0

Myślicie że 10doliczy?

1

@PatrychoO trzeba szybko po Pique dzwonić

1

@GeneralXavi tu był potencjał na jakieś 6,7-1, tragiczne zachowanie

0

@Herato myślę że i tak będzie bronił Penia

0

Ile tu będzie doliczonego 15min?

1

Szczęsny w Araujo się zabawił... Debilizm

2

Głupota Wojtka to się nagral

0

Czerwona na sto pro

0

Aj będzie czerwo

0

70latek na ratunek

0

Ta Barca powinna co tydzień grać z realami i bayernami

1

Niech Olmo tylko nie wpuszcza bo będzie walkower jeszcze :p

1

Uuuf farcik teraz

1

@PatrychoO nie no widać że przerabiane

7

Hansi tylko Cię proszę nie wymyślaj teraz, niech ktoś blond piękność w kiblu zamknie

30

Arałczo outstanding move wyjebał na różny żeby z tego kontrę zrobić bramkową

0

Ten Rodrigo coś za dużo wozi :/

0

Niech tam Laporta od razu jakis bonusik 200mln wytarguje u szejków

1

Ale ciacho od kundla

0

@Marcelinho99 nie zapominajmy o Pau Victorze

0

Gavi dodał od siebie ale tak czy inaczej to karny jest

0

100% karny to jest

3

Rapha się popsuł (czy tam wrócił do normalnej dyspozycji)

0

No to Araujo wchodzi do pierwszego składu i zostaje

0

@wyrek prawie sam sobie wrzucił łatwy strzał

0

@nabial darowizna do 36k jest nieopodatkowana, reszte wpłacasz sobie od tak i nikt o to nie będzie pytał, serio myślicie, że illumianaci będą siedzieć i przeglądać wasze zakupy w Biedronce? Xd

0

@maroon a w której agencji towarzyskiej możesz płacić kartą xd ja np płaciłem karta w stripclubie i nic mi z tego powodu nie ubyło

0

@maroon tak z ciekawości, możesz podać przykład w którym chcesz zapłacić gotówką ok 50k zł i chcesz być anonimowy?

2

2

@DonAndrzejos ale jakby się go zapytać to by powiedział, że Bóg jest najważniejszy... Mentalność Latynosów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?