1

Aaaa żeby to weszło

0

@MesQueUnClub96 jak przewalimy z Napoli i dziś to nawet jak wróci za 2-3tyg to można powiedzieć że już po sezonie

0

Kurwa no jaka niefortunnie sytuacja:/ eh eh, Pedri musi się obudzić bo będzie bieda

0

@TR3YWAY wystarczy, że widzę, że ty masz ;)

1

Ojoj chyba po de jongu w tym meczu

1

@TR3YWAY śmieszne jest wypominanie 9tce, że nie dotyka piłki, trzeba mieć lotny umysł

0

@DonAndresFCB taki odruch jak sie wie, że pachołki na liniach stoją:p

0

Nasi rozkminili, że sędziowie często się mylą na korzyść drużyny w białych strojach, chytrze

0

@Rewolucja123 serio madryckie pustaki nie wiedzą, że sędzia gwiżdże trzy razy (krotki, krótki, długi) kończąc połowę/mecz?

7

@Aragorn33 typowi francuscy inżynierowie

3

@Lionel_Messi10 fajnego mają wujasa

2

@MattCobosco jakie zawahał? xd sędziowie tak gwiżdżą najpierw jeden raz po chwili drugi

1

@norbi77 ooo jak boli o jaaak boli :(

5

@mekston Messi-Tello-Cuenca

0

@AmigoBlancos pewnie nic poważnego, po prostu stwierdzą, że zwykły kibic realu i puszczą do domu

2

Komentarz usunięty

1

@tristan87 kolejna bramka z klaty do kolekcji :P

0

tak swoją drogą to tam nie było 5min doliczonych najpierw a po kontuzji pana murzyna dorzucili jeszcze dwie?

0

@Rewolucja123 eee słabo :( nie będzie dużo zawieszenia

0

szkoda, że szopen jeszcze nie wcisnął tego w 97minucie

1

@barcelonaLM wyglądało, że pojechał sędziemu :)) więc powinno się skończyć na kilku meczach

0

@Sewren122 nie wiem, ale cieszę się, że to zrobił :D i jeszcze piękny Anglik z czerwem

1

jednak było warto włączyć :D

2

dawać jeszcze po mordach się walić i zawieszenia na 3 miesiące

1

Manzano mistrz, odkupił winy

0

ale miał meczówe na nodze

0

dobra niech nie dają powtórki, nienawidzę takich rzeczy oglądać

1

ojojoj coś tam grubego się stało

0

nic mi te linie nie powiedziały

0

juz tam w paincie nanoszą kreski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?