karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 najbardziej stresowy finał spośród 4 jakie oglądałem, myślicie, że dzisiaj sędzia by poczekał z gwizdkiem przy faulu bramkarza? W sensie Guily wtedy strzeliłby bramkę do pustej i Almunia zółta tylko zamiast czerwa?
1
@Donnie_Darko ostatnio próbowałem odpalić różowa pantera na win11 i nie poszło :((
1
@mekston wyścig ślimaków
0
@michal26 ale gdzie ja napisałem, że uważam, że Kane jest lepszy od Lewego jeśli chodzi o całokształt? Robercik to ścisła topka świata na 9tce, ograbiony z złotego balona w 2020, tylko tu własnie mamy wzorowo przeprowadzoną karierę, a u Anglika wręcz przeciwnie nie powinien się bawić w Tottiego (który notabene zdobył przez ponad 20 lat jedno mistrzostwo) tylko iść do jakiejkolwiek mocniejszej drużyny, uważam, że to nie Kane był problemem Tottenhamu tylko Tottenham problemem Kane'a jakkolwiek to brzmi
4
@michal26 teza jest, że z Lewym się wygrywa puchary a z Kanem nie, tylko że jeden gra przez większość kariery w lidze jednego zespołu, a drugi w średniaku najbardziej konkurencyjnej ligi świata
0
@BartqRKO no ja porównuje bo jeśli chodzi o całokształt kariery to bez porównania i tego nie neguje, oczywiście że Lewy był bardziej decydujący ale on grał w hegemonie w swojej lidze, 11 słownie jedenaście mistrzów z rzędu Bayernu, myślę że grając w Totkach ugralby dokładnie to samo co Kane, bo to jest po prostu średnia drużyna
0
@michal26 oj odklejka na dobranoc, oczywiście, że Kane jest lepszym zawodnikiem (na przestrzeni tych dwóch sezonów) Lewym to się zachwycamy jak cos strzeli albo prosto poda, a tak to wyzywanie od drewna (słusznie), chłop ma przez większość meczów problem z przyjęciem piłki, playmaker z niego żaden, czasem próbuje zagrać wielką 10tke i schodzi po piłkę (ostatnio rzadziej, ale wcześniej nam Xavi mówi że woli jak Lewy gra wyżej) i nic z tego nie wynika, technika i cechy rozgrywania nie do porównania, bez zająknięcia wymienilbym Polaka na Anglika, Kane jest głupi (albo przywiązany do barw) że tak późno opuścił Totki, odnalazłby się w każdym topowym zespole i z nim zdobył parę trofeów... No i pecha ma też olbrzymiego, bo akurat urodziła się Xabineta
PS To tak jak kiedyś porównywanie, że Krysztianu jest lepszy bo zdobył Euro a Messi nie ma Copy
0
Żenada, przez cały mecz grać 11 na 10 i ledwo to 1-0 ugrać, niech podjedza na święta bo następny mecz będzie "delikatnie" trudniejszy
0
Dlaczego oni nie rozszerzają tego Las Palmas, przecież oni grają w 10 i zawężają środek
3
@Cvzx a dziś strzelił prawidłową bramkę i dzięki niemu bramkarz wyleciał:p
1
Trzeba tu ze 3 strzelic bo ta parówa nas przekręci
0
Ehh już tu 2-3 powinno być i zmiany w drugiej połowie
0
@DJ6 przecież na powtórce widać że obrońca dotyka
0
@JaCules1211 też tak uważam, ile takich sytuacji było że ktoś sobie stał na spalonym a po chwili brał udział w akcji i nic takiego się nigdy nie gwizdało
0
@JarMario no pojebane, bo Lewy nie dotknął ale to piłkarz Las Palmas "podaje" do Raphy więc tu wszystko powinno być ok, nikogo przecież nie absorbował, obrońca z Lewym się przepychał, dla mnie wał
1
Co bramkarz odjebal xdd
0
@joloskyy ale jakby Lewy dotknął to by nie było :)))
0
Chyba nie dotknął no aj szkoda wielka
0
Lewy nie dziobnal tego?
0
Hahahaha cooooo?
1
Co tam wypatrzyli niby
0
Fajna akcyjka od samego początku :))
0
@MesQueUnClub_87 tak.
0
@ranger3120 co za chory pojeb robi mecze z samego rana? Ja mam na 14 tylko na końcu województwa i trzeba 2h jechać :/ i po co kupować za małe korki:p
2
@tristan87 Arturek mógł przyjmować zamiast próbować wybijać, choć efekt mógłby być ten sam, bo piłka na głowie kręta podskoczyła na pół metra, większy błąd Żewłakowa, który przy takiej murawie podaje w światło
1
@Arden a później że chłopak nie ma liczb, jak na takie lebiody trafia, natomiast taki Busi ma +1 asyst za bramkę Messiego z Realem z LM :p
0
@Emhyr Messi wrócił do repki po ogłoszeniu, że odchodzi, jakoś nikt tam mu tego nie wypomina, że jest niesłowny
0
@koksik2700 no właśnie siłowni to w tym domu na pewno nie ma :(
2
@norbi77 ze ściany zerka
3
@IronSanHybrid a Pan Jezus patrzy