0

kurde myślałem, że za top2 słabsze ekipki się trafią

0

w top8, 2 hiszpańskie, 2 angielskie, 2 włoskie, 1 niemiecka i 1 francuska, hmmm chyba bardzo uczciwy i przewidywalny podział

2

lepszy remis niż... no wiadomo

0

Araujo tylko łapkami macha i ciągle łamie linie

0

obrońcy Atalanty "ej kto go kryje?" "aaa nie wiem za wysoki, jebać, moze do niego nie doleci"

1

marnotrawny strzela :)))

0

@Rewolucja123 wszystko się zgadza

0

tak myślałem. że tak będzie, wszyscy się nastawiali na 8 bramek w pierwszej połowie a tu się pewnie skończy 0-0 jakieś

0

@partymaker a tu niektorzy się już na niego zaczeli nabierać, bo podał z Valencią 8 razy dobrze

0

Czy my w ogóle mamy jakieś profity z tych współprac z muzykami?

38

Co za swir z La bamby wbiegł na murawę

0

@macio_944 bardzo dobry mecz w jego wykonaniu to nie danie babola, wg mnie nic tutaj nadzwyczajnego nie zagrał

0

Szczęsny dziś bez Varu, dwie bramki i karny ;p

2

5# część cyklu "Asysty graczy z La Masii w meczu z Valencią"

F.Lopez
66' asysta do R.Lewandowskiego

0

Druga połowa 0-1 Flickwagen się zaciął

2

A ten znowu się kręci zamiast dać coś do przodu

0

Kurde za plecki dał trochę Raphinia

0

Ajajaj Rapha zabrał mi kolejna część cyklu

0

A jeśli ktoś wali sanki i dostaje czerwo w akcji która powinna być skasowana przez właśnie wcześniejszy faul, to wtedy czerwa chyba nie anulują?

2

Dobra robię nowy cykl pt. "Asysty piłkarzy z La Masii w meczu z Valencia"
W tym poście wrzucę od razu 4 części
1#
L.Yamal
3' asysta do F.de Jonga

2#
A.Balde
8' asysta do F.Torresa

3#
F.Lopez
14' asysta do Raphinii

4#
P.Cubarsi
24' asysta do F.Lopeza

Zapraszam na ciąg dalszy

0

Jak jest kontrowersja przy takim meczu to zawsze na korzyść ale jak jest na styku to w drugą stronę

1

Nie sprawdza karnego tam?

1

La Masia asysta po raz trzeci

0

La masijka sypie asystami

0

Łokieć w zęby to nie kartka?

0

@wojopancer podkrada? Przecież przy każdym kawałku na jej youtubie jest napisane czyje wiersze są wykonywane

3

W tym sezonie real Madryt, real Betis, real Marollca, real Valladolid i Villa real dostały minimum 5 bramek od maszyny Flicka, dawać wincyj realów mniej las palmasow

1

@Irmscher10 ja bym Yamalowi dał 11 a Raphie dyszkę

49

@HypeR xd racja, wtedy samochody zaczną latać, zniknie pojęcie głodu a taka Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą

0

@mkord taaa, na początku myślę co ten sędzia odpie... ale na powtórkach widać, że sam wślizg był czysty, jednak Frenkie widział, że piłka się odbija do przodu i typ ma szansę do niej dobiec więc z premedytacją "dofaulowuje" słusznie odgwizdany faul plus kartka, ale w sumie dobrze wyszło bo z tego strzeliliśmy zwycięskiego gola:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?