karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donio tak, bo szklany kolos łamie się bo biega z boku boiska xdd
3
@fc20barca nie spoiluj
0
Esu nie ma nic gorszego jak tłumaczenie starszej nietechnicznej osobie jak coś działa w internecie czy na komórce
4
Żenujące przez tyle czasu w przewadze, gdzie były hektary wolnego miejsca i nie stworzyć żadnej sytuacji
2
Gavi to ma jakiś uszczerbek na mózgu, chłop ma żółta a co chwilę agresywne wejścia na styku
0
Ale my jesteśmy przesłabi, ta grupa LM wcale jednak nie taka łatwa będzie
0
Inigo chciał przygarcijić
0
Dobra kszawi to jest de.... Chyba że Duńczyk jakiś uraz, kto zmienia stopera w doliczonym czasie gry?
0
@MesQueUnClub96 pierwsze i drugie miejsce ZP loading
0
Dlaczego oni biegają jak poparzeni po boisku a nie trzymają swojego człowieka
3
Brawo lewy w moim stylu :p a sędzia odleciał z tym czerwem
0
Heh co jest xd czerwo
1
No pociągnął go ewidentnie co tu rozkminiac
1
No jeszcze tylko to strzelić
4
ggdzie tu niby faul Yamala?
0
@MesQueUnClub96 niejednokrotnie machał łapkami w stylu krysztianu wyrażając swoją dezaprobatę wobec zagrań kolegów, po czym sam kopał się po czole
1
@Sulimo nie kszawi stoi poza boiskiem
18
Jezu ale gardzę pilkarzykami co symulują, to jest takie ohydne, typ w walce o piłke dostaje ciałem w plecy, łapie się za głowę i potem jeszcze 3minuty leży jakby mu ja urwało, haftu!
1
Nic tam nie było, chłop teatrzyk odwalil
0
Ciekawe czy uznają
1
@MesQueUnClub96 bo jest gwiazdeczką
0
@Emhyr lata temu ale jeszcze z kadencji Messiego :p
0
@urbipl racji tego, że nie umiem wyczuć czy ludzie sobie robią jaja czy serio to łykają to odpowiem tak, to najprawdziwsze dzieło AI
0
@Emhyr toś musisz być młody :p kiedyś nawet Barcelony przełożyli i to chyba właśnie z Sevilla, były filmiki jak jakieś szafki pływały po stadionie
1
"potrafi ustać na nogach szybkich skrzydłowych" yyy co?
0
Kurde na treningach wszystkie piły od Robercika siedzą w sieci, dlaczego na meczu nie może tak zza 16 walić
4
@Emhyr mialem to samo po miesiącu na Teneryfie
0
https://pl.forvo.com/word/jo%C3%A3o/ to jest Żułą? Żułał? bo ja przygłuchy jakiś
1
to znaczy, że teraz kibicujemy Portugalii?
0
dobra gdzie drugi Żułał?