karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrychaFCB chłopa co poskładało xd taka sama pi### jak jego oponent
0
@Marian_Pazdzioch eeech serio? A ostatnio wspominałem, że Anka się uspokoiła i nie wrzuca nic z ciapakami to i Robercik lepiej gra, no to pograne...
1
@Kgorecki2500 ja kiedyś zamówiłem picke do strip klubu, bo było fchui późno i mało ludzi i sobie na legalu siedziałem, jadłem pepperoni i popijałem piwkiem i gadałem z paniami kurkami, ahh piękne czasy
0
@Mario96w mi piżmo całe życie się podoba czy byłem smarkiem czy jak jestem starym dziadem
1
@Kgorecki2500 jezusku dobrze, że za małolata mogłem jarać szlugi-gumy :)) ale dopiero jak spróbowałem prawdziwych (w wieku 12-13lat) dowiedziałem się jakie to gówno
0
@tristan87 szkoda tego Monaco, remis by tu dawał top8 już
1
@Kengo przeczytane głosem lotka:))
1
@Kapitan hawk poebaes pierwszą okładkę
4
A my mamy wyjazdy do Dortmundu i Lizbony, ajaj będzie piekielnie ciężko
0
@rayan_7 oby :)
0
Kurde pospieszyłem się z tą stówka na prześcieradła kursik na początku połowy tylko 4 coś był teraz już 12
4
@Linnox Hallandzik niestety zaraz wbije 50bramek i będzie miał ok. 1.0 ratio
1
@agaFCB ja jestem z tak zwanego chłodnego chowu i uwielbiam jak w mieszkaniu są niskie temperatury a to mam wyziębione przez psa z Syberii, który wiecznie siedzi na balkonie, jak jest już za zimno (jak teraz) to grubsze skarpetki i koc na łeb do spania :))
0
Czy młody tam murzynowi nogę ręką przestawił? Xdd
0
Milimetry tam decydowały
3
Casado po 90min więcej zapieprza niz Holender świeżutki
0
Yamalek wku##ony na zmianę
0
@Messi96_96 Hansi wie, że zaraz wróci Okno i przyspawa rekina do ławki
0
W sumie ciekawe jakby Messi chodził w tej ekipie, przeszkadzać raczej nie powinien
1
Podoba mi się mental Raphy biega, walczy oddał strzał, zjebał, wali w ziemię ze złości ale po chwili przeprasza Yamala że nie podał, w pierwszej połowie faulowali naszego wonder boya to też poleciał pacyfikować oponenta, ta opaska powinna zostać na dłużej
3
Ajajaj Pedri nie ma liczb... lewy właśnie jedna piękna asystę zabrał
0
Gramy jak za Kszawiego... ;)
0
Niech dają Yamalowi i niech kombinuje 1na1
0
@Hosh taaa, też oglądam, szkoda że nie ma francuskiego :((
0
Swoją drogą Balde mógłby pożyczyć zwód od Tello, na tamten niektórzy się nabierali
1
Szybko poszło dobrze przyda się goleada
0
@maroon ok to nie karnie a cywilnie, nie mówię o więzieniu a o kuratorze, grzywnie, zadośćuczynieniu
1
@MesQueUnClub96 akurat to samoyed, mam takiego w domu, one mają takie uradowane pyski zawsze nie tylko na widok właściciela, a jak masz smaczka toooo łooo panie
0
@maroon bo rodzice są prawnymi opiekunami swoich dzieci, może dlatego?
0
@pikass14 na priv wyśle Ci linka za 20pare zł :)