karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
GDYBYYY bronił Marc, sędzia nie gwizdnął karnego, Ferran zamiast w poprzeczkę trafił w bramkę to byśmy to wygrali 2-1 :)))
1
Zawsze to nie 5-0 czy 6-2 także aż takiego blamażu nie było :p
0
@Ptasior nie rozumiem tego przypier###nia się o zdejmowanie medali, jak zdobywałem złote, srebrne, brązowe to zawsze od razu zdejmowałem i nigdy nie pomyślałem, że to mogła być jakaś oznaka braku szacunku
0
@icon3520 myślę że on jest kontuzjowany dlatego nie wchodzi
6
Fermin Gavi vibes xd
0
@PuszkinFan pewnie kontuzjowany
1
Co Fermin Juda pocisnal xd
1
Aaaaaj biedny ten Felix, sporo pecha ma, kozak akcja
1
ale medal mamy ¯\_(ツ)_/¯
0
Piłka leci tydzień do brzydkiego murzyna a Araujo stoi się patrzy, ehh co typ zaliczył zjazd
1
@Kai0 a co on niby robił, prócz tego że wyglądał na emeryta po maratonie?
0
Nasi dwaj pomocnicy poruszają sie jak emeryci, z tym że jeden ma ponad 30 drugi ledwo 20lat (Roberto nie liczę bo to pionek)
1
Balde to statysta, postawić tam taka siatkę co oddaje piłkę i na jedno wyjdzie, chociaż strat nie będzie
0
Wincyj kółeczek!!!
0
Niezły powrót Pedriego
0
@Irmscher10 ej ej jeszcze strata jest w wachlarzu zagrań
6
Aaaaaj 3-2 do szatni byłoby mile, szkoda :(
2
Ten Pena wyjdzie dziś z pola karnego czy on tam na łańcuchu siedzi?
0
Do obrony, na razie Pena zawala mecz
5
Ehh przynurkowal murzyn ale po co ta ręka Araujo
0
Co Suar... LEWY zaeebał z wolejka
0
Kuuuuurwa jak szkoda, że Marek nie broni byłoby 1-0
0
@Faro mamy za dużo lewych obrońców, pewnie dlatego
0
Dwie akcje gdzie Ferran nie ma komu dograć do pustaka
1
Eh oni kopną z dużego palca do przodu i już jest akcja bramkowa
0
Tak kszawi kazał temu plackowi stać na linii bramkowej
0
Idioci, dwie takie same bramki
0
Pena piękny mecz
0
@peetwithbarca a w tym Król Tiktoka co najwyżej ¯\_(ツ)_/¯
27
@Avec pomyliłeś strony rycerzyku