3

@arasz1819 ej ej to nie na Podlasiu, proszę nie obrażać :P

3

@Ali094 tak samo było z Suarezem i Griezmanem :P "słabi so niech tam ido"

1

@esem91 jak typowy to strzelam ze wolejek
edit: eee zawiodłem się, wcale nie typowy

17

ciekawe kiedy Barca nauczy się, że nie robi się z nimi interesów

0

Świeżutkie guacamole? TOP

0

@Tridente2015 byle Bayern wygrał ligę:p bo jak nie to my znowu w takiej grupie będziemy

1

@Kapitan hawk zezwalam

0

@MesQueUnClub_87 to kurczak, po angielsku Black cock

0

Jeszcze coś sapie chłop, wali od tyłu w nogi

1

Tam nikogo nie ma na ławce? Że Pepik nie robi zmian

0

Jaaaaaa co dziś halandzik nie może ustrzelić

1

Rudy wygląda jakby już nie mial sił

4

no no oby to była przejebana stówka u buka :) bo poszło na awans prześcieradeł

10

co wsadził murzynka do kieszeni :)

0

@mrlogic90 ten nick to chyba z przypadku co?

2

ja tam stówkę stawiam na wszelki wypadek :D

2

@pioz123 zrobilem tak rok temu :p

0

Niestety pewnie zacznie się granie Alfonsami i innymi Garciami, więc nie wróżę sukcesu Markowi :(

1

Kiedy może być przejazd busem i feta?

0

@LM10GOAT byłem na meczu z Osasuną i siedziałem w takim miejscu, że mogłem podziwiać z dość bliska, co chłopak ma odejście i szybka nóżkę, bardzo fajnie się go ogląda

1

@Kazragore jeszcze ten SERIAL KOMEDIOWY na banerze xddd

1

@Kapitan hawk przepiękny serial

0

@Joe_Pesci niestety ja nie mam :shrug:

0

@Joe_Pesci jeśli jesteś teraz z kochanką to spokojnie nie spotkają się, bo twoja żona jest u mnie

1

@Danny Gaucho Suarez z wolejka? Nowe, nie znałem

3

@Toffik oczywiście, że są, w branży IT można robić całkowicie zdalnie

1

@TheNekro94 a co tylko dwóch uczestników będzie?

0

Fateusz jest daremny

0

Kszawi umi w zmiany:p ale ten brak strzałów jest dramatyczny

0

Pedri się obraził na Fateusza, mógł mu dać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?