0

@Blantozaur słyszałem, że też rzymskie maja być na historii, co to się porobiło za tego Tuska

0

@Ziemny a co mieliby robić? Spuścić głowy po wygranym meczu?

0

Właśnie obejrzałem sobie ostatnie 15min meczu, co Serginho Robertinho mógł mieć hattriczka i pewnie dożywotnie kontratak od razu

0

@Faro jeździsz na bolcie? :D

1

@marcin62 dziześ typ wygląda jakby już jedną nogą była na tamtym świecie, myślę, że kolejnych wyborów to on już nie dożyje

8

https://streamable.com/yc9swl oesu ktoś mi to podesłał i muszę teraz to rozchodzić, dlatego wam też udostępniam, nie płacę za onkologa jak coś, najgorzej, że takich zrytych łbów w tym kraju na pęczki

0

życie po 30stce be like

0

@karci0 może dlatego, że są dość hmmm "horrorowe", nic nowego, nawiedzony dom, człowiek, przedmiot

0

@HighestInTheRoom akurat Fati opierał się na dynamice, szybkości, przebojowości co z racji kontuzji zatracił, natomiast Pedri to inteligencja, technika, wizja więc raczej takich rzeczy się "nie zapomina" po absencji boiskowej

0

@Kengo kiedyś nawet lubiłem horrory, bo dawały szczyptę adrenaliny (dzięki jump scare'om i produkcjom ala dokument, rec, Blair witch projekt czy grace encounters) ale w pewnym momencie coś mi przeskoczyło i zero emocji przy tych filmach a oglądałem większość co tu wymieniłeś

1

@Popitek12 nie no mężczyzni mają inne problemy np czy spędzić święta z żoną, dziewczyna czy kochanką

0

@ranger3120 działa, pół godzinki i Cię nie ma, tylko ja miałem taki problem ze się budziłem potem po 6h biorąc o północy, ale już sobie w miarę uregulowałem sen i wystarczy melatonina i magnez

1

@HighestInTheRoom mmmm brzmi kusząco

1

@The Game 10 hola hola, a chrześcijańskie miłosierdzie i miłość do bliźnich?

9

Kto ma rodzinę pisowcow? Mogę przyjechać na święta posiedzieć jako zbłąkany wędrowiec? Zapłacę.

14

jak trzeba to trzeba nie ma co płakać, parę godzin w prywatnym samolocie pod kocykiem, grając na konsoli, potem trening 90minut, jakoś może to przeżyją gwiazdunie

0

@Herbert no dobra ma to sens, zobaczyłem slowo "haczyk" i się strigerowalem, że dalej będą wałki

1

Xdd czyli nie będzie tego co najważniejsze gole i spalone, to jakiego wuja to potrzebne?

4


aa może po prostu hiszpańscy obrońcy są mocarni przy angielskich?

0

@Tomala15 ale do doliczonego można też doliczyć w takim wypadku

0

Co? Jak tu co najmniej minutę dwie było trzeba przedłużyć, bramkarz granie na czas za co dostał kwita plus leżał typ z minutę

1

Czy Balde to poziom Semedo?

1

Jezu jak kiedyś ktoś wprowadzi przepis, że po gwizdku dotykasz piłkę, to od razu jest żółta, to pomnik mu postawie

0

Biedny ten kszawi oni serio nie chcą wygrywać

8

Śmieć pół.metra obok i nie widzi że zdjął mu buta?

6

Kurwa świeca na 30metrow w górę i nie można tego zdjąć?

0

Dziś chyba Felix słabszy od vifona

0

Uuuu joga bonito od fawelarza

4

Romeu i Roberto przyspawani do ławki pod kocykiem, ładny widok

1

Mógł nawet czerwo wyjąć typowy faul w odwecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?