2

dobra ten Gavi to mógłby już sie wykurować, kto będzie madrycioków przestawiał?

2

@koksik2700 strasznie ciekawe co random z internetu by zrobił w miejscu prezydenta Polski xdd

2

Ale Gavi zagrał partidazo z Realem w SP, ajajaj piękny to był mecz, wszystko grało i co się stało, że się zes....?:((

11

@zodiak_10 trio Messi-Tello-Bojan zrobiłoby dwa razy więcej bramek niż Felix-Lewy-Vifon

0

@FanBarcy22 mi w tojce Avensis za rozwalony prawy przód wyliczyli szkodę całkowitą i miałem do wyboru albo hajs z "wrakiem" albo bez, wartość fury wyliczyli na 16-17k i tyle bym dostał jakbym im oddał samochód i 10k jak nie, naprawiłem za ok 5k i 5 do przodu, jeszcze zanim wycenili z ubezpieczenia to sobie pojeździłem 2letnim fusionem :p
PS a liczą całkiem miło, bo roz##bane jedno koło, było to liczą, że trzeba komplet opon i alufelg wymienić a to już 2-3k

0

@kielon93 z tego co pamiętam na PK straty (premie itp) są wyższe niż przychodzy, przynajmniej kiedyś był artykuł o tym

0

@Kinginiesta w sumie Vitor powinien mieć bramkę a Lewy asystę

0

@Smixu chyba nie masz zbyt mocnych umiejętności czytania ze zrozumieniem co?

0

Vitorek już ma coś z Lewego :p

0

Ehhh i mega przykre ale żebym miał wybrać klub życia na podstawie ostatniego powiedzmy roku to na pewno nie byłaby to Barcelona :((

2

@Rewolucja123 z tym wynikiem to poczekaj

1

Nie no wstyd mi za ten klub :((

0

Przy Varze to by było chyba 1-0 dla Barcy, teraz był spalony raczej

0

Tylko zostawcie Kszawiego, z takimi plackami to powinien wyjść każdy na nieswojej pozycji, po ostrym melanżu i a miękko to klępnac, to są miernoty bez ambicji i co poniektórzy bez umiejętności

0

I kasztan z 1+1 ehh

1

@abram3k to kupa śmiechu, z przewagą kupy

2

Ojojoj co ten sędzia

0

Ja pierdole oni sami się pozabijają

1

Żeby w takim klubie stwarzać ZEROWE zagrożenie z rzutów wolnych

2

Nie no serio przy Raphie to Dembele był geniuszem

0

Fajne ma wejścia Fermin z drugiej linii

0

@marcin62 co to za debil?

0

@adi89rg polecam dobry film/serial

1

@Gall jak inne przecież Bóg jest synem i ojcem samego siebie, urodzonym przez dziewice zapłodnioną przez gołębia xd czego nie rozumiesz

1

@FcPortoFan1999 jeszcze w miarę rozumiem, że ludzie mogą wierzyć w Boga (czymś muszą sobie tłumaczyć rzeczy niewytłumaczalne) ale żeby wierzyć w stary testament to już trzeba mieć na bani

1

@!34RC3!_0N4 myślami w Bayernie

0

Daj borzu że do końca stycznia

4

Balde jest zerem...

2

Xd siatka na trytytki, okręgówka vibes

0

Walkower! Dziura w siatce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?