4

piłka się toczy do pustej bramki a sędzia gwiżdże, jakby to było przy wyniku 0-0 to gruby skandal

2

mógł puścić do końca akcje

0

Vitor na lewej obronie dafak :P

0

od 10 min wygląda jak mecz towarzyski

2

Lewy MVP ciasteczko

0

ładnie Lewy przestawił Savica, szkoda, że strzał ujowy

2

@Emhyr szkoda, że Fermin spieprzyl każde z tych ciastek

1

@Emhyr piękne czasy, teraz dalej stare baby macają pieczywo i owoce gołymi łapami

2

@mambeppe_yomenik Damian urwa Twoja mać obiecałem Twojej matce, że wyleczę Cię z homoseksualizmu! A Radosław Rumian słowa dotrzymuje. Będziemy chodzić na mecze, rozbijać się po burdelach i jeść kebaby do czasu aż Twoja dupa zacznie służyć wyłącznie do srania!

0

@Albatros hmm ale korposzczur tyczy sie wlasnie pracownika, bardziej pasuje Januszex

0

@dorkizos no czasem ma straty jakby grał w b-klasie

0

@okiemtypera_lucaxx95 i dodatkowo przeciwnik w 12, więc mamy stare dwóch ludzi, dziś mógł mieć dwie asysty

1

@semafor akurat kontuzja Balde to dobra wiadomość bo dzięki temu grał Cubarsi, tak pewnie byłby Kounde z Araujo i Cancelo na prawej

1

@Comentateiro a myśmy ich rozpykali na wyjeździe i u siebie :))

0

@Enerio ja mam grubo ponad 30 a drę się prawie zawsze i to tak, że sąsiedzi pewnie wkur... zdenerwowani :)) jedyna różnica jest taka, że za dzieciaka potrafiłem uronić łezkę po porażce w LM

1

@Arden no czyli nie wydaliśmy głupio pieniędzy w trakcie zimowego okienka :)) ze względu na takie perełki jak Cubarsi czy Yamal wydaje się, że takie bany mogłby przynieść coś dobrego

19

ja to bym chciał zobaczyć wymalowaną linię spalonego przed tym zagraniem

0

@Emhyr fajnie, że tyle gówniaków jest z La Masii, widać tę więź i jest atmosferka, to również ważne aspekty w piłce nożnej

0

@PIWOSZ89 nie pasuje do schematu, był mistrz Włoch, następny może być mistrz Niemiec i Anglii więc na koniec mistrz Francji

0

czy dobrze kojarzę, że zdobyliśmy tryplet po okienku gdzie mieliśmy bana na transfery?

11

ale co Fermin ograbił z asysty

1

@Erykulus w obydwu sytuacjach mógł być spalony, przy karnym nie pokazali dokładnie, ale jeśli nie było to powinna byc 11stka

0

@maciekofcb A co to Twój syn? No jest delikatnie mówiąc nie za mądrym człowiekiem, Ale niestety nie mamy na to wplywu

0

@xxKrysztalekxx też mi tak auto korekta poprawia:p

0

Jaki to jest sabotazysta, powinni go do ławki przyspawac

0

Oriol w dwie minuty już dwie chujowe piłki

0

To jest karny niestety

1

Brawo sędzia, przez to że nie podniósł fchui oczywistego spalonego Duńczyk polamala typa

1

Metrowego spalonego nie podniósł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?