karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale aromat drewna dziś czuć
0
@Fake69 rapha też :/
0
Co Lewy ruszył z dryblingiem xd
0
@Szmulek plus złamana linia
1
A Pena w swoim stylu odkręca się od piłki ciałem
10
Nie no zabierzcie tego Martina przecież to placek co by w ekstraklapie siedział na ławie
3
Ej Rapha ale tak to nie Yamalkowi taka asystę zabrac
0
@J4no może nie grasz w piłkę, ja tę zasadę znam i myślałem, że profesjonaliści też powinni :p
1
@norbi77 przy wolnym też nie można
1
@Rewolucja123 tak samo przy karnym nie może dobijać jak trafi w słupek
0
@Rewolucja123 nie no podał sam sobie a nie spalony
1
Co on nie wiedział, że nie może dotknąć drugi raz? Mógł zastawić
1
Hehe frustru frusrtu na ruskich trybunach, oby manitka wpadla
5
Można gdzieś obstawiać cofnięte bramki?
2
Martin pełne gacie, chyba jedyna niezrozumiała decyzja Flicka
0
@Hosh Włoch zero emocji, przynajmniej jak ostatnio oglądałem to jakby czytał jakaś nudna powieść, angielski komentarz 18sekund opóźnienia ale przynajmniej coś "czuć" no i zrozumiały język :p
0
Hmmm a jakieś zdanie, które miejsce zajmują?
1
@Kapitan hawk dostał za to kwita prawda? PRAWDA?
0
@WiernyKibic111 no właśnie to jest najgorsze, że oni i tak do 1/8 się prześlizgną jak szczurki a na wiosnę pewnie zaczną coś grać, całe szczęście to działa tylko w LM w lidze już tak łatwo nie będzie nadrobić
7
Jakby ktoś wrzucał jakieś płacze madryciokow z X to proszę mnie oznaczać :p
1
Wyślizgaja to? Bo kursik ładny prawie 8
0
Oby nie poleźli na kluby w Belgradzie, chociaż Wojtuś się odnajdzie, bo tam KAŻDY pali, każda knajpa, impreza to istna palarnia, mi osobiście ciężko było tam wytrzymać
2
ale rozluźnienie się wkradło
0
niemozliwe to jest xdd
1
Yamal próbuje coś wyczarować i ośmieszyć przeciwnika żeby tylko te łby się wkurzyły i zaczęły go kosić
3
Casado w waleczności to Gavi 2.0
0
Aż łysy się spocił xdd
0
Ciekawe czy byłoby czerwo jakby nie wpadla
Edit: nie no dobra żółta maks
0
Co te dzieciaki podają, masakra
0
Czujecie to podniecenie podczas oglądania meczów Barcelonki? W końcu!! Potrzebowaliśmy parę lat padaki, żeby to uczucie wróciło