1

Ile sianka za wygraną wpada?

1

Na razie biednie to wygląda ://

2

Kurwa faul na żółtą!!! A ten dzban nie gwiżdże

0

@4drian0 po obejrzeniu trailera nie wiem czy to będzie dobre :/ jakieś za bajkowe, za kolorowe, takieeee nie wiem komediowe? Nie czuję tu klimatu

0

@Monegros skojarzyło mi się z profilem na Fejsie coś tam z wydrami i wrzucane obrazy z AI a ludzie "awwww sooo adorable" xd

0

Ale festiwal brameczek teraz

1

A już pisałem, że real zaraz na 3-1 z konterki, co foden zaeebal

1

@Culer9002 serce mówi tak ale...

0

Chyba realek 15stą la decime weźmie, nie widzę kto by miał im przeszkodzić

2

@AFA chwilę albo dwie

0

@patrys218 kiedyś (z 10lat temu)były na allegro z Tajlandii po 100-150zl i były identyczne jak te ze sklepu Nike

1

@P33ck no to mam dobre wieści parę dni temu ogłosił że wraca :))

5

@LambiPL i wtedy Messi poszedłby na 5 :p to zabawa jak wybieranie najlepszego pieczywa na tiktoku, poza tym Pique miał zażyłe stosunki ze Zlatanem ;)

3

@LambiPL przecież on to robił w ciemno i nie wiedział jakie nazwiska się pojawią

0

Ten numer jest tak WIELKI, że ja bym go zastrzegł, dobrze że w tym momencie nikt nie biega z 10 na plecach, bo nie ma nikogo kto by na to zasługiwał

1

@Cvzx taaa pięknym miastem, a możesz tam wpaść na Męczennika, to już wolę Radom

0

@Murazor jestem zdania że nawet dwie pierwsze bramki z Markiem na bramce by nie padły

7

@MOLESTA no nie wiem, Messi u Valverde też był takim zawodnikiem

0

@ArcziArtt to dobrze bo "one fajne są, mówię Ci... najlepsze"

3

@Fake69 tylko że w postaw na milion często jest wiedza bezużyteczna, jakieś z dupy pytanie kogo jest więcej w Zimbabwe kobiet czy mężczyzn albo kto wg jakiegoś czasopisma ma ładniejszy nos

8

To niech szatnia zapiera... Lata po boisku tak, żeby pogonić to PSG, potem wygrać półfinał i na koniec walczyć do upadłego o uszaty puchar, wtedy pozostanie Kszawiego miałoby jakiś sens

2

@Dako o, no widzisz ja na przykład bym się wkur...ał i chciał zmiany takiego trenera

0

@TR3YWAY no i git, czyli jak nie pije w ogóle piwa to jutro wjeżdża jagerek :))

0

Co jest gorsze dla organizmu codzienne wypicie trzech piwek czy raz w tygodniu oebanie 0.7

0

@ArcziArtt masz tam dziewczynki z siusiaczkami?

0

@Emhyr a to w ogóle potwierdzone, że to on? Czy jakiś podobny typ, ktoś podpisał że Mesut i internet to podlapal?

9

@MateuszDoniec ja prostym informatykiem i na bank koszuleczka wjeżdża do kolekcji:))

7

@Roobo dla mnie top1 wyjazdowki te czarne ze złotym rakutenem

2

@abram3k uuu kolejna czarna, poprzednia była sztosem ta też wygląda fajnie

0

@tristan87 żyd w paski? Pasożyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?