karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dobra ten Gavi to mógłby już sie wykurować, kto będzie madrycioków przestawiał?
2
@koksik2700 strasznie ciekawe co random z internetu by zrobił w miejscu prezydenta Polski xdd
2
Ale Gavi zagrał partidazo z Realem w SP, ajajaj piękny to był mecz, wszystko grało i co się stało, że się zes....?:((
11
@zodiak_10 trio Messi-Tello-Bojan zrobiłoby dwa razy więcej bramek niż Felix-Lewy-Vifon
0
@FanBarcy22 mi w tojce Avensis za rozwalony prawy przód wyliczyli szkodę całkowitą i miałem do wyboru albo hajs z "wrakiem" albo bez, wartość fury wyliczyli na 16-17k i tyle bym dostał jakbym im oddał samochód i 10k jak nie, naprawiłem za ok 5k i 5 do przodu, jeszcze zanim wycenili z ubezpieczenia to sobie pojeździłem 2letnim fusionem :p
PS a liczą całkiem miło, bo roz##bane jedno koło, było to liczą, że trzeba komplet opon i alufelg wymienić a to już 2-3k
0
@kielon93 z tego co pamiętam na PK straty (premie itp) są wyższe niż przychodzy, przynajmniej kiedyś był artykuł o tym
0
@Kinginiesta w sumie Vitor powinien mieć bramkę a Lewy asystę
0
@Smixu chyba nie masz zbyt mocnych umiejętności czytania ze zrozumieniem co?
0
Vitorek już ma coś z Lewego :p
0
Ehhh i mega przykre ale żebym miał wybrać klub życia na podstawie ostatniego powiedzmy roku to na pewno nie byłaby to Barcelona :((
2
@Rewolucja123 z tym wynikiem to poczekaj
1
Nie no wstyd mi za ten klub :((
0
Przy Varze to by było chyba 1-0 dla Barcy, teraz był spalony raczej
0
Tylko zostawcie Kszawiego, z takimi plackami to powinien wyjść każdy na nieswojej pozycji, po ostrym melanżu i a miękko to klępnac, to są miernoty bez ambicji i co poniektórzy bez umiejętności
0
I kasztan z 1+1 ehh
1
@abram3k to kupa śmiechu, z przewagą kupy
2
Ojojoj co ten sędzia
0
Ja pierdole oni sami się pozabijają
1
Żeby w takim klubie stwarzać ZEROWE zagrożenie z rzutów wolnych
2
Nie no serio przy Raphie to Dembele był geniuszem
0
Fajne ma wejścia Fermin z drugiej linii
0
@marcin62 co to za debil?
0
@adi89rg polecam dobry film/serial
1
@Gall jak inne przecież Bóg jest synem i ojcem samego siebie, urodzonym przez dziewice zapłodnioną przez gołębia xd czego nie rozumiesz
1
@FcPortoFan1999 jeszcze w miarę rozumiem, że ludzie mogą wierzyć w Boga (czymś muszą sobie tłumaczyć rzeczy niewytłumaczalne) ale żeby wierzyć w stary testament to już trzeba mieć na bani
1
@!34RC3!_0N4 myślami w Bayernie
0
Daj borzu że do końca stycznia
4
Balde jest zerem...
2
Xd siatka na trytytki, okręgówka vibes
0
Walkower! Dziura w siatce