0

Ale amatorka w obronie

3

O a może być tak przejebac kolejny hajs na real, ostatnio z Lille się udało :))

3

@Kidd też mi się wydaje, że to starość, za małolata jak były mistrzostwa Europy/Świata oglądałem wszystko jak leciało, LM to samo, weekend nawet gdzieś w tle w tv PL, Serie A, La Liga, okazjonalnie niemiecka, lubiłem sprawdzać statystyki, tabele, ciekawostki, teraz jedynie wszystkie mecze Barcy oglądam a tak to nie wymieniłbym żadnego zawodnika Arsenalu czy Juventusu, nie mam pojęcia kto lideruje w której lidze

2

@Safrani no jak sam pisałeś, wyjście z tego równa się porażka w wyborach, więc nikt tego nie zaryzykuję, niestety tępy naród trzeba karmić takimi rzeczami

1

@Kgorecki2500 nic dziwnego, gangusy/patusy często działają pod egidą religijności

1

@PatrychoO Inigo nie spalił

1

I opaskę dostanie, ło matko porycze się

6

Aj szkoda Ansu:/

4

Jaka owacja dla Gaviego

0

Oj nie wiem czy Cubarsi nie złamał tej linii

1

Fajnie ogląda się tak zapieprzającą drużynę przy wyniku 3-0

0

No puść to typie co za różnica 3-0 4-0

3

Lewy powinien hattriczka już mieć

1

Lewy nie kradnij asyst!!!

0

W końcu oddal strzal, brawo Pedriczku, asysta Dżamal

0

Sędzia stał dwa metry obok, powtórki w spowolnieniu nie oddają impetu

0

Rudy się nie dostał

4

Legenda głosi, że Balde kiedyś dograł dobra piłkę w pole karne

2

@Patrykl145 ale przy wyniku 3-0

0

@Danny Gaucho ale tam jest LUB to znaczy, że zdanie jest prawdziwe jeśli nie został powołany żaden zawodnik z Realu i Atletico, kiedy nie ma żadnego z Realu a jest ktokolwiek z Atletico i kiedy jest ktoś z Atletico a nie ma z Realu:))

1

@MesQueUnClub_87 trzeba obejrzeć The Batman żeby zacząć pingwina? Bo słyszałem taka opinię a ciężko mi wysiedzieć przy lapku te 3h

0

@Tomason no tak bo prawy jest dla piz... a ja przecież nią nie jestem więc zapierdalam swoim rozklekotanym passatem lub nowiutka dacią 95 po środkowym, tak widzę przeciętnego kierowcę na trzypasmowce

0

@bartekvisca mmm Bartuś polski samiec alfa :))

3

@kaamil1910 uwielbiam te odchyły piz...ek bo zobaczą rozproszony strumień światła białego

0

@wawrzyn1 no chłop nie jest demonem szybkości oceniam sam moment zagrania, wyprzedził typa, przeciął podanie, niefortunnie, wg mnie nie jest winowajcą straconej bramki

0

@wawrzyn1 ustawiony? To jest kontra tu nie ma czegoś takiego jak ustawienie, decydują sekundy, detale, próbował wyprzedzić i zabrakło centymetrów żeby to wybił na róg, nie oceniam całego meczu ani jak słabym zawodnikiem jest ogólnie ale to jest sytuacja "na styku" interweniowałby dobrze i byłby kozakiem, niestety wpadła więc wiesza się na nim psy, moim zdaniem niesłusznie, z perspektywy fotela z harnasiem w ręku zawsze łatwo oceniać

7

Serio ktoś obwinia Bednarka tutaj? Mógł nie zrobić nic i tak byłby gol, starał się przeciąć na wślizgu podanie na pustaka, samobój jest w to wkalkulowany

0

A ten dalej amatorom tylko strzela

0

@Xaviball milion zł to było 100zł, i w sklepiku szkolnym jak miałeś 20 000 (teraz 2zl) to byłeś królem życia

10

No to lecimy zawczasu #IniestaOut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?