karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo brawo ciekawe czy nie cofną
0
@messi33 dobra okazało się. że abonament niepłacony xdd i nie był zablokowany
0
jak ma się canal plus to normalnie można się zalogowac do c+ online i oglądać to co na tv? bo kolezanka dała mi passy ale nie widzę, żeby można było cokolwiek odpalić
0
@urbipl spoko dziękuję za rady, wiem jak to działa :) ala ja jak i rodzice mają Smart TV tylko nie chciało mi się apki tvp sport instalować specjalnie żeby obejrzeć mecz kobiet
0
@urbipl u rodziców siedzę, a tv jest całkiem nowy
0
Aaa gowniana ta apka TVP sport, problem ze streamowaniem na tv a oba urządzenia w tej samej sieci
1
@PatrychoO której apce? Dobra widzę, TVP sport
0
@FcPortoFan1999 też bym nie gwizdnął tego
0
W polskiej telewizji jest mecz bab?
2
@Coutinho007 melduje się, wyszło mi, że x=3 lub x=-3
0
@PuszkinFan czyli Bóg zesłał chorobę po to by wymodlić wyzdrowienie?
1
@MesQueUnClub96 napisz w 9 "swoich" meczach i będzie git
0
Kusi odpalić...
0
@tristan87 co jest?xd serio tu karnego nie dali?
0
@Derpowsky to miło z ich strony :) dzięki za odpowiedź
Swoją drogą to jawne przyznanie, że sędzia i var popełnili błąd
0
@Sinirsey chłop przebrany za babę to właśnie poziom tego januszowego "żartu"
0
Cofnęli tę czerwoną kartkę Antonemu?
0
Aaaa co ten Thiago za pakuneczek niesie?
0
@KrychaFCB przepłaciłem w Lidlu po 9gr
0
@Aragorn33 hmmm a jakby typ dostał czerwo z boiska to wtedy po Varze może cofnąć je i dać żółta mał.. męczennikowi?
0
@lithotripter o ja morsowalem tydzień temu :))
0
@Martwy jeszcze musimy wygrać przegrany
0
@Coutinho007 nooo te 9 minut by wiele zmieniło w jego zdrowiu
0
@jeonek bo nasi rezerwowi czyli Olmo, Ferran grali od pierwszej :/
0
Dobra Atleti eliminujecie prześcieradła z LM, oddajecie nam mecz ligowy i bierzcie sobie ten puchar Króla
0
@Bilon87 tylko, że oni mają rewanż u siebie a my na Wanda
0
@pep71 ja nie wiem jakim cudem ten bezjajecznik został a zszedł Pedri
0
Po co strzelać 4 bramki żeby 4 stracić?
1
2 bramki na konto Kounde
0
w tym meczu Atleti się odpala na łącznie 20minut i strzelają 3 bramki...