karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde myślałem, że za top2 słabsze ekipki się trafią
0
w top8, 2 hiszpańskie, 2 angielskie, 2 włoskie, 1 niemiecka i 1 francuska, hmmm chyba bardzo uczciwy i przewidywalny podział
2
lepszy remis niż... no wiadomo
0
Araujo tylko łapkami macha i ciągle łamie linie
0
obrońcy Atalanty "ej kto go kryje?" "aaa nie wiem za wysoki, jebać, moze do niego nie doleci"
1
marnotrawny strzela :)))
0
@Rewolucja123 wszystko się zgadza
0
tak myślałem. że tak będzie, wszyscy się nastawiali na 8 bramek w pierwszej połowie a tu się pewnie skończy 0-0 jakieś
0
@partymaker a tu niektorzy się już na niego zaczeli nabierać, bo podał z Valencią 8 razy dobrze
0
Czy my w ogóle mamy jakieś profity z tych współprac z muzykami?
38
Co za swir z La bamby wbiegł na murawę
0
@macio_944 bardzo dobry mecz w jego wykonaniu to nie danie babola, wg mnie nic tutaj nadzwyczajnego nie zagrał
0
Szczęsny dziś bez Varu, dwie bramki i karny ;p
2
5# część cyklu "Asysty graczy z La Masii w meczu z Valencią"
F.Lopez
66' asysta do R.Lewandowskiego
0
Druga połowa 0-1 Flickwagen się zaciął
2
A ten znowu się kręci zamiast dać coś do przodu
0
Kurde za plecki dał trochę Raphinia
0
Ajajaj Rapha zabrał mi kolejna część cyklu
0
A jeśli ktoś wali sanki i dostaje czerwo w akcji która powinna być skasowana przez właśnie wcześniejszy faul, to wtedy czerwa chyba nie anulują?
2
Dobra robię nowy cykl pt. "Asysty piłkarzy z La Masii w meczu z Valencia"
W tym poście wrzucę od razu 4 części
1#
L.Yamal
3' asysta do F.de Jonga
2#
A.Balde
8' asysta do F.Torresa
3#
F.Lopez
14' asysta do Raphinii
4#
P.Cubarsi
24' asysta do F.Lopeza
Zapraszam na ciąg dalszy
0
Jak jest kontrowersja przy takim meczu to zawsze na korzyść ale jak jest na styku to w drugą stronę
1
Nie sprawdza karnego tam?
1
La Masia asysta po raz trzeci
0
La masijka sypie asystami
0
Łokieć w zęby to nie kartka?
0
@wojopancer podkrada? Przecież przy każdym kawałku na jej youtubie jest napisane czyje wiersze są wykonywane
3
W tym sezonie real Madryt, real Betis, real Marollca, real Valladolid i Villa real dostały minimum 5 bramek od maszyny Flicka, dawać wincyj realów mniej las palmasow
1
@Irmscher10 ja bym Yamalowi dał 11 a Raphie dyszkę
49
@HypeR xd racja, wtedy samochody zaczną latać, zniknie pojęcie głodu a taka Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą
0
@mkord taaa, na początku myślę co ten sędzia odpie... ale na powtórkach widać, że sam wślizg był czysty, jednak Frenkie widział, że piłka się odbija do przodu i typ ma szansę do niej dobiec więc z premedytacją "dofaulowuje" słusznie odgwizdany faul plus kartka, ale w sumie dobrze wyszło bo z tego strzeliliśmy zwycięskiego gola:))