5

@Davvd that's what she said

1

@RKS1979 do tej pory graliśmy nędzę z przodu a mieliśmy solidną obronę, teraz wywróciło się to w drugą stronę, sporo strzelamy ale też tracimy, jak kszawi znajdzie balans w tej drużynie to to będzie chodziło :)) przynajmniej mam taką nadzieję

1

Może Araujo, w rozegraniu średni ale pokazał, że czasem umie ruszyć do przodu właśnie prawa flanką, minus taki, że zaraz się pewnie tam połamie

0

@MarcepanowyKsiaze złóż papiery do Lapcia

5

Zabrakło jednej bramki, żeby La Bamba była w ekstazie, żeby mówiło się o wielki mentalu, wielkiej walce do końca, żeby *strzelec bramki* był uznawany za boga zamiast drewniaka, nie da się tutaj siedzieć po przegranym/zremisowanym meczu

0

@MarcepanowyKsiaze w tym zespole nigdy nie wiadomo, co kto zagra, Cancelo z Celtą też był do zmiany, beznadziejny Gavi? Który jedyny walczył? W czym gorszy od Łysego i Gundo? W teorii Kounde miał lepiej rozgrywać niz Inigo ale średnio z tym wyszło

0

@DonAndrzejos za Bartka to po takim meczu pewnie myśleliby o transferze, bo silny, wysoki umie się odnaleźć w polu karnym xdd

0

@kazbychu co Xavi zrobił?

2

Kiedy wraca Pedri?

0

Jakiekolwiek zagrożenie idzie z prawej strony a oni ciasną z lewej ehhh

0

Myslalem, że Inigo jest średni ale Kounde chyba go przebija dziś, ogólnie nie jestem za rotacjami stoperów i zmienianiu ich w trakcie meczu

0

Na uj znowu Lewy się cofa do rogrywania

1

Haha sędzia zatrzymał grę za ośmieszenie lewego xd

3

Co ten Kunde taki wolny? :o

1

Brawo Lewy za asystę widmo

0

Jaka prosta akcja, wincyj takich!

0

zabierał stopę normlanie by postawił to karny, tylko że też mogło się skończyć kontuzją

1

100% nie będzie

0

kontakt był ale czy na tyle silny żeby to był karny?

0

var cofnie pewnie

0

@michal26 mówię tylko, że to nasi najgorsi zawodnicy w wyprowadzeniu piłki

2

Araujo, Inigo i Romeu no tuzy rozgrywania to to nie są ://

0

obstawiamy w której minucie ktoś z Mallorci dostanie kartkę?

0

@Toretto wyciągną :) ilość wylewów w obronie już chyba za cały mecz wystarczy

0

oborzu ile wylewów w jednej akcji

0

tak jak z Celtą nie widziałem wygranej przez 80minut meczu tak tutaj jestem pewien, że to wygramy

1

zza pola karnego mierzy a w takiej sytuacji na pałe, fck logic

4

gdyby każdy zapierdalał jak Gavi to mecze byśmy kończyli w 9ciu ale za to byłyby one wygrane :)

1

popisał się el capitano

1

@Lionel_Messi10 o biurwa oni tak serio? :O trzeba mieć tupecik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?