karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomarańczowa i to mocna
0
Hahaha Roberto brawo placku xddd
0
Fermin tak fajnie chodził pod nieobecność Pedriego...
0
Kounde to jest taki placek, że aż strach :/
12
leci kontra
1. Lewy daje za plecy Yamalowi
2. Yamal chce dać przerzut na drugą stronę
3. Nasz prawy obrońca wbiega mu w linię podania
4. Yamal trafia w zawodnika z Belgii
....
0
@hayek no to tylko pokazuje w jak lichej sytuacji finansowej jesteśmy, niestety, ale trzeba ciułać te "grosze"
1
czy ja dobrze widze, że Modric nie strzela karnego i minute później bramka dla Union?
2
heh to teraz mamy piękny festiwal pt. "powiedz, że jesteś konfiarzem, nie mówiąc, że jesteś konfiarzem"
0
@Kuba_1 ma miliard euro klauzuli skąd te 80mln?
1
@darek60 na tv ma tylko TVP1, TVP2 i TVP info
0
@Kamilos84 więcej zdjęć by się przydało i filmików, umieją jakieś sztuczki? Tak na podstawie jednej fotki mam wybierać? Co to tinder?
0
@Encore no jedno i drugie jest złą drogą
3
nie no serio szybciej zrozumiem, że ktoś kibicuje realowi niż to, że można uważać kaczora za normalnego człowieka i jeszcze go wielbić, takie osobniki powinny być poddawane jakimś badaniom
3
@esem91 pov: gdy pokazujesz mamie zdjęcie a ona zaczyna skrolowac galerię
21
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@kuz wszystko się zgadza, przecież przed chwilą kimał :D
0
Chyba wiem jakie to uczucie gdy człowiek kocha swoją żonę ale aktualnie jest na nią wkurwiony
0
@fotohobby czy Papszuna?
0
Ci co mówią, żeby zwolnić Kszawiego bo "gorzej już nie będzie" to przypomnijcie sobie co się mówiło kolejno za Valverde, za Setiena i za Kumana, ja już nie dam się nabrać :p
0
Pena by to wyjął gdyby nie Cancelo
0
Hahahaha no debile xddd typ sobie niepilnowany w polu karnym stoi
2
Lewy remis na bani
0
Dlaczego tak późno?!!
0
Co Gironka się bawi
0
@Zawadinho i co dalej?
0
@tomek8756 nie no szanujmy się, w każdym aspekcie są lepsi
0
@Kubix93no chociaż cokolwiek tworzyli, a Yamala to ja nie widziałem w tym meczu, a miałem nadzieję, że gorzej od Raphy się nie da grać
0
Obrona dziś nie odstaje poziomem od ataku
1
Araujo na czas chytrze:p