2

GDYBYYY bronił Marc, sędzia nie gwizdnął karnego, Ferran zamiast w poprzeczkę trafił w bramkę to byśmy to wygrali 2-1 :)))

1

Zawsze to nie 5-0 czy 6-2 także aż takiego blamażu nie było :p

0

@Ptasior nie rozumiem tego przypier###nia się o zdejmowanie medali, jak zdobywałem złote, srebrne, brązowe to zawsze od razu zdejmowałem i nigdy nie pomyślałem, że to mogła być jakaś oznaka braku szacunku

0

@icon3520 myślę że on jest kontuzjowany dlatego nie wchodzi

6

Fermin Gavi vibes xd

0

@PuszkinFan pewnie kontuzjowany

1

Co Fermin Juda pocisnal xd

1

Aaaaaj biedny ten Felix, sporo pecha ma, kozak akcja

1

ale medal mamy ¯\_(ツ)_/¯

0

Piłka leci tydzień do brzydkiego murzyna a Araujo stoi się patrzy, ehh co typ zaliczył zjazd

1

@Kai0 a co on niby robił, prócz tego że wyglądał na emeryta po maratonie?

0

Nasi dwaj pomocnicy poruszają sie jak emeryci, z tym że jeden ma ponad 30 drugi ledwo 20lat (Roberto nie liczę bo to pionek)

1

Balde to statysta, postawić tam taka siatkę co oddaje piłkę i na jedno wyjdzie, chociaż strat nie będzie

0

Wincyj kółeczek!!!

0

Niezły powrót Pedriego

0

@Irmscher10 ej ej jeszcze strata jest w wachlarzu zagrań

6

Aaaaaj 3-2 do szatni byłoby mile, szkoda :(

2

Ten Pena wyjdzie dziś z pola karnego czy on tam na łańcuchu siedzi?

0

Do obrony, na razie Pena zawala mecz

5

Ehh przynurkowal murzyn ale po co ta ręka Araujo

0

Co Suar... LEWY zaeebał z wolejka

0

Kuuuuurwa jak szkoda, że Marek nie broni byłoby 1-0

0

@Faro mamy za dużo lewych obrońców, pewnie dlatego

0

Dwie akcje gdzie Ferran nie ma komu dograć do pustaka

1

Eh oni kopną z dużego palca do przodu i już jest akcja bramkowa

0

Tak kszawi kazał temu plackowi stać na linii bramkowej

0

Idioci, dwie takie same bramki

0

Pena piękny mecz

0

@peetwithbarca a w tym Król Tiktoka co najwyżej ¯\_(ツ)_/¯

27

@Avec pomyliłeś strony rycerzyku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?