0

@Gosciuu "nic nie poradzimy" xddd ja nie chce nic radzić, tylko się zastanawiam skąd akurat taka granica

0

@marcin62 no tak ale na podstawie on został ustalony?

1

@FCB24 no a jak chłop ma 18lat a dziewczyna 14 i 10 miesięcy i ze sobą bajerują i idą do łóżka (za obopólną zgodą), to wtedy też szubienica? w świetle prawa to pedofilia, w sumie nie wiem czy istnieje coś takiego jak ciężka i lekka pedofilia?

0

@Gosciuu no właśnie do tego piję "14latka to jeszcze dziecko" a 15stka już nie?

1

kompletnie nie ogarniam tych wszystkich jutuberów i innych patusów aleeee tak w temacie (bo ciężko o tym nie słyszeć) ciekawe na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że można... uprawiać seks z 15latką a z 14tką już nie

0

@AduŚ07 a kto będzie ryzykował życie dla obcych ludzi?

4

założę się, że na wślizgu nieraz wjechał tam dzieciakowi jakiemuś na tym asfalcie

4

Heh czyli już pomysł SuperLigi nie jest taki zły dla UEFY i nie zabija romantyzmu futbolu, jeśli to oni by mieli tym zarządzać, i zarabiać grube miliony (miliardy?) Hatfu na tę mafię

2

@capoN nie wiem, ja to Ramosa pamiętam tylko z czerwonych kartek i jak go objeżdżał Ronnie czy Messi jak dzieciaka, tyle że strzelał dużo bramek

1

@Transu96 co lepsze potem jest odgłos, że sypie płatki do pustej miski

0

Komentarz usunięty

19

@xavi890 no z zerwanym mięśniem będzie grubo trenował

0

@FajfusLodowy otóż nie :p

0

Szkoda że się nie urwał murzynowi://

0

To będzie 10min męczarni

0

Jak my nie umiemy bronić dlaczego to robimy ://

0

Ehhh no i teraz wszystko do ter Stegena i laga://

0

Musimy więcej płacić sędziom bo nawet kartek nie rozdają przeciwnikom

0

@ObiwanKenobi po dziurze od młodego nie dał za to kartki?

0

Dzieki Ramosik :)))

0

Jest bardziej drewniana 9 w jakimś większym klubie?

1

Nawet z tego nie trafiają to tu się 0-0 skończy://

0

Pietkowicz się włączył

0

Fajnie ten Ferminek chodzi

1

Tu już 3-0 powinno być a i tak będzie narzekanie, że kszawi nie umie ustawić zespołu

0

@Bajson o to moja pamieć słaba :( jakoś utkwiły mi w głowie wyniki 1-0

7

chciałbym zobaczyć księgowego (zapewne to była cała ekipa) który to ogarniał, pewnie spocony jak jakaś pani kuropatwa po dobrym gangbangu

0

@Mow_mi_Douglas nie wiem jak tego grzbieta można usprawiedliwiać, kazus Pepe

2

@Uukasz_93 chodzę na tę siłkę, ostatnio na saunie zaczepił mnie jakiś koleżka prezesa, tam chyba każdy 50-60 latek to ziomek Kuleszy, no i wiadomo już skąd pieniążki na Kizo (jest taka ploteczka) na imprezie dla klubowiczów pod koniec października :P

2

@Rust_Cohle jakim cudem Modric miał w 2008 35 lat? :oo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?