karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston a w lidze okręgowej na przykład cofnęli ten przepis ostatnio :D i w mojej opinii bardzo dobrze
0
Kurde oglądam powtórkę Atleti i pierwsza bramka Moraty to jest podanie do typa co jest na spalonym, obrońca interweniuje aby nie dostał tej piłki, ta trafia do Moraty, który strzela, jak dla mnie to powinno być liczone jak absorbowanie bramkarza przy strzale, gdyby obrońca wiedział, że typ jest na spalonym to by nie robił wślizgu i nie byłoby tej bramki
Kiedyś była podobna sytuacja z Pique, który ręką zablokował zagranie do kogoś na spalonym i najpierw dostał kwita ale go cofnięto, bo napastnik właśnie był na spalonym w momencie podania
0
@Pawel13sz niby Balde powienien być wyżej ale gość już rękawami oddychał, przydałby się taki Alba jeszcze
0
@DonAndrzejos Pedri to akurat jest dość szklany a Lewy chyba uraz po wejściu przeciwnika
1
Pociesza jedynie fakt, że za Rijkarda jak wygrywaliśmy LM też się męczyliśmy na wyjazdach
0
Dobra dawać men in black i te ebane światełko, nie chce pamiętać tego meczu, mega ważne 3punkty
1
-Gavi po co Ci głowa?
-Robię wślizgi niom
1
@Kidd https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13650555#comment-13650555
Ja też:p
1
@Matheu12 nie mamy pomocników
1
Z drugiej strony to nie był kontratak mógł darować kwit, co nie zmienia faktu, że Gavi ma głowę do wślizgów głównie
0
To było wiadome:)) brawo Gavi
0
@damcio24 z tym Yamalem o nie wiadomo co się stało
2
Nie no ten Alonso biegający na skrzydle to mnie śmieszy fchui xdd
0
Alonso na lewym skrzydle? Xdd
4
Roberto to jest taki kasztan że masakra xd chłopa od 5 lat nie powinno być w klubie a on jest kapitanem
0
Dlaczego my mamy taki niefart i na ważne mecze wypada nam trzon pomocy? Roberto to to samo co Oriol tylko że z włosami
0
Jeśli Roberto zjebał Yamala za wybicie piłki i temu siadla psycha i zszedł to el Capitano powinien zostać wypie... w trybie natychmiastowym z tego zespołu
0
Kszawi wie że gramy w 10?
0
@Bunk420 przyjmował nie powinno być karnego
4
Przecież pierwszy ręką zagrał typ z Porto
0
Co jest jakieś czerwo było?
1
Gramy w 10? Gdzieś Yamal zaginął
0
Czy ja tam Alonso widziałem rozgrzewającego się?
0
Araujo kontuzja? Nikt się nie spodziewał
1
Czyli bronimy ehh
1
Uuu el Capitano wchodzi
0
@Destroyer_of_Worlds Duńczyk może na DM zagrać
0
Ehh żeby Araujo miał wyprowadzenie Christensena to byłby top topów
1
Dawać Ferminka!
0
Araujo pozazdrościł