3

Haha nie ma pewnie kamery z której to widać xxddddd brawo Tabas

6

Ale szukał tej nogi

0

Jak wytrzymamy taki pressing to będzie dobrze

1

Var nie cofnie? Za to podparcie?

0

Dobra szybko kończyć mecz!!

1

Vini napuchnięty jakby z Neymarem chlal całą noc

1

Piękny bidon męczenniku

0

@Katalończyk 99 tak czy inaczej myślę że to nieumyślne i spowodowane dużym impetem dynamiką akcji, chciał zagrać ciało w ciało, spóźnił się nieznacznie

0

@tbas tak swoją drogą to w tym meczu Leo zmarnowany karny plus przynajmniej jedna seta, Lewy byłby wywożony na taczkach

11

Żyjemy w kraju gdzie ludzie się sprzeczają czy politycy mogą jeść pizzę czy nie i w jakich okolicznościach, witamy w Polsce dobrze, że tu nie ma większych problemów

3

@BobbyD przecież on nie chciał go faulować, bardzo często gra tak rękoma i sędziowie tego nie gwiżdżą, tu był za duży impet plus Barcoli sporo dołożył od siebie, gdyby to zrobił z premedytacją to nie miałby pretensji do sędziego tylko zszedł pokornie od razu do szatni (jak Valverde z Atleti)

1

@tbas ;(( nie zliczę ile razy przez ostatnie parę dni powiedziałem sobie w głowie "Araujo coś Ty odjebal"

0

Ciekawe jakie dziś byłyby komentarze jakbyśmy odpadli z Chelsea grając 11na10 i prowadząc 2-0 w 40minucie, ciekawe czy Messi, Xavi, Iniesta, Alves byliby do sprzedania a Guardiola wysyłany do Niecieczy

0

@Kidd i w drugą stronę 2tyg temu Araujo
Bestia
Pierwszy kapitan
Oby został do końca świata
Silny jak tur, szybki jak gazela
Klauzula 4mld

0

@TR3YWAY zawsze bawi jak Polaczki się trigeruja, że latynosi się całują po policzkach :D co by było jakby jeszcze klepnął w tyłek :o gaaaayyyyy

1

@barcelonaLM no właśnie to ciekawe jaki stosunek ma KK do buddyzmu, w sumie to nie jest religia tylko bardziej nurt filozoficzny

0

@Konfederat no to dzień dobry w Polsce, czas się wyprowadzić jeśli chce się więcej słońca niż przez 1/3 roku

0

@ViscaelBarca2007 między Bogiem a prawdą to w każdym z tych meczów (prócz Realu) pod koniec atakowaliśmy całym zespołem i bramki poszły z kontry w przewadze, coś w stylu Chelsea 2012, poza tym przegrana 2bramki to jakieś historyczne upokorzenie? Te wszystkie mecze to rollercoaster, bardziej bym się przyczepił, że nie ma stabilności i spokoju bo walka i ambicja były zawsze (i dlatego się otwieraliśmy i dostawaliśmy dodatkowa bramkę w końcówce)

1

@FcPortoFan1999 okręgówka również, za 3h Piast Białystok - Pomorzanka Sejny:p

0

@tristan87 i wszystko dzięki Bogu

0

@Zoker jaki samolot pan murzyn zaebał

4

Komentarz usunięty

0

@kigani czekaj czekaj, to jaki to żenujący sposób? Bunkrowanie się jak real wczoraj jest ok?

0

@Fake69 chata to dość ryzykowne ale parę stówek można
Ja stawiam tylko na real żeby przegrać hajs i mieć satysfakcję że odpadli a te jebance nie chcą tego robić :/

1

mógłby ktoś wyłączyć piłkę nożną?

0

Komentarz usunięty

0

Jest dobrze! Brawo Modric

0

@Peciak Pedri w pierwszym sezonie u nas po takim meczyku jeszcze poszedłby rozbiegać

0

@Benz jakby w 90min wszyscy byliby wypompowani to też nie powinno się doliczyć? 3min dłużej odpoczywali jak mierda leżała

32

Carvajal leżał i schodził 3min to doliczymy 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?