0

Romeu niczym Sztanga

0

@QQL5 bramka i asysta dziś dająca na razie trzy punkty

5

Wzorowa kontra xdd dobiec do pola karnego i cyk do boku

0

Śmieszne te wolniaczki w Barcelonie, Gundo mógłby spróbować

10

No kurwa to czerwo, z kolana w brzuch i jeszcze typ wychodzi praktycznie sam na sam

3

Jakby Ferran/Inigo/Gundo/Alonso się połamał to o dalej byście płakali, że brak rotacji, ale wiecie co? ktoś musi być na tym boisku prócz nastolatków

0

Czyli Inigo na Real?

0

@CZAJUN_119 niestety może być dużo gorzej, oby obrona się mocno nie zesrała

0

Szkoda tych słupków i spalonych, bo 2-1 u siebie z Ukraińcami to średni wynik

4

No kurwa za mało kontuzji mamy

0

Kuuuur Fermin mógł mieć dwie bramki w 30sekund

3

Ok to Fermin zaraz strzeli wtedy też obił najpierw słupek

0

@Pressinho jakie złamanie linii jak on ją wyznaczał?

0

No iiii dupa z czystego konta kolejnego ;/

2

Haha jak ja uwielbiam tych francuskich komentatorów xd nic nie rozumiem ale teraz rozkminiali jak się Guiu powinno wymawiać poprawnie

1

@Cotutajsiedzieje polskie kibicowskie community to najgorszy syf jaki istnieje, mam takich dwóch ziomków grubasków z harnasiem w dłoni (pisowcy oczywiście) i zawsze coś na fejsbuku bełkoczą, jadąc po Messim najczęściej

0

@Warty można by było kiedyś spróbować na trzech stoperów zagrać

1

@BulaKG no właśnie u niego widać jeszcze te spinkę, myślę że z czasem będzie łapać luz

7

Co oni się uwzięli na tego rudego już i tak życie z nim już zagrali nie fair

0

Ferran pazera straszna

0

Golaso bombaso wg francuskich komentatorów, chyba Ferminek czytał La bambe że nie ma wykończenia, rośnie mvp

1

@Matt_i1992 i chłopak przede wszystkim zapierdala po boisku

1

@IMBALEO jestę megalodonę

0

Fermin zabrał Gundo ładna asystę

6

Ferran podsumował swoją inteligencję, granatowym mazakiem na bordowej koszulce coś napisać xdd

0

@Faro to akurat fakt, żeby jeszcze się poruszał jak Balde

3

Nie było spalonego

0

Romeu ma ruchy jakby ktoś mu 30kg worek ziemniaków wrzucił na plecy

0

Alonso rasista :/

2

Szkoda tylko że wszyscy stanęli w miejscu w polu karnym zamiast ruszyć w jakaś wolna przestrzeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?