0

Wow, nie wierzę, że cofnęli

2

Oni używają tego swego języka? Drugi raz nikt plecy nie krzyknął

0

Oni już są tacy obsrani, 3-0 tutaj będzie minimum

3

Marek zajebał ale po co faulować w takiej sytuacji lepiej stracić bramkę, czy my musimy zawsze w tej LM coś odjebac?

0

@Sulimo nie gramy z realem ani espanyolem

0

@PatrykBarca myślę, że największy skok w futbolu był gdzieś w latach 80-90, wydaje mi się, że takie ekipy z późniejszych lat 90 (repka Brazylii czy Włoch np.) to by całkiem dobrze sobie radziły w nowoczesnej piłce nożnej

0

@krissu8 dzięki, ale tak bez rabaciku żadnego? Nie po januszowemu

0

@krissu8 skąd i po ile?

0

@stone80 no moi rodzice nie korzystają np.

0

Ile płacicie za abonament i w jakiej sieci? Aktualnie mam 73zl za 3 numery i na każdym po 45GB i z tego co widzę to teraz za jeden się tyle płaci

0

@SirBobby szkoda, że ręcznik na bramce, bo byłaby zjeba za strzał z 25metrow jak idą 5 na 3

0

@KamQiX Suarez też się kaleczył przez pierwsze pół sezonu w Barcelonie

0

Zamawiał ktoś coś ze strony unisport? Bo widze, że polska strona to translatorem robiona i kontakt jest zerowy

0

@ObiwanKenobi wątpię, że nikomu nic nie zrobią, wystarczy że poszkodowani zeznają, że widzieli że którykolwiek (dowolnego sobie wybiorą) z nich kierował i jeśli to nie będzie on to sam wskaże tego właściwego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ z wjazd wyprostowana noga w kostkę?

7

Jakim cudem to nie był spalony

2

Nie oszukujemy się, z Romeu na boisku wynik byłby w drugą stronę

2

@AFA aj kocik po co Ci to wszystko było? Jestem pewny, że zostając w Barcelonie jakaś Złota Kulka by się zakręciła

0

@wojopancer szczególnie, że chłop pewnie będzie robił wślizgi głową

3

Hahaha wszedłem tu tylko po to by poczytać januszowe wypowiedzi Polaczków wysyłających go na budowę xd nie zawiodłem się, dziękuję :)

2

@kubix05 Marcin Mięciel pamiętamy

0

@ViscaelBarca2007 widziałem gdzieś chyba na Fejsie canal plus pytanko kto był lepszym napastnikiem Suarez czy Benzema xddd nie wiem co trzeba mieć we lbie żeby zrobić takie zestawienie

8

Serio Yamal 90 w pucharze Tymbarka?

0

@JordiAlbion najgorszy scenariusz, oby został

0

@wawrzyn1 podobny odcień skóry

0

Co to za piłkarz?

Strzelił wczoraj hattricka w La Lidze

1

@Tollusiek sprzedać póki coś wart, typowa La bamba

0

@PatrykBarca xd flopy po 3 meczach, co wy macie w głowach? Sprawdźcie co wyprawiał Suarez przez pierwsze pół sezonu

0

@MichuZ44 serio nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby coś takiego zrobić umyślnie. Co on sobie siedział i nagle wykminil ej a może przyczepie psa do samochodu i go przewioze po drodze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?