3

Od kiedy jestem w stanie sięgnąć pamięcią w tej drużynie była gwiazda najwyższego formatu i zawsze powtarzam, że w tym klubie musi gościć brazylijska magia... Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Neymar (można dopisać Alvesa) laureaci lub finaliści Złotej Piłki, piłkarze z absolutnego topu, dzięki takim zawodnikom dzieciaki zakochują się w danej drużynie. Teraz ze względu na kryzys finansowy czy ogólnie instytucjonalny nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na piłkarza z takiej półki i (nie)stety musimy sami takich produkować. To smutne bo teraz dzieciakowi trudno byłby się właśnie zakochać w Barcelonie, współczuję jak ktoś ma syna i chce zaszczepić w nim miłość do klubu i musi pokazywać mu aktualne mecze. Oby przyjście Vitora utrzymało ten trend, Brazylijczyk w składzie = piękna gra (+ trofea)

PS tak sobie na koniec pomyślałem, że w sumie pokolenie magicznych Canarinhos wymarło, dodatkowo Hiszpania też nie jest już La Furia Rocha, a Barcelona jakoś tak mi się kojarzy z technicznymi Hiszpanami z domieszką (sorki za powtórzenia) brazylijskiej(latynowskiej) magii

2

@mekston weź nawet nie przypominaj tego meczu, poryczalem się jak bóbr, mój najukochańszy Kluivercik w słupek z karnego, de Boer wybroniony potem identyczny strzał w serii jedenastek, ale akurat w 98' byłem za Brazylią chociaż tam też finalnie łzy porażki :// od tamtych lat nienawidzę Francji i Włoch

4

żeby w tym pośpiechu tylko dokręcili wszystkie śrubki, bo jeszcze coś zostanie jak temu kojotowi z looney tunes i wszystko na koniec jeb...

9

@VegetaPolska no dlatego dalej będzie klepał Niemca po kasku

0

Gundo o włos o kolejna starte na piękną kontrę

1

Kurwa akcja 3 minuty trwa, typ na metrowym spalonym...

1

@krol211 xd no powinni płakać, że drużyna z 0-1 wychodzi na prowadzenie

0

Dawać te Bayerny

4

O pierwsza dobra akcja Yamala

2

No jeszcze marka zabili

1

Lewy zawieszenie na rok

0

Dobra Felix w pierwszej połowie wyglądał jakby bardzo chciał, ale już chyba za bardzo, przydałoby się by przestał grać swój własny mecz

15

Luuuuk Dee Jooooong, to nawet nie jest on

0

@kanver_ Xd żartowniś

3

Ehh żałosny nur

0

Zaraz wejdzie Ferran i Rapha i to ruszy xd

4

Xd gość najprostszej piłki nie umie przyjąć

0

Jakbym był trenerem to bym nie miał głosu po przerwie, tutaj tak potężna zjeba się każdemu należy

0

Po co ten Yamal schodzi tak głęboko, kolejna wrzutka którą można zamknąć

3

Pedri nie jest chory? Widzieliście jak on wygląda? Jak trup

1

Pedri nie jest gotowy jeszcze do gry, wygląda bladziutko i wcale nie mówię o opaleniźnie

0

Kounde jest tragiczny dziś

10

Ale oni mają wyjebane ://

1

Jednemu Felixowi się chce

0

Ajaj Yamal był lepiej ustawiony

1

Kounde na spokoju sobie przyj.uje w polu karnym z typem na plecach :D

0

Pedri leży poraz 5

0

Pedriego przestawiają jak pionka :/

0

nie pierwsza taka strata Gundo imienia Busquetsa, tylko wcześniej obrońcy jakoś to naprawiali

0

Biedny kszawi :/ jego wina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?