karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p
1
@HypeR bo to nie wódka
2
@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?
0
@kynio302 wygląda na AI
1
Oho madrycioków nawyłaziło jak glist po deszczu (skojarzenie nieprzypadkowe)
0
O co chodzi z tym logo? Będzie na koszulkach zamiast herbu?
1
@Messi1992 nie no Ronniego była dość pokraczna
0
@rayqi nie no w żabkach może i tak ale widziałeś personel biedry czy jakichś większych sklepów typu Auchan? Tam 90% to madki Polki
0
@MysticCat paaaanie po cienkim lodzie stąpasz, zaraz Cię zjadą, że nie każdy może pracować gdzie mu się podoba i że gdyby nie Grażynki na kasie to byś nie miał jak zakupów robić, więc trochę szacunku gówniarzu xd
1
@Firestone posiedzenie sejMMA
1
Tak swoją drogą ktory to już mecz w tym sezonie gdy zaczynamy od 0-1 i nie przegrywamy?
0
@kampe przecież jak się odbija od ciała a potem od ręki to nie powinno być, czy już znowu coś zmienili?
4
Dobra w porównaniu z ostatnimi meczami to ten naprawdę wyglądał nieźle, masa sytuacji do których nawet drewniany Rapha dochodził, mamy awans praktycznie już z pierwszego miejsca, trzeba troche pozytywnej energii tu wprowadzić, bo Bamba zalana defetyzmem
7
Hahaha co za trol zagwizdał koniec meczu
0
@AlwaysBlaugrana blablabla równie dobrze mogliśmy wygrywać 4-1
3
Mmmm ale świetny schemacik na różny, pyk pyk i do Araujo na własnej połowie xd
5
Uuuu żeby to weszło
0
Kszawi coś krzyczał do lewego "wete Robert"?
4
Pedriemu to tam tlenu dajcie
6
O zajebiście jeszcze Cancelo niech się połamie
0
@Azrik nie przesadzaj :D
1
Aaaaaj Toresik widziałem to w sieci, jak Villa z ManU w finale
0
Hahaha jaki tam cyrk w obronie xd
1
No jakim cudem sędzia obcierki nie widział
1
Rapha oddał strzał w światło!!
0
Kounde się rusza jak wóz z węglem
0
@Roobo otóż niekoniecznie
0
@Firestone razem z fawelarzem
0
@BorzyKrzys no i w tym meczu źle działamy?
0
@Death_voice chyba (xd co ten słownik) nie zrozumiałeś, akcji mamy naprawdę sporo, jedyny problem to wykończenie i ostatnie podanie ze strony fawelarza