karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Marszczerano był na angielskim viaplay, ale komentatorzy nie mieli z nim kontaktu xd
0
@AllBundy przecież ostatnio drugie połowy mamy lepsze
0
@kaamil1910 szczególnie że gdyby nie upadł po stemplu mógł jeszcze walczyć o wypluta piłkę
0
@ObiektywnyKibic121 w końcu trio De Jong-Gundo-Pedri wygląda nieźle
19
W jakiej formie nie byłaby drużyna to sędziowie i tak nas r###ają, a na koniec może brakować kilku punktów i oczywiście nikt nie będzie o tym mówił, tylko że wielki Madryt robi majstra
0
Co za pies, przeszkadza i nie rzuca potem sędziowskiego
0
Stempel na nodze uniemożliwiajac dalszą walkę o piłkę po strzale to nie karny rozumiem?
0
Kurde z lewym z zeszłego sezonu moglibyśmy już tu grubo prowadzić szkoda :( ale pierwsza połowa wciąż na plus
9
Lejo naszego Felixa, zaraz Gavi tam na wózku wjedzie
1
Uuu ale Araujo został sprintersko zjedzony :/
0
Oby utrzymać trend że druga połowę gramy lepsza
5
Czy to asysta Raphy?
10
Na pohybel malkontentom i siejacym defetyzm
1
Łokieć w plecy to nie faul
0
@Rewolucja123 w ogóle dobry intensywny mecz a 50 komentarzy że Lewy do drewno (o czym każdy już wie doskonale)
0
@LukaszFan a i tak same jęki na La bambli
0
@avanes ja naliczyłem 19
0
@Kleps0n bo piłka była za mocna, widziałeś jak się musiał wygiąć do tego? Serio wszyscy już jadą po nim byle jechać, i mówię to jako hejter lewego
0
Trudna piłka takze już nie płaczcie że lewy nie strzelił
1
Za dobrze to wygląda...
1
Kszawi winny prawej nogi fawelarza
0
@Azi ja się dowiedziałem od komentatorów
0
kontuzja Inigo na rozgrzewce
1
@kamyk_23 typowa baba :|
0
xd co dzban tam się jeszcze tłumaczy sędziemu
0
@MarcelNJ11 zmrożony jager do szklanki
0
@ViscaelBarca2007 a zaczęło się od ujowego dośrodkowania :p
1
@HypeR bo to nie wódka
2
@Encore czy debil to za lekka inwektywa w tym wypadku?
0
@kynio302 wygląda na AI