karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś chyba Felix słabszy od vifona
0
Uuuu joga bonito od fawelarza
4
Romeu i Roberto przyspawani do ławki pod kocykiem, ładny widok
1
Mógł nawet czerwo wyjąć typowy faul w odwecie
0
Balde Gundo i Rapha/Felix do boksu już
0
Aj można było próbować samemu kończyć
1
@Faro kiedyś graliśmy najlepsza piłkę na świecie
0
Ale Gundo wszystko psuje dziś ://
0
Serio bez kartki za ten wślizg Felixa?
10
Hahaha nawet się nie ucieszyli bo grają na zwolnienie szawiego
2
Lewego nonstop ciągają za koszulkę, raz on zrobił dokładnie to samo co przeciwnik i cyk sędzia gwiżdże faul
0
Balde to jest Tello obrony, jedno zagranie ma
5
Ale skleił ładnie, jest progres
0
W tym wieku to już lędźwie padają
5
Stójcie i machajcie łapkami dalej
1
@Lionel_Messi10 ciekawe czy ktoś miał wuefistę który nie chlał w kantorku
0
@dafik85 ja mielibyśmy trafić to że PSG, co nie zmienia faktu, że dalej ostatnie miejsce w grupie by było
0
@Kondziubarca nie no takich już raczej nie ma
2
@KamQiX i 3 banki też są, nie dla nas ale są
2
Barca to po prostu taki Robin Hood, biednym Ukraińcom i Belgom oddali po 3mln ojro
0
Aleeee się nazarabialismy euraskow
13
Nawet taka Antwerpia potrafi trzema podaniami wyjść z kontrą
2
Kurwa zaorać ten klub posadzić kukurydzę na camp nou
0
To już walcie wrzute za wrzutą albo strzały z 30metrow bo to klepanie nie ma żadnego sensu
2
Oni powinni wyjść i oficjalnie przepraszać za to gówno co grają a kibicom oddawać pieniądze z własnych kieszeni, przecież im się nawet biegać nie chce gwiazdki pieprzone
1
@R10marquez jedna i ta sama decyzja, do lewej i wrzuta (która nigdy nie dochodzi)
5
@PatrychoO i co to zmieni, prócz straty hajsu
1
To jest niesamowite, że tego Roberto trzymają w klubie, niech mu dadzą jakąś laurkę i medal z ziemniaka i elo idź się kopać w drugiej lidze
0
A kapitan co jeszcze robi na boisku?
0
Łysy wypierdalaj z tego klubu