karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żoałosy dają brameczkę, w końcu brawo City brawo Atleti
0
Kounde co zjazd zaliczył to głowa mała
0
Oni chyba grilla potrzebują żeby się bardziej polubić, tu nikt nie chce wchodzić do podania
1
2 akcje w 2 minuty, indolencja strzelecka
0
@Barcasub bo jest ujowy?
0
@kuz zakladam się, że w przerwie nie będzie zmian
0
@kiper09 tak, Gundo dał stratę na kontratak
5
Gundo znowu strata imienia Busquetsa
0
@Barcasub dostał w głowę to jest automatyczne przerwanie gry
3
Typ nie żyje sędzia nie zatrzymuje gry xd
0
Fawelarz ma zaćmę
2
Ajajaj Felix zabiera asystę :/
0
@partymaker akurat akcja ładnie rozprowadzona więc nie pierd....
5
Rapha ucz się, jeden ruch i strzał po długim
0
Uhu Kszawi jednak zostaje
0
Ale w tym roku to na bank mamy te LE
0
Kurwa jakie sanki
3
Fart że chłop głową zagral
0
@Sysia11 no jak się dziarasz to nie możesz oddawać krwi przez pół roku
PS kiedyś tatuaże były domeną osadzonych w więzieniach
2
@Hosh nie wiem czy beka czy nie, ale dziś patrzyłem właśnie gazy w necie, myślę, że to mega dobra opcja, nigdy nie wiesz na jakiego pojeba trafisz
0
@Emhyr chciałbym właśnie żeby drużyna zareagowała i pokazała jaja, nie Kszawi, tylko każdy z osobna, żeby zapierdalali chociaż w połowie tyle co Gaviczek i będę zadowolony
0
@LM10GOAT - Panie! widzi Pan tam K w środku?! no to proszę czytać dokładnie.
- Faktycznie nie ma K, czyli Viktor bez K.
0
konfabulować i kłamać to synonimy, nie ma potrzeby używać ich obok siebie
0
@TR3YWAY ale jakaś mięśniowa czy po starciu z rywalem
0
@-barca4ever- co się stało?
1
@Rewolucja123 xdd zdradzę Ci tajemnice, w piłce nożnej prawie zawsze decydują milimetry i ułamki sekund ;) przyjął wiedząc, że bramkarz poleci, nie oddał strzału od razu, bo obrońca leciał na wślizgu, przeczekał (zawahał wg niektórych) i strzelił przy bezradnych przeciwnikach do bramki, proponuję zmienić kolor okularów i nie doszukiwać się dziury w całym
0
@MichuZ44 Taylor tworzy(ła) smutne kawałki, gdy miała zranione serduszko i to się laskom podobało, bo baby tak mają, że przy rozstaniach itp słuchają smetow, płaczą i stąd chyba jej fenomen. Aczkolwiek osobiście nic do jej muzyki nie mam, jak leci w radyjku w samochodzie to raczej nie przełączam w odróżnieniu od sanahowej
1
@PatrychoO sanah to polska Taylor :p
0
@Rewolucja123 w sensie co tu zostało "prawie spartolone"? Xd chłop posadził bramkarza i obrońcę na dupie i strzelił obok kolejnego. Jakby Messi taka bramkę strzelił to byłby tu zbiorowy spust przez tydzień
3
@Pstryk Suarez się skończył niestety w Barcelonie :( irytował nie mniej jak Lewy, nie pamiętam aby ktoś kiedykolwiek na Neymar narzekał dopóki tu był, a na Messiego psioczyć mogli tylko odklejeńcy którzy musieli znaleźć kozła ofiarnego jak ogólnie drużynie nie szło