karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Od kiedy jestem w stanie sięgnąć pamięcią w tej drużynie była gwiazda najwyższego formatu i zawsze powtarzam, że w tym klubie musi gościć brazylijska magia... Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Neymar (można dopisać Alvesa) laureaci lub finaliści Złotej Piłki, piłkarze z absolutnego topu, dzięki takim zawodnikom dzieciaki zakochują się w danej drużynie. Teraz ze względu na kryzys finansowy czy ogólnie instytucjonalny nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na piłkarza z takiej półki i (nie)stety musimy sami takich produkować. To smutne bo teraz dzieciakowi trudno byłby się właśnie zakochać w Barcelonie, współczuję jak ktoś ma syna i chce zaszczepić w nim miłość do klubu i musi pokazywać mu aktualne mecze. Oby przyjście Vitora utrzymało ten trend, Brazylijczyk w składzie = piękna gra (+ trofea)
PS tak sobie na koniec pomyślałem, że w sumie pokolenie magicznych Canarinhos wymarło, dodatkowo Hiszpania też nie jest już La Furia Rocha, a Barcelona jakoś tak mi się kojarzy z technicznymi Hiszpanami z domieszką (sorki za powtórzenia) brazylijskiej(latynowskiej) magii
2
@mekston weź nawet nie przypominaj tego meczu, poryczalem się jak bóbr, mój najukochańszy Kluivercik w słupek z karnego, de Boer wybroniony potem identyczny strzał w serii jedenastek, ale akurat w 98' byłem za Brazylią chociaż tam też finalnie łzy porażki :// od tamtych lat nienawidzę Francji i Włoch
4
żeby w tym pośpiechu tylko dokręcili wszystkie śrubki, bo jeszcze coś zostanie jak temu kojotowi z looney tunes i wszystko na koniec jeb...
9
@VegetaPolska no dlatego dalej będzie klepał Niemca po kasku
0
Gundo o włos o kolejna starte na piękną kontrę
1
Kurwa akcja 3 minuty trwa, typ na metrowym spalonym...
1
@krol211 xd no powinni płakać, że drużyna z 0-1 wychodzi na prowadzenie
0
Dawać te Bayerny
4
O pierwsza dobra akcja Yamala
2
No jeszcze marka zabili
1
Lewy zawieszenie na rok
0
Dobra Felix w pierwszej połowie wyglądał jakby bardzo chciał, ale już chyba za bardzo, przydałoby się by przestał grać swój własny mecz
15
Luuuuk Dee Jooooong, to nawet nie jest on
0
@kanver_ Xd żartowniś
3
Ehh żałosny nur
0
Zaraz wejdzie Ferran i Rapha i to ruszy xd
4
Xd gość najprostszej piłki nie umie przyjąć
0
Jakbym był trenerem to bym nie miał głosu po przerwie, tutaj tak potężna zjeba się każdemu należy
0
Po co ten Yamal schodzi tak głęboko, kolejna wrzutka którą można zamknąć
3
Pedri nie jest chory? Widzieliście jak on wygląda? Jak trup
1
Pedri nie jest gotowy jeszcze do gry, wygląda bladziutko i wcale nie mówię o opaleniźnie
0
Kounde jest tragiczny dziś
10
Ale oni mają wyjebane ://
1
Jednemu Felixowi się chce
0
Ajaj Yamal był lepiej ustawiony
1
Kounde na spokoju sobie przyj.uje w polu karnym z typem na plecach :D
0
Pedri leży poraz 5
0
Pedriego przestawiają jak pionka :/
0
nie pierwsza taka strata Gundo imienia Busquetsa, tylko wcześniej obrońcy jakoś to naprawiali
0
Biedny kszawi :/ jego wina