karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Davvd that's what she said
1
@RKS1979 do tej pory graliśmy nędzę z przodu a mieliśmy solidną obronę, teraz wywróciło się to w drugą stronę, sporo strzelamy ale też tracimy, jak kszawi znajdzie balans w tej drużynie to to będzie chodziło :)) przynajmniej mam taką nadzieję
1
Może Araujo, w rozegraniu średni ale pokazał, że czasem umie ruszyć do przodu właśnie prawa flanką, minus taki, że zaraz się pewnie tam połamie
0
@MarcepanowyKsiaze złóż papiery do Lapcia
5
Zabrakło jednej bramki, żeby La Bamba była w ekstazie, żeby mówiło się o wielki mentalu, wielkiej walce do końca, żeby *strzelec bramki* był uznawany za boga zamiast drewniaka, nie da się tutaj siedzieć po przegranym/zremisowanym meczu
0
@MarcepanowyKsiaze w tym zespole nigdy nie wiadomo, co kto zagra, Cancelo z Celtą też był do zmiany, beznadziejny Gavi? Który jedyny walczył? W czym gorszy od Łysego i Gundo? W teorii Kounde miał lepiej rozgrywać niz Inigo ale średnio z tym wyszło
0
@DonAndrzejos za Bartka to po takim meczu pewnie myśleliby o transferze, bo silny, wysoki umie się odnaleźć w polu karnym xdd
0
@kazbychu co Xavi zrobił?
2
Kiedy wraca Pedri?
0
Jakiekolwiek zagrożenie idzie z prawej strony a oni ciasną z lewej ehhh
0
Myslalem, że Inigo jest średni ale Kounde chyba go przebija dziś, ogólnie nie jestem za rotacjami stoperów i zmienianiu ich w trakcie meczu
0
Na uj znowu Lewy się cofa do rogrywania
1
Haha sędzia zatrzymał grę za ośmieszenie lewego xd
3
Co ten Kunde taki wolny? :o
1
Brawo Lewy za asystę widmo
0
Jaka prosta akcja, wincyj takich!
0
zabierał stopę normlanie by postawił to karny, tylko że też mogło się skończyć kontuzją
1
100% nie będzie
0
kontakt był ale czy na tyle silny żeby to był karny?
0
var cofnie pewnie
0
@michal26 mówię tylko, że to nasi najgorsi zawodnicy w wyprowadzeniu piłki
2
Araujo, Inigo i Romeu no tuzy rozgrywania to to nie są ://
0
obstawiamy w której minucie ktoś z Mallorci dostanie kartkę?
0
@Toretto wyciągną :) ilość wylewów w obronie już chyba za cały mecz wystarczy
0
oborzu ile wylewów w jednej akcji
0
tak jak z Celtą nie widziałem wygranej przez 80minut meczu tak tutaj jestem pewien, że to wygramy
1
zza pola karnego mierzy a w takiej sytuacji na pałe, fck logic
4
gdyby każdy zapierdalał jak Gavi to mecze byśmy kończyli w 9ciu ale za to byłyby one wygrane :)
1
popisał się el capitano
1
@Lionel_Messi10 o biurwa oni tak serio? :O trzeba mieć tupecik