0

Dziś rejestrowałem furę i na parkingu pod urzędem jest parkometr, wpisujesz rejestrację dostajesz bilecik nooo i teraz taki case, żeby zarejestrować musisz zanieść blachy do urzędu więc auto zostaje sobie bez nich i jak się zostawi bez bileciku albo minie czas, to co taki pan parkometr zrobi? Na psy to zgłosi?

3

Ale fatalny strzał

0

@tomek8756 chudy ale byk

0

@DragonxNF jednak czasem ma te odcinki z łapaniem rywala w polu karnym

1

@Kapitan hawk no mógł, pytanie totalnie z dupy, Święcicki na siłę chciał wcisnąć Polaka-Rodaka do wywiadu

1

@Kapitan hawk z Marciniakiem?

0

@DragonxNF wg przepisów słusznie, Barca była w posiadaniu piłki

0

@daniel32778 ale prócz pustaka to nic nie zrobił

0

@kejdzi też tego nie kminie, 4 bramki strzelone plus zwalone 3 bardzo dogodne sytuacje

1

@macio_944 w sumie nie ma różnicy bo i tak będziemy mieli lepszy bilans bramek

0

Szkoda, że nie mieliśmy większej skuteczności w pierwszym meczu, byłby piękny bufor punktowy w decydującym momencie sezonu

0

Tak się kasuje frajerów, podpuścić i skasować

3

Gavi pierwsze co robi po wejściu na boisko - wślizg głową xd

0

Gol po rykoszecie w 92 tak trzeba żyć B)

0

Eric to taki elektryk

1

Pedri i Rapha chyba jedne z najgorszych meczów w tym sezonie

0

Rekinado!!!! Rapha z asystą

0

Ale kryminał w obronie przy tym 2-0

0

Dawaj uszatego za Balde może coś odpali

0

Dobra niech oni oddadzą strzał w bramkę nie płaczą

2

Chyba za dużo odpoczynku było i Hansi dojebal jakieś siłowe treningi bo wyglądają jakby spacer farmera z Pudzianem robili dwa dni

0

8

No jak Pedri wali w aut to my tu już nic nie ugramy:/

1

To kwit powinien być

2

Dobra Rapha przydałoby się bys wrzucił jakikolwiek bieg

4

Przecież to ewidentny spalony

0

Ale zameczek ustawiony

1

Brawo Lewy zamiast 0-1 to 1-0

0

To jakiś krewny Casemiro?

1

Casado zmień buty albo się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?