0

@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p

1

@HypeR bo to nie wódka

2

@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?

0

@kynio302 wygląda na AI

1

Oho madrycioków nawyłaziło jak glist po deszczu (skojarzenie nieprzypadkowe)

0

O co chodzi z tym logo? Będzie na koszulkach zamiast herbu?

1

@Messi1992 nie no Ronniego była dość pokraczna

0

@rayqi nie no w żabkach może i tak ale widziałeś personel biedry czy jakichś większych sklepów typu Auchan? Tam 90% to madki Polki

0

@MysticCat paaaanie po cienkim lodzie stąpasz, zaraz Cię zjadą, że nie każdy może pracować gdzie mu się podoba i że gdyby nie Grażynki na kasie to byś nie miał jak zakupów robić, więc trochę szacunku gówniarzu xd

1

@Firestone posiedzenie sejMMA

1

Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?

0

@kampe przecież jak się odbija od ciała a potem od ręki to nie powinno być, czy już znowu coś zmienili?

4

Dobra w porównaniu z ostatnimi meczami to ten naprawdę wyglądał nieźle, masa sytuacji do których nawet drewniany Rapha dochodził, mamy awans praktycznie już z pierwszego miejsca, trzeba troche pozytywnej energii tu wprowadzić, bo Bamba zalana defetyzmem

7

Hahaha co za trol zagwizdał koniec meczu

0

@AlwaysBlaugrana blablabla równie dobrze mogliśmy wygrywać 4-1

3

Mmmm ale świetny schemacik na różny, pyk pyk i do Araujo na własnej połowie xd

5

Uuuu żeby to weszło

0

Kszawi coś krzyczał do lewego "wete Robert"?

4

Pedriemu to tam tlenu dajcie

6

O zajebiście jeszcze Cancelo niech się połamie

0

@Azrik nie przesadzaj :D

1

Aaaaaj Toresik widziałem to w sieci, jak Villa z ManU w finale

0

Hahaha jaki tam cyrk w obronie xd

1

No jakim cudem sędzia obcierki nie widział

1

Rapha oddał strzał w światło!!

0

Kounde się rusza jak wóz z węglem

0

@Roobo otóż niekoniecznie

0

@Firestone razem z fawelarzem

0

@BorzyKrzys no i w tym meczu źle działamy?

0

@Death_voice chyba (xd co ten słownik) nie zrozumiałeś, akcji mamy naprawdę sporo, jedyny problem to wykończenie i ostatnie podanie ze strony fawelarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?