1

@Pako96 Vermaelen?

1

@10Tikitaka10 nie polecam Nike Tiempo, zawsze to były moje ulubione buty a teraz dwa ostatnie modele rozkleiły się po pół sezonu

11

Jak tej ku#$ nie zawiesza?!!! Wyszukali wszystko aby nie dać karnego?

0

@Adran360 i co bebzona z tego nie ma? ja to nie umiem w siebie wlewać dużo, pol litra alko i już cięzary

0

@Adran360 ja za to nie rozumiem jak można żłopać piwo, jeszcze jedno małe zimne po meczyku ok, ale jak ktoś mi mówi, że dziś sobie pyknął 6 harnasie czy inne tyskie to zbiera mnie na wymioty

2

Starość jest wtedy kiedy jagera zapijasz ranigastem bo tak zgaga jebe :/

1

@Rewolucja123 przecież tu powinien wjechać var, czerwo plus jakieś mecze zawieszenia

4

Araujo to chyba nie ma mięśni, że tyle waży

0

Kocham ten argumenty, taaaak zaraz Pedri z Gavim zaczną chlać, ćpać, jeździć na panie kurki, spóźniać się na treningi, stracą szacunek do kolegów i piłki, to samo z trybem życia a kontuzjami, Araujo to pewnie grube melanże przed meczami wali, że ciągle jakieś dolegliwości ma

1

@TR3YWAY > 20 latek
> Dorosły mentalnie chłop

0

@Yoshi94 myślisz że ktoś odda Ci te 10 737,41 zł? :P

0

@cchesterr43 paaanie odpalaj resurrected

0

@Emhyr prawidłowo to znaczy jak?
edit: nie wiem czy nasz betonowy trener da mu pograc :/

0

co Dżamal pokręcił! Puchar jest nasz xd

1

@D10SLEO jak dla mnie mistrzostwo mogą zdobywać co sezon :)

0

@snupson w tych czasach to normalna cena :((

1

Co za pajac się wbija w bramkarza, wcześniej też chamski faul i żadnych kartek

0

@Encore ja bym cały blok defensywny opieprzyl, bo Kounde mógł zejść do tego wolnego zawodnika, który absorbował Roberto, gdyby mu Garcia to przekazał z tyłu, a piękny holender nie pierwszy raz kryminał w powrocie i kryciu

0

@Hubertusk szukanie na siły winy trenera, mimo całej sympatii do Araujo to jest szklanka

1

@doc z tapetu*

0

@arcziFCB i ten Tata zapuchnięty co myśli, że wyniczki to jego zasługa xd

21

@dAvi_2 no nie wiem, może w jakichś książkach, publikacjach na podstawie odkryć archeologów, paleontologów? rozumiem, że książka napisana przez naćpanych typów 2k lat temu jest bardziej przekonująca? :D

6

@tomcias10 jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo? w sensie jaka jest Twoja teoria? że przylecieli kosmici ulepili sobie człowieka? i że nie pochodzimy od Australopiteków?

5

@Foro no właśnie tak sobie rozkminiam, że tam grube kazirodztwo musiało wjechać

9

Jak racjonalny katolik(chrześcijanin) tłumaczy powstanie człowieka? Bo nie wierzę, że są ludzie którzy wierzą w bajkę o Adamie i Ewie?

2

@Ojciec5tkidzieci przydałby się jeszcze głos Rafonixa "k##wa rozjebe się rozjebe się, to nie lata" xd

1

@Kapitan hawk czyli silny byk z niego?

3

Vinicius nie umie w zegarek

5

Nawet jeśli tylko towarzyski to jest to najbardziej elektryzujacy mecz na świecie

0

Dundongan co Ty pijany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?