0



Typ ma vibe wujka (debila) Mirka z wesela a jest prezydentem 38mln kraju, huh

11

@michal26 Ronnie poszedł na jakieś miesiące pograć z chłopakami ze spacerniaka za posługiwanie się fałszywym paszportem, tutaj 'troche' grubsza sprawa

1

eh eh ale szkoda frajersko przegranego meczu z Villarreal :/

16

Newralgiczna pozycja, jeśli się coś spieprzysz to każdy to widzi i Cię obarcza strata gola, jeśli wykonujesz poprawnie swoje obowiązki to nikt nie wie o Twoim istnieniu

3

@Jackazz w lidze chyba nie ma wymagań do tego tylko w pucharze

9

Xd chłop leci z wyprostowana noga a Tygryskowi kartkę

2

jarałem się jak wchodził VAR do ligi hiszpańskiej, łudziłem się, że teraz sędziowie nie będą przekręcać wyników spotkania, no właśnie łudziłem się...

2

dobra Memphis Ty prześcieradłom coś tam wturlaj lepiej

1

Swoją drogę bezsensowne zachowanie Araujo z tym "wślizgiem", zawodnik Osasuny mógł to łatwo wykorzystać i prawie mu się to udało

1

@norbi77 poczuł mięsisty poślad i padł jak rażony, jeszcze po tej akcji leżał i trzymał się za nogę błazen xd

0

@Arczi87 aktualnie mamy 0, słownie zero zdrowych skrzydłowych ¯\_(ツ)_/¯

7

szukają karnego jeszcze xddd

1

@RonMes10 to akurat było poza polem karnym

0

@Firestone pięknie będzie sobie lezał zaraz w szpitalu

0

dlaczego Gundo gra w linii z napastnikami?

0

nasza pomoc nie błyszczy nawet przeciwko Osasunie, która gra w 10 :/// bolesne

0

jak oni to zremisują

0

oddali wiecej groźnych strzałów w 10 niż 11

2

Araujo i Cancelo taśmami poklejeni żeby się nie rozpadli xd na Napoli na bank wyjdzie Barca B

0

jaki jesteście team: Gudno, FdJ, Pedri?
mnie żaden z nich nie przekonuje w tym sezonie,
Turas psuje dużo piłek jak ta ostatnia do Yamala
de Jong w defensywce jest tragiczny
golden Boy oddycha rękawami po kilkudziesieciu minutach

4

ehh Gundo placek, taka patelnie Yamalowi mógł dać

0

co nie zmienia faktu, że kszawi to półgłowek

2

ale młody eksplodował

0

wygląda jakby tylko Ferminowi zależało

1

@norbi77 trenowałem LA i widziałem jak ludzie, którzy się przygotowali parę miesięcy do różnych imprez, rozgrzewki do jednego 10sekundowego biegu trwają jakies 45min a potem w ciągu tego sprintu zrywali mięsień dwugłowy

0

dobrze, że nie przeszliśmy Athelicu bo i tak nie byłby kim grać

0

Pedri tez kontuzja, nie wierze

1

@norbi77 zgadza się po to są rozgrzewki i nawet po niej można sobie naciągnać dwójkę przy sprincie/zrywie ¯\_(ツ)_/¯

0

@barczyk jakby buk miał cos do tego to taki Araujo by się nie łamał nigdy

0

jak coś naciągnąć dwójkę można, będąc robocopem i być świetnie przygotowanym fizycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?