karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś rejestrowałem furę i na parkingu pod urzędem jest parkometr, wpisujesz rejestrację dostajesz bilecik nooo i teraz taki case, żeby zarejestrować musisz zanieść blachy do urzędu więc auto zostaje sobie bez nich i jak się zostawi bez bileciku albo minie czas, to co taki pan parkometr zrobi? Na psy to zgłosi?
3
Ale fatalny strzał
0
@tomek8756 chudy ale byk
0
@DragonxNF jednak czasem ma te odcinki z łapaniem rywala w polu karnym
1
@Kapitan hawk no mógł, pytanie totalnie z dupy, Święcicki na siłę chciał wcisnąć Polaka-Rodaka do wywiadu
1
@Kapitan hawk z Marciniakiem?
0
@DragonxNF wg przepisów słusznie, Barca była w posiadaniu piłki
0
@daniel32778 ale prócz pustaka to nic nie zrobił
0
@kejdzi też tego nie kminie, 4 bramki strzelone plus zwalone 3 bardzo dogodne sytuacje
1
@macio_944 w sumie nie ma różnicy bo i tak będziemy mieli lepszy bilans bramek
0
Szkoda, że nie mieliśmy większej skuteczności w pierwszym meczu, byłby piękny bufor punktowy w decydującym momencie sezonu
0
Tak się kasuje frajerów, podpuścić i skasować
3
Gavi pierwsze co robi po wejściu na boisko - wślizg głową xd
0
Gol po rykoszecie w 92 tak trzeba żyć B)
0
Eric to taki elektryk
1
Pedri i Rapha chyba jedne z najgorszych meczów w tym sezonie
0
Rekinado!!!! Rapha z asystą
0
Ale kryminał w obronie przy tym 2-0
0
Dawaj uszatego za Balde może coś odpali
0
Dobra niech oni oddadzą strzał w bramkę nie płaczą
2
Chyba za dużo odpoczynku było i Hansi dojebal jakieś siłowe treningi bo wyglądają jakby spacer farmera z Pudzianem robili dwa dni
0
@Coutinho007 nie
8
No jak Pedri wali w aut to my tu już nic nie ugramy:/
1
To kwit powinien być
2
Dobra Rapha przydałoby się bys wrzucił jakikolwiek bieg
4
Przecież to ewidentny spalony
0
Ale zameczek ustawiony
1
Brawo Lewy zamiast 0-1 to 1-0
0
To jakiś krewny Casemiro?
1
Casado zmień buty albo się