0

Gdzie tu faul niby? Położył mu rękę na plecach

4

Gavi metr 60 zabił dwóch Ukraińców xd

1

Xddddd dwa asy, lewy i rekin hahaa

2

co oni kurwa robią w tej obronie?

0

wydaje się, że gracze Barcy powinni być 2x bardziej wyszkoleni technicznie, a Ukraińcy sobie wychodzą spod pressingu jak chcą, dlaczego my nie potrafimy? kszawi winny?

0

Romeu to jest żart jakiś, chłop wygląda koordynacyjnie jak dziadek z nadwagą

0

Niech oni w przerwie zmienia przede wszystkim turfy na wkręty bo zaraz któryś się rozjedzie i pachwinki pójdą

3

Ale na milimetry wszystko

0

Chyba w halowkach grają niektórzy

0

@tomek8756 aktorka nawet niezła, ale z wyglądu to mocno przeciętnie

1

@Derean ojej moim malutkim marzeniem jest zobaczyć taki pojedynek

1

ehh szkoda, bo przy remisie w El Clasico bylibyśmy punkcik przed prześcieradłami teraz

4

@PatrychoO a Gavi żółtko wczoraj za machnięcie ręką w przestrzeń

1

@ciema nie no chłopie wytrzymaj

0

@takisobiektos niezrozumiała decyzja sędziego szczególnie, że sam to widział bez varu, ale jeszcze bardziej niezrozumiałe zagranie typa co ma żółtą kartkę w 25minucie

0

@mrboom i byłoby, że kszawi zajechał młodego

0

@tbas impulsywny gest wyrażający dezaprobatę na decyzję sędziego

0

Barcelona się skleiła, że wystarczy zagrać ostatnich 8minut na większej intensywności i jakości i cyk meczyk wygrany, proste?

0

@kuz w sumie mieli jakieś setki?

27

Mecz imienia realu madryt

2

Wyruchaja nas kolejny raz?

0

Nie było!!!! Spalonego

0

Ajajaj Gaaavi, Pedro znowu ograbiony z asysty

3

Ajajaj Ferran o włos... A wyjebałby piłkę za stadion

13

Kurwa to wolny na 16metrze

1

Dwóch leży to na bank był kontakt

3

Nawet z autu nie wiedzą co z piłką zrobić

0

Gundo tragiczne 35min

0

Araujo dał jakąkolwiek dobra piłkę do przodu?

1

Jezu jakie my gówno gramy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?