1

Vitorek już Lewym przesiąkł

0

ehh Celta to dwie bramki z tego miała

3

ale tygrysek zeebał :/

2

no tak ciągniecie za rękę to nie faul

1

Ehh dalej mi ciężko uwierzyć jak można było roz##bać taki klub, taką markę gdzie przez tyle lat grali najlepsi piłkarze na świecie w tym GOAT, Bartomeu obyś...

0

@MessiForeverTheBest no raczej nie jest skoro tutaj nawet piszą, że ludzie to robiący NIE mają na celu pozyskać odszkodowania a w tym przypadku było na odwrót

0

@ObiwanKenobi co niby da karanie poebanej matki dziecku? jemu to trzeba zapewnić opiekę psychologa dobrego i rodzinę zastępczą, a tę pizdę do kamieniołomów i niech pracuje na swoje utrzymanie

8

@HighestInTheRoom puknij w jajko i po smutku ¯\_(ツ)_/¯ jest dużo innych okoliczności kiedy można się poczuć przygnębionym jako singiel (np choroba czy problemy w robocie) ale na pewno nie dzień, w którym ludzie pokazują w internecie jacy to oni nie zakochani (kwiatki kur#a od męża/chłopaka woooooow) a potem puszczają się po kątach

0

@arasz1819 no właśnie skoro cała drużyna "gra kał" to nic się nie zmieni a hajsik wpadnie :) (no ale nie 60mln)

3

@Popitek12 matka wie, że jesteś gejem?

0

@Encore łoł latający Hole... Norweg, ciekawe na jakiej wysokości miał stopę

0

@zadafcb czyli nie można już chlać i siać rozpusty? :(

2

Nie rzekomo tylko został nadepniety, przypadkiem, tylko pewnie takim samym przypadkiem męczennik miałby z tego karnego albo przeciwnik Barcy gdy "stemplujacym" byłby ter Stegen

3

@Lidwinho te słowa powinien powiedzieć Kszawi do Laporty jeśli miałyby mieć sens

27

Wszyscy do 16latka żeby coś wyczarował xd

4

Jak zwykle trzymają rękoma zawodnika naszego i gwizdek milczy

4

Jezu żeby to wpadło

1

Przynajmniej widać że zapierdalaja jeśli te skurcze są prawdziwe

6

Szkoda, że przez pajaca z gwizdkiem nie zobaczymy w tym meczu Tygryska

1

Xd jakby to strzelili od razu na 4-3 to bym chyba wyjebał lapka przez okno

1

Złote dziecko ratuje ten nędzny mecz

0

Lenletowi by gwizdneli

2

Mógłby się ten sezon już skończyć

0

De Jong mmmm potwór w obronie

0

Kszawi więcej kartek na ławce niż w całej piłkarskiej karierze

0

Jakby bramkarz się nie podniecił. I nie wyleciał tak daleko to by pewnie to obronił

0

Nie da się oglądać tych farmerów...

0

Kogo de Jong i Cancelo kryli?

1

Jakby dał czerwo to wcale by się nie pomylił

0

@MesQueUnClub_87 hmm w sumie już wtedy mówiło się o nim ogrodnik przez jego wywiady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?