2

@PaulFCB miłość synku, tak wygląda miłość :))

0

@Kymo ok, ma to sens, patologiczna jest ta liga btw

0

@Ronad10 nie wierzę, że ten komentarz dostał tyle herbów, przecież tu każdy tylko krzyczy kszawi ałt i "gorzej być nie może"

0

nie można było tego zrobić przed meczem w PK?

1

@Arden mam identyczne zdanie o pięknym Holendrze i też nie rozumiem jego fenomenu i zachwytami nad nim

2

Teraz to już po ptakach:( dawaj na LM Mareczek żeby chociaż o ten ćwierćfinał powalczyć

5

dlatego szkoda mi Xaviego, fakt, że nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale wypada mu dwóch NAJWAŻNIEJSZYCH zawodników, ter Stegen i Gavi (do tego Cancelo, który był chyba w najlepszej formie ze wszystkich), myślę, że Pedri i de Jong nie mają takie wpływu na grę/wyniki co tamta dwójka, no serio nie wyobrażam sobie gorszego scenariusza niż to co się wydarzyło w tym klubie :(

0

@lntrowertyk całą obrona zjebala, ale bramkarz jest po to by COKOLWIEK obronić

4

Muzyczkę Benny Hilla tylko puścić dla tych klaunów

0

Dlaczego Fermin nie wejdzie?

0

Ja tam się nie łudzę, że będzie karny, czas tylko zmarnowany na var

0

Var anuluje na bank

1

Gundo proste granie do boku, a wali stratę na kontrę, ehhh

1

@masa11 sprzedać póki coś wart

0

@BARCA1899Messi tak potwierdzone, sprzedać

0

@bartas97 w szatni trenerek mówi "słuchajcie Barcelona nam podarowała trzy tostery i ten bezcenny argentyński kaktus, także ile byśmy nie wygrywali dajcie sobie strzelić więcej"
Tak było nie zmyślam.

0

@Faro w końcu xd

0

@Herato tak się buduje mental

1

Łatwo, podpuścić i skasować

1

Gundo ekwilibrysta, asysta piętką

0

Fajnie wierzyć, lecimy z nimi!

1

@Remi1899 nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego nie pokusiliśmy się o Grimaldo

0

@joloskyy ale w niższych ligach ludzie grają z pasji, for fun a ci ludzie dostają pieniądze za swoją PRACĘ, która chujowo wykonują

1

@joloskyy tylko, że w niższych ligach sędziowanie jest średnie a kobiece powiedzmy, że słabe, a to tylko potęguje frustracje zawodników

4

@Arden nie wiem ogólnie po co baby się pchają do sędziowania, w takiej okręgówce to ku##y lecą nonstop a niech tylko trafi się sędzina... 2x więcej kartek leci

1

@macio_944 między innymi za to, jest to mój znienawidzony klub (oczywiście po tym **** z Madrytu)

2

@michal26 o kurde ale unikatowe marzenie, myślę, że nikt tu nie ma podobnego

1

@Kengo może uznały, że to za proste i niepotrzebnie kombinują :shrug:

0

@LaLigaPD może ma chondromalację rzepki i za bardzo z tym się nic nie zrobi prócz operacji

0

@GeraltzKatalonii z siódmej strony 33 lata to jeszcze nie jest emeryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?