karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy sędziowania to karny fchui
5
O kurła Kounde co odjebal, szacun
0
Serio kszawi nie widzi, że Oriol jest dziś beznadziejny?
0
Bez sensu Felix
4
Ta kartka to jakiś żart
0
To łysy zaczął ładnie ehhh
3
Ale, że Gundo dał pile do przodu to ja w szoku :p dobrze może zejdzie z nich ciśnienie, niedobrze bo pewnie Porto przyciśnie
0
Wielki Rekin ukąsił, ale tak się składał że myślałem że zjebie
0
Ale Balde się popsuł:/ w zeszłym sezonie widziałem go na żywo na CN to tak fajnie chodził w tym sezonie cień zawodnika
0
Porto 8 w polu karnym :p
2
Gavi wyleci dziś
0
Gundo i Łysy do zmiany szkoda tylko, że prócz Fermina to tam nikogo nie ma
6
Kiedy Frankie wraca? Bo tu jest tragedia
2
Rozwala mnie, że typy co zarabiają miliony euro nie potrafią stojącej piłki dać jej w punkt albo chociaż żeby pierwszego obrońcę przeleciała
4
Gundogan cudownie zapomniał jak grał w City? Nieee no nie spodziewałem się
0
Co tam lewemu nogę heblują?
1
Ehh jak Lewy się weźmie za podania, chłop powinien cały mecz stać w polu karnym i się nie ruszać
0
@pt9 w jakim sporcie?
0
@Rewolucja123 w 4
0
@GeraltzKatalonii o czym wy mówicie xd chłop padał przy strzale bez żadnej pomocy Kounde
0
@SinMistico cooo? Xdd zero faulu właśnie
1
Nie no gość sam leciał na glebę l
1
Barcelona nie umie bronić odcinek milionowy, jak można typa niekrytego zostawić na 16 metrze
1
Wolałbym Duńczyka w składzie zamiast Araujo
1
A wszyscy lykneli kursik na Szachtar :p
0
@sergio5 jeszcze Yamal tam wjedzie na prostej nodze
1
@Tasde no i w końcu się doczekałem ciekawej, merytorycznej odpowiedzi :)
1
@FCB24 nie, bardziej chodziło mi o to, że księży, którzy molestują 7latków powinno się wieszać szybciej niż takich delikwentów jak podałem w przykładzie
0
@Gosciuu o czym Ty bredzisz xd
0
@HighestInTheRoom możesz mieć i 77 i z 15latką jest legalny :P