karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jeszcze debil udaje że nie wie co się wydarzyło xd
0
Ale hiszpańscy komentatorzy się drą, nonstop choćby akcja była w środku pola :p
1
Hahaha xd co nura dał
3
Kontuzja w pierwszej połowie ważnego zawodnika przeciwnika? Stare znałem
2
Hahahaha to się nie dzieje xd
1
No klasyczek, zjebac coś takiego
0
@FabianekMrozek ja wjeżdżam klasycznie stówką ale dopiero przy 1-0 dla Borussii
7
Jeszcze do kompletu poproszę płaczącego męczennika i piękny weekendzik to będzie
0
@Kamiloos nooo dobra, czyli teraz kolejny miesiąc zamiast w przedpokoju na półce będzie leżał w samochodzie :p
0
Gdzie mogę wyrzucić czajnik elektryczny? Jak wrzucę do plastików po prostu to będę się smażył w piekle?
0
Warto jechać na mecz na Montjuic? Na CN już byłem dwa razy, czekam na otwarcie nowego ale z tego co widzę w tym roku mogę się nie doczekać a taki wrzesień-pazdziernik pasowałby legancko
0
@Szklaner nie wiem jaki, ale pewnie jakiś trzeba
0
@Explode no to jakiś inny pewnie trzeba zapłacić, tak jak przy krypto
0
@Szklaner no płacisz go od inwestycji, a kupno waluty chyba taka właśnie jest, jak trzymasz siano na koncie to bank Ci odlicza podatek przy naliczaniu odsetek
0
Ktoś wymieniał większą ilość waluty na revolucie? Obniża automatycznie hajs o podatek Belki? Czy trzeba to samemu zrobić?
1
@Fenelon ale on ciężko przechodzi kryzys wieku średniego
2
@zadafcb byłem o krok żeby grać przeciwko w Lowlandersach Białystok aleee po okresie przygotowawczym i paru meczach w turnieju 8mek stwierdziłem że zbyt kontuzjogenny sport, do tego wyjazdy po całej Polsce i dzień z weekendu wyjęty więc zrezygnowałem, ale tak poza tym to ciekawa i totalnie taktyczna dyscyplina wymagająca sporej kondycji, jak ktoś jest młody i nie boi się połamać to polecam (ewentualnie waży 120kg wtedy to on łamie innych:p)
0
@Pawel13sz kiedys tak myślałem o Lewandowskim :p
3
@tristan87 dzisiaj wszystkie obronione karne do powtórki by były
11
16 lat i jeszcze bez debiutu w pierwszej drużynie? Nieeee no szanujmy się sprzedać dziadka póki coś wart
0
Po tych wpisach widzę dlaczego ludzie kiedyś tak tej Barcelony nie lubili, wychodzi na to, że prostu nikt nie lubi wiecznie wygrywających drużyn
0
@patrykzmc2000 najwięcej siana dostaniemy za nie swój transfer :p
0
@Matheu12 właśnie o nic nie chodzi, i to powinno się odbyć bez większego echa, ale oczywiście katole muszą się spłakać, że im krzyże zabierajoo bezbożnicy
4
Hiszpania, Portugalia, Francja, Anglia? :o to nie jest jakaś grupa śmierci?
0
@KrychaFCB zaraz zaraz a on nie jest nasz? Został sprzedany?
0
@Kaziol47 fanowska, nie ma szans że to spod dłuta betonu wyszło
0
Powinniśmy grać dzieciakami i Gundo i by to chodziło
0
@RosjaninBut to powinny być pi..y bez ambicji a nie tłuste koty
0
@MOLESTA debilny trend, jak tam z ludzi którzy coś wygrali to akurat Gundo i Marek czyli zawodnicy którzy coś dają w tym zespole (pupilka Roberto nie liczę)
1
@blakkudium nie wiem na ile to możliwe technologicznie (i finansowo) ale zapewne dałoby się nagrywać mecze dronami, które np latałyby wzdłuż linii bocznej synchronicznie z dwóch stron wraz z poruszaniem się piłki.
Wiem, że jest system veo który nagrywa mecze i sam śledzi ruch piłki