karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
piłka się toczy do pustej bramki a sędzia gwiżdże, jakby to było przy wyniku 0-0 to gruby skandal
2
mógł puścić do końca akcje
0
Vitor na lewej obronie dafak :P
0
od 10 min wygląda jak mecz towarzyski
2
Lewy MVP ciasteczko
0
ładnie Lewy przestawił Savica, szkoda, że strzał ujowy
2
@Emhyr szkoda, że Fermin spieprzyl każde z tych ciastek
1
@Emhyr piękne czasy, teraz dalej stare baby macają pieczywo i owoce gołymi łapami
2
@mambeppe_yomenik Damian urwa Twoja mać obiecałem Twojej matce, że wyleczę Cię z homoseksualizmu! A Radosław Rumian słowa dotrzymuje. Będziemy chodzić na mecze, rozbijać się po burdelach i jeść kebaby do czasu aż Twoja dupa zacznie służyć wyłącznie do srania!
0
@Albatros hmm ale korposzczur tyczy sie wlasnie pracownika, bardziej pasuje Januszex
0
@dorkizos no czasem ma straty jakby grał w b-klasie
0
@okiemtypera_lucaxx95 i dodatkowo przeciwnik w 12, więc mamy stare dwóch ludzi, dziś mógł mieć dwie asysty
1
@semafor akurat kontuzja Balde to dobra wiadomość bo dzięki temu grał Cubarsi, tak pewnie byłby Kounde z Araujo i Cancelo na prawej
1
@Comentateiro a myśmy ich rozpykali na wyjeździe i u siebie :))
0
@Enerio ja mam grubo ponad 30 a drę się prawie zawsze i to tak, że sąsiedzi pewnie wkur... zdenerwowani :)) jedyna różnica jest taka, że za dzieciaka potrafiłem uronić łezkę po porażce w LM
1
@Arden no czyli nie wydaliśmy głupio pieniędzy w trakcie zimowego okienka :)) ze względu na takie perełki jak Cubarsi czy Yamal wydaje się, że takie bany mogłby przynieść coś dobrego
19
ja to bym chciał zobaczyć wymalowaną linię spalonego przed tym zagraniem
0
@Emhyr fajnie, że tyle gówniaków jest z La Masii, widać tę więź i jest atmosferka, to również ważne aspekty w piłce nożnej
0
@PIWOSZ89 nie pasuje do schematu, był mistrz Włoch, następny może być mistrz Niemiec i Anglii więc na koniec mistrz Francji
0
czy dobrze kojarzę, że zdobyliśmy tryplet po okienku gdzie mieliśmy bana na transfery?
11
ale co Fermin ograbił z asysty
1
@Erykulus w obydwu sytuacjach mógł być spalony, przy karnym nie pokazali dokładnie, ale jeśli nie było to powinna byc 11stka
0
@maciekofcb A co to Twój syn? No jest delikatnie mówiąc nie za mądrym człowiekiem, Ale niestety nie mamy na to wplywu
0
@xxKrysztalekxx też mi tak auto korekta poprawia:p
0
Jaki to jest sabotazysta, powinni go do ławki przyspawac
0
Oriol w dwie minuty już dwie chujowe piłki
0
To jest karny niestety
1
Brawo sędzia, przez to że nie podniósł fchui oczywistego spalonego Duńczyk polamala typa
1
Metrowego spalonego nie podniósł?
0
@partymaker https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pije-zeby-zapomniec-fan-barcelony-gruby-dzieciak-pije-cole.jpg