0

@Donio tak, bo szklany kolos łamie się bo biega z boku boiska xdd

3

@fc20barca nie spoiluj

0

Esu nie ma nic gorszego jak tłumaczenie starszej nietechnicznej osobie jak coś działa w internecie czy na komórce

4

Żenujące przez tyle czasu w przewadze, gdzie były hektary wolnego miejsca i nie stworzyć żadnej sytuacji

2

Gavi to ma jakiś uszczerbek na mózgu, chłop ma żółta a co chwilę agresywne wejścia na styku

0

Ale my jesteśmy przesłabi, ta grupa LM wcale jednak nie taka łatwa będzie

0

Inigo chciał przygarcijić

0

Dobra kszawi to jest de.... Chyba że Duńczyk jakiś uraz, kto zmienia stopera w doliczonym czasie gry?

0

@MesQueUnClub96 pierwsze i drugie miejsce ZP loading

0

Dlaczego oni biegają jak poparzeni po boisku a nie trzymają swojego człowieka

3

Brawo lewy w moim stylu :p a sędzia odleciał z tym czerwem

0

Heh co jest xd czerwo

1

No pociągnął go ewidentnie co tu rozkminiac

1

No jeszcze tylko to strzelić

4

ggdzie tu niby faul Yamala?

0

@MesQueUnClub96 niejednokrotnie machał łapkami w stylu krysztianu wyrażając swoją dezaprobatę wobec zagrań kolegów, po czym sam kopał się po czole

1

@Sulimo nie kszawi stoi poza boiskiem

18

Jezu ale gardzę pilkarzykami co symulują, to jest takie ohydne, typ w walce o piłke dostaje ciałem w plecy, łapie się za głowę i potem jeszcze 3minuty leży jakby mu ja urwało, haftu!

1

Nic tam nie było, chłop teatrzyk odwalil

0

Ciekawe czy uznają

1

@MesQueUnClub96 bo jest gwiazdeczką

0

@Emhyr lata temu ale jeszcze z kadencji Messiego :p

0

@urbipl racji tego, że nie umiem wyczuć czy ludzie sobie robią jaja czy serio to łykają to odpowiem tak, to najprawdziwsze dzieło AI

0

@Emhyr toś musisz być młody :p kiedyś nawet Barcelony przełożyli i to chyba właśnie z Sevilla, były filmiki jak jakieś szafki pływały po stadionie

1

"potrafi ustać na nogach szybkich skrzydłowych" yyy co?

0

Kurde na treningach wszystkie piły od Robercika siedzą w sieci, dlaczego na meczu nie może tak zza 16 walić

4

@Emhyr mialem to samo po miesiącu na Teneryfie

0

https://pl.forvo.com/word/jo%C3%A3o/ to jest Żułą? Żułał? bo ja przygłuchy jakiś

1

to znaczy, że teraz kibicujemy Portugalii?

0

dobra gdzie drugi Żułał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?