karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile sianka za wygraną wpada?
1
Na razie biednie to wygląda ://
2
Kurwa faul na żółtą!!! A ten dzban nie gwiżdże
0
@4drian0 po obejrzeniu trailera nie wiem czy to będzie dobre :/ jakieś za bajkowe, za kolorowe, takieeee nie wiem komediowe? Nie czuję tu klimatu
0
@Monegros skojarzyło mi się z profilem na Fejsie coś tam z wydrami i wrzucane obrazy z AI a ludzie "awwww sooo adorable" xd
0
Ale festiwal brameczek teraz
1
A już pisałem, że real zaraz na 3-1 z konterki, co foden zaeebal
1
@Culer9002 serce mówi tak ale...
0
Chyba realek 15stą la decime weźmie, nie widzę kto by miał im przeszkodzić
2
@AFA chwilę albo dwie
0
@patrys218 kiedyś (z 10lat temu)były na allegro z Tajlandii po 100-150zl i były identyczne jak te ze sklepu Nike
1
@P33ck no to mam dobre wieści parę dni temu ogłosił że wraca :))
5
@LambiPL i wtedy Messi poszedłby na 5 :p to zabawa jak wybieranie najlepszego pieczywa na tiktoku, poza tym Pique miał zażyłe stosunki ze Zlatanem ;)
3
@LambiPL przecież on to robił w ciemno i nie wiedział jakie nazwiska się pojawią
0
Ten numer jest tak WIELKI, że ja bym go zastrzegł, dobrze że w tym momencie nikt nie biega z 10 na plecach, bo nie ma nikogo kto by na to zasługiwał
1
@Cvzx taaa pięknym miastem, a możesz tam wpaść na Męczennika, to już wolę Radom
0
@Murazor jestem zdania że nawet dwie pierwsze bramki z Markiem na bramce by nie padły
7
@MOLESTA no nie wiem, Messi u Valverde też był takim zawodnikiem
0
@ArcziArtt to dobrze bo "one fajne są, mówię Ci... najlepsze"
3
@Fake69 tylko że w postaw na milion często jest wiedza bezużyteczna, jakieś z dupy pytanie kogo jest więcej w Zimbabwe kobiet czy mężczyzn albo kto wg jakiegoś czasopisma ma ładniejszy nos
8
To niech szatnia zapiera... Lata po boisku tak, żeby pogonić to PSG, potem wygrać półfinał i na koniec walczyć do upadłego o uszaty puchar, wtedy pozostanie Kszawiego miałoby jakiś sens
2
@Dako o, no widzisz ja na przykład bym się wkur...ał i chciał zmiany takiego trenera
0
@TR3YWAY no i git, czyli jak nie pije w ogóle piwa to jutro wjeżdża jagerek :))
0
Co jest gorsze dla organizmu codzienne wypicie trzech piwek czy raz w tygodniu oebanie 0.7
0
@ArcziArtt masz tam dziewczynki z siusiaczkami?
0
@Emhyr a to w ogóle potwierdzone, że to on? Czy jakiś podobny typ, ktoś podpisał że Mesut i internet to podlapal?
9
@MateuszDoniec ja prostym informatykiem i na bank koszuleczka wjeżdża do kolekcji:))
7
@Roobo dla mnie top1 wyjazdowki te czarne ze złotym rakutenem
2
@abram3k uuu kolejna czarna, poprzednia była sztosem ta też wygląda fajnie
0
@tristan87 żyd w paski? Pasożyd