karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gosciuu "nic nie poradzimy" xddd ja nie chce nic radzić, tylko się zastanawiam skąd akurat taka granica
0
@marcin62 no tak ale na podstawie on został ustalony?
1
@FCB24 no a jak chłop ma 18lat a dziewczyna 14 i 10 miesięcy i ze sobą bajerują i idą do łóżka (za obopólną zgodą), to wtedy też szubienica? w świetle prawa to pedofilia, w sumie nie wiem czy istnieje coś takiego jak ciężka i lekka pedofilia?
0
@Gosciuu no właśnie do tego piję "14latka to jeszcze dziecko" a 15stka już nie?
1
kompletnie nie ogarniam tych wszystkich jutuberów i innych patusów aleeee tak w temacie (bo ciężko o tym nie słyszeć) ciekawe na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że można... uprawiać seks z 15latką a z 14tką już nie
0
@AduŚ07 a kto będzie ryzykował życie dla obcych ludzi?
4
założę się, że na wślizgu nieraz wjechał tam dzieciakowi jakiemuś na tym asfalcie
4
Heh czyli już pomysł SuperLigi nie jest taki zły dla UEFY i nie zabija romantyzmu futbolu, jeśli to oni by mieli tym zarządzać, i zarabiać grube miliony (miliardy?) Hatfu na tę mafię
2
@capoN nie wiem, ja to Ramosa pamiętam tylko z czerwonych kartek i jak go objeżdżał Ronnie czy Messi jak dzieciaka, tyle że strzelał dużo bramek
1
@Transu96 co lepsze potem jest odgłos, że sypie płatki do pustej miski
0
Komentarz usunięty
19
@xavi890 no z zerwanym mięśniem będzie grubo trenował
0
@FajfusLodowy otóż nie :p
0
Szkoda że się nie urwał murzynowi://
0
To będzie 10min męczarni
0
Jak my nie umiemy bronić dlaczego to robimy ://
0
Ehhh no i teraz wszystko do ter Stegena i laga://
0
Musimy więcej płacić sędziom bo nawet kartek nie rozdają przeciwnikom
0
@ObiwanKenobi po dziurze od młodego nie dał za to kartki?
0
Dzieki Ramosik :)))
0
Jest bardziej drewniana 9 w jakimś większym klubie?
1
Nawet z tego nie trafiają to tu się 0-0 skończy://
0
Pietkowicz się włączył
0
Fajnie ten Ferminek chodzi
1
Tu już 3-0 powinno być a i tak będzie narzekanie, że kszawi nie umie ustawić zespołu
0
@Bajson o to moja pamieć słaba :( jakoś utkwiły mi w głowie wyniki 1-0
7
chciałbym zobaczyć księgowego (zapewne to była cała ekipa) który to ogarniał, pewnie spocony jak jakaś pani kuropatwa po dobrym gangbangu
0
@Mow_mi_Douglas nie wiem jak tego grzbieta można usprawiedliwiać, kazus Pepe
2
@Uukasz_93 chodzę na tę siłkę, ostatnio na saunie zaczepił mnie jakiś koleżka prezesa, tam chyba każdy 50-60 latek to ziomek Kuleszy, no i wiadomo już skąd pieniążki na Kizo (jest taka ploteczka) na imprezie dla klubowiczów pod koniec października :P
2
@Rust_Cohle jakim cudem Modric miał w 2008 35 lat? :oo