karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@arasz1819 ej ej to nie na Podlasiu, proszę nie obrażać :P
3
@Ali094 tak samo było z Suarezem i Griezmanem :P "słabi so niech tam ido"
1
@esem91 jak typowy to strzelam ze wolejek
edit: eee zawiodłem się, wcale nie typowy
17
ciekawe kiedy Barca nauczy się, że nie robi się z nimi interesów
0
Świeżutkie guacamole? TOP
0
@Tridente2015 byle Bayern wygrał ligę:p bo jak nie to my znowu w takiej grupie będziemy
1
@Kapitan hawk zezwalam
0
@MesQueUnClub_87 to kurczak, po angielsku Black cock
0
Jeszcze coś sapie chłop, wali od tyłu w nogi
1
Tam nikogo nie ma na ławce? Że Pepik nie robi zmian
0
Jaaaaaa co dziś halandzik nie może ustrzelić
1
Rudy wygląda jakby już nie mial sił
4
no no oby to była przejebana stówka u buka :) bo poszło na awans prześcieradeł
10
co wsadził murzynka do kieszeni :)
0
@mrlogic90 ten nick to chyba z przypadku co?
2
ja tam stówkę stawiam na wszelki wypadek :D
2
@pioz123 zrobilem tak rok temu :p
0
Niestety pewnie zacznie się granie Alfonsami i innymi Garciami, więc nie wróżę sukcesu Markowi :(
1
Kiedy może być przejazd busem i feta?
0
@LM10GOAT byłem na meczu z Osasuną i siedziałem w takim miejscu, że mogłem podziwiać z dość bliska, co chłopak ma odejście i szybka nóżkę, bardzo fajnie się go ogląda
1
@Kazragore jeszcze ten SERIAL KOMEDIOWY na banerze xddd
1
@Kapitan hawk przepiękny serial
0
@Joe_Pesci niestety ja nie mam :shrug:
0
@Joe_Pesci jeśli jesteś teraz z kochanką to spokojnie nie spotkają się, bo twoja żona jest u mnie
1
@Danny Gaucho Suarez z wolejka? Nowe, nie znałem
3
@Toffik oczywiście, że są, w branży IT można robić całkowicie zdalnie
1
@TheNekro94 a co tylko dwóch uczestników będzie?
0
Fateusz jest daremny
0
Kszawi umi w zmiany:p ale ten brak strzałów jest dramatyczny
0
Pedri się obraził na Fateusza, mógł mu dać