karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ter Stegen główny playmaker :/
19
jak to minimum żółta dla Araujo
0
@FCB24 a ja tam rozumiem, typ wybrał petrodolary zamiast gry u boku najlepszego piłkarza na świecie w świetnej drużynie, gdyby został bardzo możliwe, ze miałby na koncie złotą piłkę
0
hiszpańskie Leicester, na tę chwilę aż 7 punktów nad Barceloną, obyśmy dziś wygrali bo może się zaraz wkraść nerwowość
1
@FcPortoFan1999 raczej każdy temat ma oklepany :P
0
@LjakRoberciik szczerze ja też, dlatego tak mnie to przeraziło
0
Jestem na imprezie i typ wygrał strojem, koszulka Barcelony a z tyłu.... Arboleda 5 :/// scary
0
@Koperek01 "Zły dotyk" (oryg. "The Good Son") z 1993 roku?
0
@zeko0 taktyk na potem
1
@Explode Bale też :P
0
tak swoją drogą wydaje mi się, że na zachodzie mają ujowych tatuażystów, te dziary wszystkie piłkarzy (albo te Antonelli) wyglądają jak rysowane mazakiem przez przedszkolaków
0
ciekawe jak on z Beckhamem gada :P
7
ehh typ nie gra w Barcelonie już tyle czasu ale oczy i tak się zeszkliły przy tym filmiku :(
2
Standing Ovation plis
~Didier Drogba 30.10.2023
17
Oesu jak ja nienawidzę tego klubu i całego społeczeństwa z nim związanego, PSG to pikuś przy nich, tam są po prostu brudne pieniądze a to jest brudny klub
4
nie mogę patrzeć na tę bramkę bo mnie krew zalewa jaki to był fart :/
0
@Emhyr może gówniak za jakieś 7 miesięcy wyłazi
36
Xd to nie jest karny? Chłop się wiesza na szyi
0
Ferran jedna rzecz zrobił w końcu dobrze
0
Na razie fawelarz niczym odwrócony Midas
0
@LionelM95 dopiero? Xd
3
Tu niby spalonego nie było?
1
Kuuuuuu Ferminek Słupek Lopez
0
@Culer_1906 jazda z kuropatwami
0
@Coutinho007 Kessie gdyby nie Faty to by miał dwie bramki przeciwko prześcieradłom :P
0
@Pustelnik taaa na pewno młodzi zagrają bez presji w najważniejszym meczu na świecie :D
0
@arasz1819 pewnie u nich tez będziemy przegrywać
5
serio Fermin taki staruszek? myślałem, że ma z 17-18 lat
0
@VeB 1899 ale do kogo?
0
@Kuba_1 raczej większość piłkarzy nie grzeszy rozumem