1

Wow jakie wyjście Cracovii, Ekstraklasa tak wygląda?

0

@Rust_Cohle o dzizes co za pierdololo, tak tak pewnie jakby zmyły make-up to by były brzydsze od Kasi z żabki, zwykle ladne Brazylijki, nie widzę tu żadnych nadmiernych "poprawek", nawet ust nie mają zrobionych a w dzisiejszych czasach szczególnie w Polsce to plaga, KAZDA kobieta wygląda ładniej w makijażu po to on właśnie jest, kwestia tego by nie przesadzać

0

@Sulimo weź chusteczki ;]

2

@MarioVeB! złoty medal ma mistrzostwach województwa na 110 p.pł. nie wiem na wuj mi to było zamiast ciągle piłeczkę kopać

0

coś się takiego działo, że tu 5 min doliczone?

0

Jak ten grzbiet tego nie widzial

0

która to już taka strata Gundo :/

0

Gdyby nie Gundo byłoby pewnie bez spinki już

0

Messi czy to Ty?!!!

7

dla mnie Gundo gra na normalnym swoim poziomie, zawsze ma mnóstwo głupich strat po prostu w innych meczach daje coś do przodu, dziś tragedia na każdej płaszczyźnie

0

Guuuundooo mógł zabić a tylko postraszył

16

przy naszych kontrach obrońcy mogą sobie herbatkę zaparzyć i poczekać aż ostygnie

1

nigdy nie zrozumiem jak można z rożnego dawać piłę na pierwszego obrońcę

1

haha 10 łbów stoi w miejscu i podają sobie piłeczkę xd no na pewno z tego bramki będą, dzizes niech ten sezon się kończy juz

1

nasz kontry a Realu...

0

Jamal kryminał co zagrał

0

@Messibestplayerintheworld jak da się w tej cenie kupić 65cali 120hz to krzycz, chętnie wezmę

1

Komentarz usunięty

0

@Safrani "Mes que en club" masz i sie skup, bo to jedyne motto na jakieś nas stać

0

@cules100pro W jaki sposób w ogóle operuje się mięsień?

2

@Derean bo jedyny zapierdala po boisku

3

Żeby każdy chociaż biegał tyle co Fermin, który swoją drogą był tragiczny

1

Szkoda, że sędzia przekręcił Valencie tak byłby punkcik mniej do prześcieradeł

1

Chłop piłki nie dotyka i wkłada nogi moedzy nogi Yamala

1

Tak swoją drogą czy Araujo dziś nie dostal 5 kartki i nie zagra w następnym meczu

0

Świetne wyjście fawelarza

0

Fermin na początku wyglądał fajnie, ostatnio ma vibe riki pucia

0

Po co oni grają jakieś krótkie piłki jak potem I tak wrzutka leci

1

Ktoś liczy te kartki kszawiego?

0

O Xavi żółta dostał znowu xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?