8

@ViscaelBarca2007 jaka reakcja... Chłop się przeżegnał, uśmiechnął się do telefonu no fajnie, ja pewnie bym już nie miał telefonu bo by gdzieś leżał na murawie albo trzy sektory obok (o ile w ogóle przy takich emocjach bym myślał żeby go wyjąć z kieszeni)

0

@Kapitan hawk hmm to w sumie ciekawe, jakie są te przepisy? Że ręce na ciele to podstawa do karnego? To w każdym meczu Realu sam Rudriger powinien prokurowac od 3 do 14 rzutów karnych

1

@Kapitan hawk co nie zmienia faktu, że karnego na Yamalu nie powinno być (:

4

@kejdzi bo widocznie mało widziałeś, sam Wojtek przyznał że to karny, ile razy sędziowie dają żółte kartki za sam impet wślizgu, chociaż jest czysty? Tu te same kryteria, gdyby trafił go w nogi to jeszcze by kwita za to dostał. Za to karny na Yamalu to padolina straszne, lekki kontakt na ramieniu a młody pada jakby taran w niego wjechał

4

Sam przyznał, że to był karny, tam nie musiało być kontaktu, chłop podbił piłkę nad spóźnionym Wojtkiem, równie dobrze mógł zostawić nogi na ziemi i zostać równo wykoszonym z tego by mogła być jeszcze żółta dla Szczeny. Wiem, że większość zaślepiona ale jakby było w drugą stronę to byście sędziego i var powiesili na camp nou na palach jakby z tego karnego nie było.

0

@Barca-Messi10 gość podcina nad Wojtusiem i go przeskakuje padając a mógłby tego nie robić i zostać wyciętym równo z trawą, oczywiście, że dobra decyzja sędziego

0

Jedyna kontrowersją z tego meczu jest karny na Yamalu, jak dla mnie to za miękki faul a młody słynie z padolino gdy poczuje rękę na sobie

0

4-3 a gdyby nie wylewy to byłoby 1-1

0

Var to cofnie, padolino

0

Ile potrzebujemy SETEK żeby strzelić z dwa gole?

0

Spokojnie 3-3 mogło być

0

z Valencia na wyjeździe

0

pierwszy wylosowany będzie grał u siebie?

4

Ale co była podnietka, że mekambe to flop to wasze, niestety to było do przewidzenia, że w końcu zacznie klepać te bramki

0

@tbas o serio? A już chciałem wchodzić

0

Ode mnie stówka na real leci

2

@Stinger_ strzał xdd pogłaskał go po brodzie a ten pada jak pizda

0

Ale to jest gownoklub hatfu!

0

Oesu chciałbym tam być teraz

2

@KamQiX aj wszedłem tylko po to by to napisać, szkoda no ale obiektywnie trzeba przyznać, że Wojtuś nie dał mocnych argumentów żeby wejść za nijakiego

0

@MesQueUnClub_87 nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz

0

Pani redaktur, my nie wiedzieli, przyniesły umowę, kazały podpisać, teraz ni ma piniędzy

2

@Criss18Barca > konfederacja
> poważna partia

41

Może i nie jest za mądra ale za to brzydka

0

@BorzyKrzys nie wiem o co dokładnie chodzi, ale gdzie ta tragedia?

4

@Kuchar za parę miesięcy sytuacja w obydwu drużynach może być inna, więc póki jesteśmy na fali wznoszącej mozna ich obić jeszcze raz

0

Ale wszyscy sepią już

10

Ujowy karny ujowa obrona :p

0

@szyper o fatim też tak mówiono

1

No bardzo to wpłynęło na dalszy przebieg akcji... Ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?