karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 co więcej Real ma jedną, dwie takie akcje w meczu i strzelają dwie bramki, my do tego potrzebujemy 5 100% akcji
0
Mogliśmy mieć niezły wynik dzisiaj ale ta skuteczność...
0
@dv7wisnia nie może, ale przynajmniej wiadomo, że nam nie pomagają tylko podjęli dobrą decyzję
2
Nie no na powtórkach jednak widać, że przeciął zawodnik Athleticu
0
@pep71 kółeczka nie są złe jeśli umie się z nich korzystać, Xavi słynął z nich i nikt nigdy go nie krytykował
3
Co oni wymyślili xddd jaki spalony
0
Nie dowieziemy tego z takimi przegrywami w składzie
2
Brawo blond pizdusiu
0
Ale tartak teraz na boisku
2
Co Wojtuś skleił :o
0
Lewy&Rapha dziś duet nie do zatrzymania
1
Szczęsny poddymia
0
@Mixtape za co, co mnie ominęło
0
Wynajdą spalonego? Oby nie
1
Gavinia asystka do gola i strzela dwóch dzieciaków najs
0
Czy ja oglądam okregowke?
3
Czy jakakolwiek piłka od Lewego doszła do adresata?
1
Gavi wślizg głową xd
0
Lewy piąte koło u wozu dziś :/
5
I to są 2 metry u bramkarza
0
Dobra Yamal weź już miej 20 lat chce zobaczyć regularność zajebistosci bez tych motywów plackowatości
0
Gavi kocham Cię ale ogłady co za padolino
7
Rapha po meczu z Realem i Bayernem skuteczność mizerna
0
@Kengo spoko mem też go widziałem
2
Siemka mam może dla niektórych ciekawy temat, koleżanka pisze prace licencjacka o SĘDZINACH (kobietach sędziach? Nie wiem jak jest poprawnie) PIŁKARSKICH, jedna ankieta jest z perspektywy kibica, druga zawodnika, jeśli ktoś ma chwilkę i chęci to zapraszam do wypełnienia
Kibic:
https://docs.google.com/forms/d/1DkUvGxW0-zLG8x6mY7vQvH6D6g5AmIweXzbKIFJAaVg/edit?usp=drivesdk
Zawodnik:
https://docs.google.com/forms/d/1yvZKC8RXvJEuRQEx5O5_TNAy4-zFDMoDTyZx_a66Ke8/edit?usp=drivesdk
Z góry dzięki:))
5
Pieprzony nieśmieszny żart, czerwo odgórnie to 1 spotkanie a typ wali przeciwnika w głowę a potem szczęka do sędziego jak wściekły kundel (przepraszam wszystkie pieski za to określenie) i dostaje JEDEN dodatkowy mecz...
0
@Herato tak naprawdę prócz Messiego to każdy poważną piłkę zakończył właśnie w Barcelonie
1
@bartas97 bo kiedyś byli na podobnym poziomie
2
To jest ta różnica w farcie, nam przeciwnik daje prezencik w 1/16 PK w wygranym już meczu, a Realowi w 95minucie w lidze przy remisie albo w finale LM
2
Noooo taka pomarańczowa, ratuje go że w ostatniej chwili szedł nogą w dół