0

Ale aromat drewna dziś czuć

0

@Fake69 rapha też :/

0

Co Lewy ruszył z dryblingiem xd

0

@Szmulek plus złamana linia

1

A Pena w swoim stylu odkręca się od piłki ciałem

10

Nie no zabierzcie tego Martina przecież to placek co by w ekstraklapie siedział na ławie

3

Ej Rapha ale tak to nie Yamalkowi taka asystę zabrac

0

@J4no może nie grasz w piłkę, ja tę zasadę znam i myślałem, że profesjonaliści też powinni :p

1

@norbi77 przy wolnym też nie można

1

@Rewolucja123 tak samo przy karnym nie może dobijać jak trafi w słupek

0

@Rewolucja123 nie no podał sam sobie a nie spalony

1

Co on nie wiedział, że nie może dotknąć drugi raz? Mógł zastawić

1

Hehe frustru frusrtu na ruskich trybunach, oby manitka wpadla

5

Można gdzieś obstawiać cofnięte bramki?

2

Martin pełne gacie, chyba jedyna niezrozumiała decyzja Flicka

0

@Hosh Włoch zero emocji, przynajmniej jak ostatnio oglądałem to jakby czytał jakaś nudna powieść, angielski komentarz 18sekund opóźnienia ale przynajmniej coś "czuć" no i zrozumiały język :p

0

Hmmm a jakieś zdanie, które miejsce zajmują?

1

@Kapitan hawk dostał za to kwita prawda? PRAWDA?

0

@WiernyKibic111 no właśnie to jest najgorsze, że oni i tak do 1/8 się prześlizgną jak szczurki a na wiosnę pewnie zaczną coś grać, całe szczęście to działa tylko w LM w lidze już tak łatwo nie będzie nadrobić

7

Jakby ktoś wrzucał jakieś płacze madryciokow z X to proszę mnie oznaczać :p

1

Wyślizgaja to? Bo kursik ładny prawie 8

0

Oby nie poleźli na kluby w Belgradzie, chociaż Wojtuś się odnajdzie, bo tam KAŻDY pali, każda knajpa, impreza to istna palarnia, mi osobiście ciężko było tam wytrzymać

2

ale rozluźnienie się wkradło

0

niemozliwe to jest xdd

1

Yamal próbuje coś wyczarować i ośmieszyć przeciwnika żeby tylko te łby się wkurzyły i zaczęły go kosić

3

Casado w waleczności to Gavi 2.0

0

Aż łysy się spocił xdd

0

Ciekawe czy byłoby czerwo jakby nie wpadla
Edit: nie no dobra żółta maks

0

Co te dzieciaki podają, masakra

0

Czujecie to podniecenie podczas oglądania meczów Barcelonki? W końcu!! Potrzebowaliśmy parę lat padaki, żeby to uczucie wróciło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?