karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pako96 Vermaelen?
1
@10Tikitaka10 nie polecam Nike Tiempo, zawsze to były moje ulubione buty a teraz dwa ostatnie modele rozkleiły się po pół sezonu
11
Jak tej ku#$ nie zawiesza?!!! Wyszukali wszystko aby nie dać karnego?
0
@Adran360 i co bebzona z tego nie ma? ja to nie umiem w siebie wlewać dużo, pol litra alko i już cięzary
0
@Adran360 ja za to nie rozumiem jak można żłopać piwo, jeszcze jedno małe zimne po meczyku ok, ale jak ktoś mi mówi, że dziś sobie pyknął 6 harnasie czy inne tyskie to zbiera mnie na wymioty
2
Starość jest wtedy kiedy jagera zapijasz ranigastem bo tak zgaga jebe :/
1
@Rewolucja123 przecież tu powinien wjechać var, czerwo plus jakieś mecze zawieszenia
4
Araujo to chyba nie ma mięśni, że tyle waży
0
Kocham ten argumenty, taaaak zaraz Pedri z Gavim zaczną chlać, ćpać, jeździć na panie kurki, spóźniać się na treningi, stracą szacunek do kolegów i piłki, to samo z trybem życia a kontuzjami, Araujo to pewnie grube melanże przed meczami wali, że ciągle jakieś dolegliwości ma
1
@TR3YWAY > 20 latek
> Dorosły mentalnie chłop
0
@Yoshi94 myślisz że ktoś odda Ci te 10 737,41 zł? :P
0
@cchesterr43 paaanie odpalaj resurrected
0
@Emhyr prawidłowo to znaczy jak?
edit: nie wiem czy nasz betonowy trener da mu pograc :/
0
co Dżamal pokręcił! Puchar jest nasz xd
1
@D10SLEO jak dla mnie mistrzostwo mogą zdobywać co sezon :)
0
@snupson w tych czasach to normalna cena :((
1
Co za pajac się wbija w bramkarza, wcześniej też chamski faul i żadnych kartek
0
@Encore ja bym cały blok defensywny opieprzyl, bo Kounde mógł zejść do tego wolnego zawodnika, który absorbował Roberto, gdyby mu Garcia to przekazał z tyłu, a piękny holender nie pierwszy raz kryminał w powrocie i kryciu
0
@Hubertusk szukanie na siły winy trenera, mimo całej sympatii do Araujo to jest szklanka
1
@doc z tapetu*
0
@arcziFCB i ten Tata zapuchnięty co myśli, że wyniczki to jego zasługa xd
21
@dAvi_2 no nie wiem, może w jakichś książkach, publikacjach na podstawie odkryć archeologów, paleontologów? rozumiem, że książka napisana przez naćpanych typów 2k lat temu jest bardziej przekonująca? :D
6
@tomcias10 jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo? w sensie jaka jest Twoja teoria? że przylecieli kosmici ulepili sobie człowieka? i że nie pochodzimy od Australopiteków?
5
@Foro no właśnie tak sobie rozkminiam, że tam grube kazirodztwo musiało wjechać
9
Jak racjonalny katolik(chrześcijanin) tłumaczy powstanie człowieka? Bo nie wierzę, że są ludzie którzy wierzą w bajkę o Adamie i Ewie?
2
@Ojciec5tkidzieci przydałby się jeszcze głos Rafonixa "k##wa rozjebe się rozjebe się, to nie lata" xd
1
@Kapitan hawk czyli silny byk z niego?
3
Vinicius nie umie w zegarek
5
Nawet jeśli tylko towarzyski to jest to najbardziej elektryzujacy mecz na świecie
0
Dundongan co Ty pijany?