karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler no widzieliśmy, faulował Felixa
0
O kurła dobrze że rudy został piłkarzem..
0
Chłopaki z City jaki sabotaż :D
0
@Rewolucja123 oesu niby nie taki stary a już skleroza
0
Hmmm coś mnie ominęło, co jest z Gavim?
5
@Zoker bo muszą się mu podlizywac, real z oczywistych względów nie musi i może udawać, że między nimi a tabasem nie ma miłości
1
@Faro mnoży się kursy a nie dodaje
0
@Rewolucja123 ehh z dzisiejszymi przepisami pewnie tamten mecz byśmy przepchnęli
2
@PatrychoO nie no Araujo jednak w tym roku nie zasłużył
1
@insp1re pamiętam jak męczennik z madrytu doznał POWAŻNEJ kontuzji i miał być wykluczony na tyyyyle czasu, wielki cios dla realu, a tu nikt nie zdążył odczuć jego absencji i już walczy o pokój na Ziemi w i po meczach, natomiast u nas jakikolwiek uraz to wypad na co najmniej 2 miesiące
4
@mleczkoo dokładnie, Ziobro zdziwienia, przecież tam na dalekim wschodzie to ruscy wyglądają na jakichś Kazachów, Mongołów
0
@lntrowertyk a dostał małolat :p
1
I chłopaczek jeszcze mvp zgarnął :p
0
Co się odjebalo :)))) brawo młody
1
Nasz pomoc nie istnieje :(( będzie bieda w el clasico
0
Oriol chłopie ogłady za co Ty się zabierasz jak nie umiesz
0
@Barca1922 w ekstraklasie
0
Ferran na razie nieźle trzy razy dostał piłkę od Cancelo trzy straty
0
@MESSIah16 dokładnie takie faule to z automatu powinno być czerwo plus zawieszenie, gość z premedytacją uderza w kolano przeciwnika
0
@J4no to tak nie działa, 1 punkt real jest do przodu po tym meczu
6
@Comentateiro no nie do końca
1
no gdzie w takim miejscu faulować ://
0
Ramos w 94 praaaaaawie :/
2
Camavinga (czy jak on tam) twarz myślą nieskalana
0
czerwo dla Dżudaa
0
Męczennik dostał owacje na stojąco schodząc, drugi Ronaldinho ;)
3
dawać tam czerwone!
0
Ramos strzelający w 93 z głowy? mmm niech tak się stanie
0
no teraz to Kepa wyciągnął ładnie
1
serio taki knypek strzela z głowy?