0

Chyba najgorszy występ Yamala w historii Barcy, nic mu nie wychodzi

4

Ale fart że typ się poślizgnął

3

Wali przeciwnika od tyłu po nogach i w szoku, że faul

0

Jezu frajernia w pierwszej połowie gra na czas

1

Pedri jakiś rekord start chce wykręcić

0

@Matt_i1992 a do tego charakter

0

Barta pamiętam skąd się wziąłeś typie

0

Co Bobek dostał dziurke

0

No w polu karnym to niż wypada oddać strzał

0

@ali3gator jego koledzy to pewnie już w łóżku bo jutro kartkówka z pszyry

0

Gdyby zamienić połowy to wydźwięk meczu byłby inny :p że zagraliśmy pięknie i bez stresu

1

Araujo z piłką to drewniaczek ale te główki to wygrywa

0

Esu kamień z serca, oba półfinały na 5-4, ciekawe czy jutro wszyscy wstaną z łóżka

1

Mielibyśmy 2-0 i by sobie klepali do końca meczu eh eh egoizm nas zabije oby nie dziś

0

Mógłby Gaviego za de Jonga

4

Co z nimi jest? Zagrywasz chujowo I rozkladasz ręce

1

No Lewy piękne odegranie, jest ten spokój

1

Same sępy:// żeby to się nie zemściło

0

Dupka będzie masowana w domu

2

Lągle pało wbijaj swojaka za te wszystkie w barwach Barcy

0

@Piotr,1985 czyli typowy mecz Robercika

1

Od sęka się odbiło a ten że ależ szybkie odegranie xd

0

Źle wygląda ta połowa :/

0

Ale typy aktorzyny przebrzydle

2

Yyy tu nawet faulu nie było chłop sam padł

0

Kurde niezbyt dobrze ten Eric wygląda :/

0

To jest kryminał to zagranie Raphy

0

Lągle żebyś Ty tak za Barcę walczył

2

Nie czaje tego Yamala dogrania ma takie dokładne a strzały jakieś kapcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?