0

Dziś chyba Felix słabszy od vifona

0

Uuuu joga bonito od fawelarza

4

Romeu i Roberto przyspawani do ławki pod kocykiem, ładny widok

1

Mógł nawet czerwo wyjąć typowy faul w odwecie

0

Balde Gundo i Rapha/Felix do boksu już

0

Aj można było próbować samemu kończyć

1

@Faro kiedyś graliśmy najlepsza piłkę na świecie

0

Ale Gundo wszystko psuje dziś ://

0

Serio bez kartki za ten wślizg Felixa?

10

Hahaha nawet się nie ucieszyli bo grają na zwolnienie szawiego

2

Lewego nonstop ciągają za koszulkę, raz on zrobił dokładnie to samo co przeciwnik i cyk sędzia gwiżdże faul

0

Balde to jest Tello obrony, jedno zagranie ma

5

Ale skleił ładnie, jest progres

0

W tym wieku to już lędźwie padają

5

Stójcie i machajcie łapkami dalej

1

@Lionel_Messi10 ciekawe czy ktoś miał wuefistę który nie chlał w kantorku

0

@dafik85 ja mielibyśmy trafić to że PSG, co nie zmienia faktu, że dalej ostatnie miejsce w grupie by było

0

@Kondziubarca nie no takich już raczej nie ma

2

@KamQiX i 3 banki też są, nie dla nas ale są

2

Barca to po prostu taki Robin Hood, biednym Ukraińcom i Belgom oddali po 3mln ojro

0

Aleeee się nazarabialismy euraskow

13

Nawet taka Antwerpia potrafi trzema podaniami wyjść z kontrą

2

Kurwa zaorać ten klub posadzić kukurydzę na camp nou

0

To już walcie wrzute za wrzutą albo strzały z 30metrow bo to klepanie nie ma żadnego sensu

2

Oni powinni wyjść i oficjalnie przepraszać za to gówno co grają a kibicom oddawać pieniądze z własnych kieszeni, przecież im się nawet biegać nie chce gwiazdki pieprzone

1

@R10marquez jedna i ta sama decyzja, do lewej i wrzuta (która nigdy nie dochodzi)

5

@PatrychoO i co to zmieni, prócz straty hajsu

1

To jest niesamowite, że tego Roberto trzymają w klubie, niech mu dadzą jakąś laurkę i medal z ziemniaka i elo idź się kopać w drugiej lidze

0

A kapitan co jeszcze robi na boisku?

0

Łysy wypierdalaj z tego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?