0

O Marszczerano był na angielskim viaplay, ale komentatorzy nie mieli z nim kontaktu xd

0

@AllBundy przecież ostatnio drugie połowy mamy lepsze

0

@kaamil1910 szczególnie że gdyby nie upadł po stemplu mógł jeszcze walczyć o wypluta piłkę

0

@ObiektywnyKibic121 w końcu trio De Jong-Gundo-Pedri wygląda nieźle

19

W jakiej formie nie byłaby drużyna to sędziowie i tak nas r###ają, a na koniec może brakować kilku punktów i oczywiście nikt nie będzie o tym mówił, tylko że wielki Madryt robi majstra

0

Co za pies, przeszkadza i nie rzuca potem sędziowskiego

0

Stempel na nodze uniemożliwiajac dalszą walkę o piłkę po strzale to nie karny rozumiem?

0

Kurde z lewym z zeszłego sezonu moglibyśmy już tu grubo prowadzić szkoda :( ale pierwsza połowa wciąż na plus

9

Lejo naszego Felixa, zaraz Gavi tam na wózku wjedzie

1

Uuu ale Araujo został sprintersko zjedzony :/

0

Oby utrzymać trend że druga połowę gramy lepsza

5

Czy to asysta Raphy?

10

Na pohybel malkontentom i siejacym defetyzm

1

Łokieć w plecy to nie faul

0

@Rewolucja123 w ogóle dobry intensywny mecz a 50 komentarzy że Lewy do drewno (o czym każdy już wie doskonale)

0

@LukaszFan a i tak same jęki na La bambli

0

@avanes ja naliczyłem 19

0

@Kleps0n bo piłka była za mocna, widziałeś jak się musiał wygiąć do tego? Serio wszyscy już jadą po nim byle jechać, i mówię to jako hejter lewego

0

Trudna piłka takze już nie płaczcie że lewy nie strzelił

1

Za dobrze to wygląda...

1

Kszawi winny prawej nogi fawelarza

0

@Azi ja się dowiedziałem od komentatorów

0

kontuzja Inigo na rozgrzewce

1

@kamyk_23 typowa baba :|

0

xd co dzban tam się jeszcze tłumaczy sędziemu

0

@MarcelNJ11 zmrożony jager do szklanki

0

@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p

1

@HypeR bo to nie wódka

2

@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?

0

@kynio302 wygląda na AI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?