1

A później Pedri nie ma asyst :/

1

@Kondziubarca ale niestety też Garcia :p był tez Pablo i Alba

2

Uuu Yamal na rozgrzewce

1

Jak cos to nikt z Barcelony się nie rozgrzewa a Osasuny cala ławka

0

Czerwo dla Osasuny

1

@derlysy1979 no ale to głównie do tych co nie mogą sobie pozwolić na taki wyjazd od tak

2

Kolejny raz jestem na meczu Barcy, Jezu jakie to są zajebiste emocje za kazdym raze, polecam każdemu, zebrać pieniążki i się wybrać do Katalonii, warte jest to każdego centa

0

@agaFCB dzieciaki spokój tam :) spoczko jak będzie jakiś gowniak z pięknym Pedrim to mu zajebe:p

0

@gumaz w sensie stąd ludka jakiegoś?

2

@karci0 ale powiem jest hajpik na Lewego, jak ktoś nosi koszulkę to praktycznie każda z 9tka na plecach

34

Pozdrówka dla la bamby wprost z zatłoczonej La Ramblii :))

39

Kurde jak jutro wywieszę prześcieradło z tekstem "Anka chodź na Bachatę" to mnie pokażą w tv?

0

@Pawel13sz wystawiłby Kessiego albo Garcie i też byłby kwik :shrug: ciekawe co by było jakby grał Torre od pierwszej minuty i tak byśmy przegrywali "eee kszawi to nie jest czas na rotacjie"? obraz gry jest zależny od trenera ale przybiertalanie się do składu personalnego linii pomocy to już odklejka, każdy labambowiec się podniecał, że ta trójka zagra razem

1

dobra wuj w tę przegraną i styl, niech mi ktoś powie co miałby powiedzieć kszawi, żeby wszyscy przyklasnęli i byli zadowoleni, tak z ciekawości czystej. "zjebaliśmy odchodzę"? było by git?

0

Przynajmniej 4 nie straciliśmy :p

1

@Sonia17 no właśnie miałem brać na Osasune i teraz się waham :p

7

Serio cofnął bo druga piłka była?

8

Zaraz zawały i skurcze wjeżdżają

2

Ależ zmiany Kszawiego! Lecimy

3

Jakim trzeba być debilem żeby rzucać śmieci na boisko?

0

Uuu zbliżenie na wielkiego Kessiego :p coś się szykuje?

1

@Isso89 ta niebieska to chyba stopa typa z góry którego nie widać a czerwona uj wie

1

Buk się nie myli, skoro dali 125 kurs na bramkę Barcy to jej nie będzie ;p

4

Co te linie niby pokazywały xdd

0

Ajajaj :// minimalnie

0

Haha brawo Alba xd

1

Pedri Ty się w Busiego nie baw

0

@qbuteq ej no real też może jeszcze tryplet zrobić ;)

7

@GeraltzKatalonii w ten chłop to chyba tylko na bachacie może poczuć bliskość kobiety

0

@JohnyMemonik o mistrzostwo Ligi Hiszpańskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?