4

Drybling lewego xd Robercik w pole karne idź i czekaj

0

Dlaczego oni nie biją od razu w pole karne jak mamy tam nieźle grających głową zawodników tylko jakieś wycofania

0

Jakby jeszcze to Pedriemu weszło:o

0

Dawaj Araujo, lekki knockdown

0

Zamordowali Araujo?

1

@MateuszGotowka99 ale asystę zrobił:p

0

Dwa drewniaki robią bramkę xdd pięknie

0

Pedri dziś tragiczny aleee jak on dostaje piłkę to często wszyscy są pochowani

0

Cubarsi? Za kogo?

13

Uuu slawetny schemat różnego... do bramkarza

1

Dookoła pedriego 4 przeciwników I żadnego kolegi do zagrania

1

Christensen może nie daje nic w ofensywie ale za to w defensywie jest nie za mocny

0

Nie wierzę, że z tych zawodników Nie da się nic sensownego ułożyć:/

1

Oczy mje krwawioooo

11

Od 5minut nie byliśmy przy piłce... z tym Napoli ://

1

Wydaje się, że Christensen mało daje w tej pomocy

1

@Culer9002 Uuu ktoś chyba jest w posiadaniu takiego leganckiego dresiku

0

Czysciutko wygarnal I poszło dobre podanie do gundo

6

EA7 kojarzy mi się z Sebastianami w czapkach wpierdolkach

0

Duńczyk srednio pewny w tym środku

1

Heh kwit za brak kontaktu

0

Drewniani ci nasi stoperzy, we trzech dwóch przeciwników nie mogą klepnac, tylko trzeba na przypale do Marka

0

@QQL5 dlatego wolałbym, żeby był płacz

0

dobra czy jest lament la Bamby o skład? bo nie wiem czy się nastawiać na łatwą wygraną czy męczarnie

0

@pioz123 @Arden pogodzę was wszystkich, w tym momencie nie ma żadnego NAJLEPSZEGO pomocnika w tym zespole, każdy jest niestety co najwyżej solidny (i to raz na 3 mecze) a de Jong w obronie jest mizerny, nie pierwszy raz chłop się odwraca od piłki przy strzale, smutne

5

jakim trzeba być frajerem, żeby życzyć swojej drużynie straty punktów? Xavi i tak nie odejdzie, więc ogarnijcie zwieracze

0

heh jakiś śmieć z Celty już próbował podziurawić punkt 11 metra

1

co chłop zKoundził xd

4

czyściuuutko... w nogi

0

musze kiedyś obejrzeć jakiś inny mecz niż Barcelony i zobaczyć czy futbol tak się zatrzymał w miejscu, dosłownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?