karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale amatorka w obronie
3
O a może być tak przejebac kolejny hajs na real, ostatnio z Lille się udało :))
3
@Kidd też mi się wydaje, że to starość, za małolata jak były mistrzostwa Europy/Świata oglądałem wszystko jak leciało, LM to samo, weekend nawet gdzieś w tle w tv PL, Serie A, La Liga, okazjonalnie niemiecka, lubiłem sprawdzać statystyki, tabele, ciekawostki, teraz jedynie wszystkie mecze Barcy oglądam a tak to nie wymieniłbym żadnego zawodnika Arsenalu czy Juventusu, nie mam pojęcia kto lideruje w której lidze
2
@Safrani no jak sam pisałeś, wyjście z tego równa się porażka w wyborach, więc nikt tego nie zaryzykuję, niestety tępy naród trzeba karmić takimi rzeczami
1
@Kgorecki2500 nic dziwnego, gangusy/patusy często działają pod egidą religijności
1
@PatrychoO Inigo nie spalił
1
I opaskę dostanie, ło matko porycze się
6
Aj szkoda Ansu:/
4
Jaka owacja dla Gaviego
0
Oj nie wiem czy Cubarsi nie złamał tej linii
1
Fajnie ogląda się tak zapieprzającą drużynę przy wyniku 3-0
0
No puść to typie co za różnica 3-0 4-0
3
Lewy powinien hattriczka już mieć
1
Lewy nie kradnij asyst!!!
0
W końcu oddal strzal, brawo Pedriczku, asysta Dżamal
0
Sędzia stał dwa metry obok, powtórki w spowolnieniu nie oddają impetu
0
Rudy się nie dostał
4
Legenda głosi, że Balde kiedyś dograł dobra piłkę w pole karne
2
@Patrykl145 ale przy wyniku 3-0
0
@Danny Gaucho ale tam jest LUB to znaczy, że zdanie jest prawdziwe jeśli nie został powołany żaden zawodnik z Realu i Atletico, kiedy nie ma żadnego z Realu a jest ktokolwiek z Atletico i kiedy jest ktoś z Atletico a nie ma z Realu:))
1
@MesQueUnClub_87 trzeba obejrzeć The Batman żeby zacząć pingwina? Bo słyszałem taka opinię a ciężko mi wysiedzieć przy lapku te 3h
0
@Tomason no tak bo prawy jest dla piz... a ja przecież nią nie jestem więc zapierdalam swoim rozklekotanym passatem lub nowiutka dacią 95 po środkowym, tak widzę przeciętnego kierowcę na trzypasmowce
0
@bartekvisca mmm Bartuś polski samiec alfa :))
3
@kaamil1910 uwielbiam te odchyły piz...ek bo zobaczą rozproszony strumień światła białego
0
@wawrzyn1 no chłop nie jest demonem szybkości oceniam sam moment zagrania, wyprzedził typa, przeciął podanie, niefortunnie, wg mnie nie jest winowajcą straconej bramki
0
@wawrzyn1 ustawiony? To jest kontra tu nie ma czegoś takiego jak ustawienie, decydują sekundy, detale, próbował wyprzedzić i zabrakło centymetrów żeby to wybił na róg, nie oceniam całego meczu ani jak słabym zawodnikiem jest ogólnie ale to jest sytuacja "na styku" interweniowałby dobrze i byłby kozakiem, niestety wpadła więc wiesza się na nim psy, moim zdaniem niesłusznie, z perspektywy fotela z harnasiem w ręku zawsze łatwo oceniać
7
Serio ktoś obwinia Bednarka tutaj? Mógł nie zrobić nic i tak byłby gol, starał się przeciąć na wślizgu podanie na pustaka, samobój jest w to wkalkulowany
0
A ten dalej amatorom tylko strzela
0
@Xaviball milion zł to było 100zł, i w sklepiku szkolnym jak miałeś 20 000 (teraz 2zl) to byłeś królem życia
10
No to lecimy zawczasu #IniestaOut