karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie tu faul niby? Położył mu rękę na plecach
4
Gavi metr 60 zabił dwóch Ukraińców xd
1
Xddddd dwa asy, lewy i rekin hahaa
2
co oni kurwa robią w tej obronie?
0
wydaje się, że gracze Barcy powinni być 2x bardziej wyszkoleni technicznie, a Ukraińcy sobie wychodzą spod pressingu jak chcą, dlaczego my nie potrafimy? kszawi winny?
0
Romeu to jest żart jakiś, chłop wygląda koordynacyjnie jak dziadek z nadwagą
0
Niech oni w przerwie zmienia przede wszystkim turfy na wkręty bo zaraz któryś się rozjedzie i pachwinki pójdą
3
Ale na milimetry wszystko
0
Chyba w halowkach grają niektórzy
0
@tomek8756 aktorka nawet niezła, ale z wyglądu to mocno przeciętnie
1
@Derean ojej moim malutkim marzeniem jest zobaczyć taki pojedynek
1
ehh szkoda, bo przy remisie w El Clasico bylibyśmy punkcik przed prześcieradłami teraz
4
@PatrychoO a Gavi żółtko wczoraj za machnięcie ręką w przestrzeń
1
@ciema nie no chłopie wytrzymaj
0
@takisobiektos niezrozumiała decyzja sędziego szczególnie, że sam to widział bez varu, ale jeszcze bardziej niezrozumiałe zagranie typa co ma żółtą kartkę w 25minucie
0
@mrboom i byłoby, że kszawi zajechał młodego
0
@tbas impulsywny gest wyrażający dezaprobatę na decyzję sędziego
0
Barcelona się skleiła, że wystarczy zagrać ostatnich 8minut na większej intensywności i jakości i cyk meczyk wygrany, proste?
0
@kuz w sumie mieli jakieś setki?
27
Mecz imienia realu madryt
2
Wyruchaja nas kolejny raz?
0
Nie było!!!! Spalonego
0
Ajajaj Gaaavi, Pedro znowu ograbiony z asysty
3
Ajajaj Ferran o włos... A wyjebałby piłkę za stadion
13
Kurwa to wolny na 16metrze
1
Dwóch leży to na bank był kontakt
3
Nawet z autu nie wiedzą co z piłką zrobić
0
Gundo tragiczne 35min
0
Araujo dał jakąkolwiek dobra piłkę do przodu?
1
Jezu jakie my gówno gramy :/