękę na plecach i padł jak rażony
0
W końcu wróciła skuteczność Raphy
1
Just Pedri things
0
Któryś z kolei kiks Yamala w takim stylu :/
0
Ktoś wie czy na canal plus online będzie można obejrzeć retransmisje Oscarów? Ma ktoś doświadczenie z poprzednich lat? Chodzi mi o to że dowolnym momencie będę mógł sobie to odpalić
0
@Archie szwagry pozbyly się najlepszego pomocnika z zeszłego sezonu jesteśmy zgubieni :// olaboga.png
0
@dv7wisnia miodożer gruby pojeb też go lubię
2
@MesQueUnClub96 "eeee jak to dwie baby mają wychować dziecko, musi byc ojciec" tymczasem tysiące (nie chce mi się sprawdzać danych) dzieci wychowywanych przez matkę i babcie;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@marcin62 każdy normalny człowieka ma takie podejście ale zaraz jakiś troglodyta będzie krzyczał "chłopak dziewczyna normalna rodzina" kołowrotekzamiast mózgu.jpg
7
@MesQueUnClub96 gratuluję gorących
1
@MesQueUnClub_87 ja już byłem na prapremierze, zajebisty ale w końcu to film Eggersa nie mogło być inaczej