karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Oskar00 ojoj... Anyway
0
@DragonxNF może powiedzieli dlatego sędzia skończył równo w 90minucie
0
Dobra Olmo tylko się nie połam na kolejne 5 meczów
0
Chlopowi już było żal Yamalka :p
3
Aj co dzieciak nie ma szczęścia
0
Po co on tę nogę wystawiał?
0
@PatWhat czy ja wiem czy nie ma wkur...? Patałachy polują na kości naszych
3
Typa nie powinno być na boisku
0
Noooo ciekawe czy tego nie będą varować
0
Eric co chciał zaskoczyć Wojtusia
0
Polska gurom!!!
2
My bez Varu to byśmy w drugiej lidze chyba byli, co nas dymają na każdym kroku
4
2-0 nie ma żadnego spalonego, dzizes co za ślepaki
0
No dawać powtórkę wydaje mi się że nic tam nie było
26
Atleti wygląda na mocarne a przy nas prawie nie pierdnęli, szkoda straszliwie tamtego meczu i nieskuteczności
0
@FCBparasiempre a na co to przypominać? teraz przy kolejnym łomocie białe rycerzyki będą mialy argument że real lepszy bo wygrał 8-2 90 lat temu
2
@wojopancer może jestem boomerem ale wydaje mi się, że pokolenie takich wojowników wymarło bezpowrotnie
2
@Pedri16Future ale tutaj przecież sędzia odgwizdał faul, ogólnie to pisałem już o tym wcześniej, że wysocy zawodnicy mają 'gorzej' przy walce w powietrzu (na lądzie w sumie też), bo ich ramiona są na wysokości twarzy niższych zawodników i często tak jak tutaj właśnie, przypadkiem można uderzyć kogoś w okolice głowy, i tak właśnie Araujo zarobił żółtko przy kolejnej akcji, chciał się zastawić, ręce trzyma szeroko na normalnej dla siebie wysokości a tam akurat nos jakiegoś niziołka
18
@kamiVeB każdy człowiek ma jakąś granicę cierpliwości, więc ja się nie dziwię takiemu zachowaniu
2
Ok rozumiem, że to śmieszni hipokryci aleee myślę, że tutaj też by nieźle wrzało gdyby Barca przewaliła mecz a bramkę strzelił typ po takiej akcji, swoją drogą barbarzyństwo, nie wiem jak tu można było nie dać czerwa
9
Lamine w jednej akcji dziś chyba 7 typów przedryblował, to się liczy jako jeden czy 7 dryblingów?
4
Dopisać 3punkty i zapomnieć
0
@NoziX1 to teraz pomyśl po co ta emotka na końcu
0
Ale Yamalek dał mierzoną asystę;)
0
10+ fauli zero kartek
0
I bez kwita oczywiście
3
Te mecze w godzinach popołudniowych trzeba zlikwidować
0
No przeeebane jak się ma 2 metry i chcesz się zastawić, zazwyczaj ramię na wysokości nosa
1
@FCBparasiempre taaa miałem to samo, myślę easy 3 punkty im wpadną to nawet tego nie śledzę, usiedliśmy z ziomeczkiem zrobić buteleczkę i nagle on (też kibic Barcy) "Tyyy real przepierd... a jest 93minuta" i od razu humor lepszy chociaż był dobry :p
2
@Filipem ajaj zła Barcelona niszczy niedziele Polakom