2

@jaras121 nasi tak nie zapierdalaja

0

@against_modern_football mam ten sam staż, nie pamiętam takiego zlepku piłkarzyków, którzy nie mają klubu w sercu

0

Kogo byście wymienili z tych, którzy za ten klub oddali by wszystko (w przenośni oczywiście) Gavi, Araujo ktoś jeszcze? Za pięknych czasów to taki Pinto myślę dałby się pociąć za drużynę tutaj jakoś tego nie czuje

2

W życiu jestem fchui sceptykiem, realistą, natomiast przy kibicowaniu Barcelonie od 20paru lat zawszeee wierze, zawsze głęboko w serduszku czuje, że wygraja kazdy najtrudniejszy mecz, natomiast teraz... chyba pierwszy raz w życiu mam kryzys i serio nie wierzę w tę drużynę :(( smutek podbija to, że trenerem jest jeden z moich ulubionych zawodników ze złotej ery, ciężkie czasy nastały...

1

kurwa oni nie potrafią spresować żadnej drużyny...

0

@Bobert_Kubicki to też jest schyłkowa drużyna Kszawiego

5

ale ten Munir i Sandro by chodzili u Kszawiego, może warto się zastanowić

0

ex Barceloniści nas bijo

0

cięzkie lata przed nami

0

serio on jeszcze na boisku był? xd

0

@MesQueUnClub96 zagranie typowe pod zerwanie

0

@Roobo typowe zagranie na zerwanie także myślę 6-9

2

ja pierdole, jednak zerwał :/

0

Rapha mógł od razu zagrywać żeby wypuścić sam na sam z bramkarzem, aleeee po co?

0

Cancelo zerwał coś ? a dobra żyje, bo juz widziałem 9msc przerwy

0

@AllBundy numer po Kluivercie i młodym Messim, to nie może się nie udać

3

@Emhyr w meczu z Atletico nafarmił

0

@partymaker to był bardzo otwarty mecz, akcje leciały z obydwu stron i dużo kontr było, wiec też inaczej niż teraz gdy trzeba grać przeciwko szczelnej obronie

2

@Criss18Barca wczoraj obejrzałem sobie obszerny skrót meczu z pamiętnego El Clasico na SB gdzie Ronnie strzelił dwie bramki i... Ile tam było sytuacji, masakra, jakby dziś Lewy, Torres czy Rapha czegoś takiego nie strzelili co miał tam Messi to pewnie byliby wyzywani niemiłosiernie, teraz wymaga się od napastników aby wykorzystywali KAŻDĄ sytuację i prawie każda jest nazywana 100procentowa, no i fakt później Messi to z większości akcji robił bramki/asysty przez co wdaje się że to takie latwe

0

@takisobiektos no tak mało ćwiczeń jest gdzie podnosi się ciężar nad głową

5

@Aragorn33 "głupie i nieprawdziwe" można przypisać w ciemno do 96% wypowiedzi pisowców

0

@Rewolucja123 nie ma przypadków, są tylko znaki

0

@tristan87 bajce większe od nóg, szkoda, że na boisku byle chlystek go przestawia :(

10

@BlackJack66 no tak się składa, że w Hiszpanii właśnie dziś jest :P

34

Jezusku Nazareński spraw aby ten transfer był strzałem w 10 i aby dał nam wiele radości

0

@malicinho jeśli był puszczany w samopas to średni przyjaciel :( szkoda kitku

0

@VegetaPolska też mnie kręciły Azjatki jak miałem 13lat, spoko to przejdzie

4

@Mixtape Jezu człowieku zostaw babcie ://

0

@tomek8756 torcik xddd przecież to obrazy wygenerowane przez AI

0

@Blantozaur słyszałem, że też rzymskie maja być na historii, co to się porobiło za tego Tuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?