1

@macio_944 co więcej Real ma jedną, dwie takie akcje w meczu i strzelają dwie bramki, my do tego potrzebujemy 5 100% akcji

0

Mogliśmy mieć niezły wynik dzisiaj ale ta skuteczność...

0

@dv7wisnia nie może, ale przynajmniej wiadomo, że nam nie pomagają tylko podjęli dobrą decyzję

2

Nie no na powtórkach jednak widać, że przeciął zawodnik Athleticu

0

@pep71 kółeczka nie są złe jeśli umie się z nich korzystać, Xavi słynął z nich i nikt nigdy go nie krytykował

3

Co oni wymyślili xddd jaki spalony

0

Nie dowieziemy tego z takimi przegrywami w składzie

2

Brawo blond pizdusiu

0

Ale tartak teraz na boisku

2

Co Wojtuś skleił :o

0

Lewy&Rapha dziś duet nie do zatrzymania

1

Szczęsny poddymia

0

@Mixtape za co, co mnie ominęło

0

Wynajdą spalonego? Oby nie

1

Gavinia asystka do gola i strzela dwóch dzieciaków najs

0

Czy ja oglądam okregowke?

3

Czy jakakolwiek piłka od Lewego doszła do adresata?

1

Gavi wślizg głową xd

0

Lewy piąte koło u wozu dziś :/

5

I to są 2 metry u bramkarza

0

Dobra Yamal weź już miej 20 lat chce zobaczyć regularność zajebistosci bez tych motywów plackowatości

0

Gavi kocham Cię ale ogłady co za padolino

7

Rapha po meczu z Realem i Bayernem skuteczność mizerna

0

@Kengo spoko mem też go widziałem

2

Siemka mam może dla niektórych ciekawy temat, koleżanka pisze prace licencjacka o SĘDZINACH (kobietach sędziach? Nie wiem jak jest poprawnie) PIŁKARSKICH, jedna ankieta jest z perspektywy kibica, druga zawodnika, jeśli ktoś ma chwilkę i chęci to zapraszam do wypełnienia

Kibic:
https://docs.google.com/forms/d/1DkUvGxW0-zLG8x6mY7vQvH6D6g5AmIweXzbKIFJAaVg/edit?usp=drivesdk

Zawodnik:
https://docs.google.com/forms/d/1yvZKC8RXvJEuRQEx5O5_TNAy4-zFDMoDTyZx_a66Ke8/edit?usp=drivesdk

Z góry dzięki:))

5

Pieprzony nieśmieszny żart, czerwo odgórnie to 1 spotkanie a typ wali przeciwnika w głowę a potem szczęka do sędziego jak wściekły kundel (przepraszam wszystkie pieski za to określenie) i dostaje JEDEN dodatkowy mecz...

0

@Herato tak naprawdę prócz Messiego to każdy poważną piłkę zakończył właśnie w Barcelonie

1

@bartas97 bo kiedyś byli na podobnym poziomie

2

To jest ta różnica w farcie, nam przeciwnik daje prezencik w 1/16 PK w wygranym już meczu, a Realowi w 95minucie w lidze przy remisie albo w finale LM

2

Noooo taka pomarańczowa, ratuje go że w ostatniej chwili szedł nogą w dół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?