karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, nie wierzę, że cofnęli
2
Oni używają tego swego języka? Drugi raz nikt plecy nie krzyknął
0
Oni już są tacy obsrani, 3-0 tutaj będzie minimum
3
Marek zajebał ale po co faulować w takiej sytuacji lepiej stracić bramkę, czy my musimy zawsze w tej LM coś odjebac?
0
@Sulimo nie gramy z realem ani espanyolem
0
@PatrykBarca myślę, że największy skok w futbolu był gdzieś w latach 80-90, wydaje mi się, że takie ekipy z późniejszych lat 90 (repka Brazylii czy Włoch np.) to by całkiem dobrze sobie radziły w nowoczesnej piłce nożnej
0
@krissu8 dzięki, ale tak bez rabaciku żadnego? Nie po januszowemu
0
@krissu8 skąd i po ile?
0
@stone80 no moi rodzice nie korzystają np.
0
Ile płacicie za abonament i w jakiej sieci? Aktualnie mam 73zl za 3 numery i na każdym po 45GB i z tego co widzę to teraz za jeden się tyle płaci
0
@SirBobby szkoda, że ręcznik na bramce, bo byłaby zjeba za strzał z 25metrow jak idą 5 na 3
0
@KamQiX Suarez też się kaleczył przez pierwsze pół sezonu w Barcelonie
0
Zamawiał ktoś coś ze strony unisport? Bo widze, że polska strona to translatorem robiona i kontakt jest zerowy
0
@ObiwanKenobi wątpię, że nikomu nic nie zrobią, wystarczy że poszkodowani zeznają, że widzieli że którykolwiek (dowolnego sobie wybiorą) z nich kierował i jeśli to nie będzie on to sam wskaże tego właściwego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ z wjazd wyprostowana noga w kostkę?
7
Jakim cudem to nie był spalony
2
Nie oszukujemy się, z Romeu na boisku wynik byłby w drugą stronę
2
@AFA aj kocik po co Ci to wszystko było? Jestem pewny, że zostając w Barcelonie jakaś Złota Kulka by się zakręciła
0
@wojopancer szczególnie, że chłop pewnie będzie robił wślizgi głową
3
Hahaha wszedłem tu tylko po to by poczytać januszowe wypowiedzi Polaczków wysyłających go na budowę xd nie zawiodłem się, dziękuję :)
2
@kubix05 Marcin Mięciel pamiętamy
0
@ViscaelBarca2007 widziałem gdzieś chyba na Fejsie canal plus pytanko kto był lepszym napastnikiem Suarez czy Benzema xddd nie wiem co trzeba mieć we lbie żeby zrobić takie zestawienie
8
Serio Yamal 90 w pucharze Tymbarka?
0
@JordiAlbion najgorszy scenariusz, oby został
0
@wawrzyn1 podobny odcień skóry
0
Co to za piłkarz?
Strzelił wczoraj hattricka w La Lidze
1
@Tollusiek sprzedać póki coś wart, typowa La bamba
0
@PatrykBarca xd flopy po 3 meczach, co wy macie w głowach? Sprawdźcie co wyprawiał Suarez przez pierwsze pół sezonu
0
@MichuZ44 serio nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby coś takiego zrobić umyślnie. Co on sobie siedział i nagle wykminil ej a może przyczepie psa do samochodu i go przewioze po drodze?