karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typ ma vibe wujka (debila) Mirka z wesela a jest prezydentem 38mln kraju, huh
11
@michal26 Ronnie poszedł na jakieś miesiące pograć z chłopakami ze spacerniaka za posługiwanie się fałszywym paszportem, tutaj 'troche' grubsza sprawa
1
eh eh ale szkoda frajersko przegranego meczu z Villarreal :/
16
Newralgiczna pozycja, jeśli się coś spieprzysz to każdy to widzi i Cię obarcza strata gola, jeśli wykonujesz poprawnie swoje obowiązki to nikt nie wie o Twoim istnieniu
3
@Jackazz w lidze chyba nie ma wymagań do tego tylko w pucharze
9
Xd chłop leci z wyprostowana noga a Tygryskowi kartkę
2
jarałem się jak wchodził VAR do ligi hiszpańskiej, łudziłem się, że teraz sędziowie nie będą przekręcać wyników spotkania, no właśnie łudziłem się...
2
dobra Memphis Ty prześcieradłom coś tam wturlaj lepiej
1
Swoją drogę bezsensowne zachowanie Araujo z tym "wślizgiem", zawodnik Osasuny mógł to łatwo wykorzystać i prawie mu się to udało
1
@norbi77 poczuł mięsisty poślad i padł jak rażony, jeszcze po tej akcji leżał i trzymał się za nogę błazen xd
0
@Arczi87 aktualnie mamy 0, słownie zero zdrowych skrzydłowych ¯\_(ツ)_/¯
7
szukają karnego jeszcze xddd
1
@RonMes10 to akurat było poza polem karnym
0
@Firestone pięknie będzie sobie lezał zaraz w szpitalu
0
dlaczego Gundo gra w linii z napastnikami?
0
nasza pomoc nie błyszczy nawet przeciwko Osasunie, która gra w 10 :/// bolesne
0
jak oni to zremisują
0
oddali wiecej groźnych strzałów w 10 niż 11
2
Araujo i Cancelo taśmami poklejeni żeby się nie rozpadli xd na Napoli na bank wyjdzie Barca B
0
jaki jesteście team: Gudno, FdJ, Pedri?
mnie żaden z nich nie przekonuje w tym sezonie,
Turas psuje dużo piłek jak ta ostatnia do Yamala
de Jong w defensywce jest tragiczny
golden Boy oddycha rękawami po kilkudziesieciu minutach
4
ehh Gundo placek, taka patelnie Yamalowi mógł dać
0
co nie zmienia faktu, że kszawi to półgłowek
2
ale młody eksplodował
0
wygląda jakby tylko Ferminowi zależało
1
@norbi77 trenowałem LA i widziałem jak ludzie, którzy się przygotowali parę miesięcy do różnych imprez, rozgrzewki do jednego 10sekundowego biegu trwają jakies 45min a potem w ciągu tego sprintu zrywali mięsień dwugłowy
0
dobrze, że nie przeszliśmy Athelicu bo i tak nie byłby kim grać
0
Pedri tez kontuzja, nie wierze
1
@norbi77 zgadza się po to są rozgrzewki i nawet po niej można sobie naciągnać dwójkę przy sprincie/zrywie ¯\_(ツ)_/¯
0
@barczyk jakby buk miał cos do tego to taki Araujo by się nie łamał nigdy
0
jak coś naciągnąć dwójkę można, będąc robocopem i być świetnie przygotowanym fizycznie