1

Żoałosy dają brameczkę, w końcu brawo City brawo Atleti

0

Kounde co zjazd zaliczył to głowa mała

0

Oni chyba grilla potrzebują żeby się bardziej polubić, tu nikt nie chce wchodzić do podania

1

2 akcje w 2 minuty, indolencja strzelecka

0

@Barcasub bo jest ujowy?

0

@kuz zakladam się, że w przerwie nie będzie zmian

0

@kiper09 tak, Gundo dał stratę na kontratak

5

Gundo znowu strata imienia Busquetsa

0

@Barcasub dostał w głowę to jest automatyczne przerwanie gry

3

Typ nie żyje sędzia nie zatrzymuje gry xd

0

Fawelarz ma zaćmę

2

Ajajaj Felix zabiera asystę :/

0

@partymaker akurat akcja ładnie rozprowadzona więc nie pierd....

5

Rapha ucz się, jeden ruch i strzał po długim

0

Uhu Kszawi jednak zostaje

0

Ale w tym roku to na bank mamy te LE

0

Kurwa jakie sanki

3

Fart że chłop głową zagral

0

@Sysia11 no jak się dziarasz to nie możesz oddawać krwi przez pół roku
PS kiedyś tatuaże były domeną osadzonych w więzieniach

2

@Hosh nie wiem czy beka czy nie, ale dziś patrzyłem właśnie gazy w necie, myślę, że to mega dobra opcja, nigdy nie wiesz na jakiego pojeba trafisz

0

@Emhyr chciałbym właśnie żeby drużyna zareagowała i pokazała jaja, nie Kszawi, tylko każdy z osobna, żeby zapierdalali chociaż w połowie tyle co Gaviczek i będę zadowolony

0

@LM10GOAT - Panie! widzi Pan tam K w środku?! no to proszę czytać dokładnie.
- Faktycznie nie ma K, czyli Viktor bez K.

0

konfabulować i kłamać to synonimy, nie ma potrzeby używać ich obok siebie

0

@TR3YWAY ale jakaś mięśniowa czy po starciu z rywalem

0

@-barca4ever- co się stało?

1

@Rewolucja123 xdd zdradzę Ci tajemnice, w piłce nożnej prawie zawsze decydują milimetry i ułamki sekund ;) przyjął wiedząc, że bramkarz poleci, nie oddał strzału od razu, bo obrońca leciał na wślizgu, przeczekał (zawahał wg niektórych) i strzelił przy bezradnych przeciwnikach do bramki, proponuję zmienić kolor okularów i nie doszukiwać się dziury w całym

0

@MichuZ44 Taylor tworzy(ła) smutne kawałki, gdy miała zranione serduszko i to się laskom podobało, bo baby tak mają, że przy rozstaniach itp słuchają smetow, płaczą i stąd chyba jej fenomen. Aczkolwiek osobiście nic do jej muzyki nie mam, jak leci w radyjku w samochodzie to raczej nie przełączam w odróżnieniu od sanahowej

1

@PatrychoO sanah to polska Taylor :p

0

@Rewolucja123 w sensie co tu zostało "prawie spartolone"? Xd chłop posadził bramkarza i obrońcę na dupie i strzelił obok kolejnego. Jakby Messi taka bramkę strzelił to byłby tu zbiorowy spust przez tydzień

3

@Pstryk Suarez się skończył niestety w Barcelonie :( irytował nie mniej jak Lewy, nie pamiętam aby ktoś kiedykolwiek na Neymar narzekał dopóki tu był, a na Messiego psioczyć mogli tylko odklejeńcy którzy musieli znaleźć kozła ofiarnego jak ogólnie drużynie nie szło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?