karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PaulFCB miłość synku, tak wygląda miłość :))
0
@Kymo ok, ma to sens, patologiczna jest ta liga btw
0
@Ronad10 nie wierzę, że ten komentarz dostał tyle herbów, przecież tu każdy tylko krzyczy kszawi ałt i "gorzej być nie może"
0
nie można było tego zrobić przed meczem w PK?
1
@Arden mam identyczne zdanie o pięknym Holendrze i też nie rozumiem jego fenomenu i zachwytami nad nim
2
Teraz to już po ptakach:( dawaj na LM Mareczek żeby chociaż o ten ćwierćfinał powalczyć
5
dlatego szkoda mi Xaviego, fakt, że nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale wypada mu dwóch NAJWAŻNIEJSZYCH zawodników, ter Stegen i Gavi (do tego Cancelo, który był chyba w najlepszej formie ze wszystkich), myślę, że Pedri i de Jong nie mają takie wpływu na grę/wyniki co tamta dwójka, no serio nie wyobrażam sobie gorszego scenariusza niż to co się wydarzyło w tym klubie :(
0
@lntrowertyk całą obrona zjebala, ale bramkarz jest po to by COKOLWIEK obronić
4
Muzyczkę Benny Hilla tylko puścić dla tych klaunów
0
Dlaczego Fermin nie wejdzie?
0
Ja tam się nie łudzę, że będzie karny, czas tylko zmarnowany na var
0
Var anuluje na bank
1
Gundo proste granie do boku, a wali stratę na kontrę, ehhh
1
@masa11 sprzedać póki coś wart
0
@BARCA1899Messi tak potwierdzone, sprzedać
0
@bartas97 w szatni trenerek mówi "słuchajcie Barcelona nam podarowała trzy tostery i ten bezcenny argentyński kaktus, także ile byśmy nie wygrywali dajcie sobie strzelić więcej"
Tak było nie zmyślam.
0
@Faro w końcu xd
0
@Herato tak się buduje mental
1
Łatwo, podpuścić i skasować
1
Gundo ekwilibrysta, asysta piętką
0
Fajnie wierzyć, lecimy z nimi!
1
@Remi1899 nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego nie pokusiliśmy się o Grimaldo
0
@joloskyy ale w niższych ligach ludzie grają z pasji, for fun a ci ludzie dostają pieniądze za swoją PRACĘ, która chujowo wykonują
1
@joloskyy tylko, że w niższych ligach sędziowanie jest średnie a kobiece powiedzmy, że słabe, a to tylko potęguje frustracje zawodników
4
@Arden nie wiem ogólnie po co baby się pchają do sędziowania, w takiej okręgówce to ku##y lecą nonstop a niech tylko trafi się sędzina... 2x więcej kartek leci
1
@macio_944 między innymi za to, jest to mój znienawidzony klub (oczywiście po tym **** z Madrytu)
2
@michal26 o kurde ale unikatowe marzenie, myślę, że nikt tu nie ma podobnego
1
@Kengo może uznały, że to za proste i niepotrzebnie kombinują :shrug:
0
@LaLigaPD może ma chondromalację rzepki i za bardzo z tym się nic nie zrobi prócz operacji
0
@GeraltzKatalonii z siódmej strony 33 lata to jeszcze nie jest emeryt